Įkraunama...
Įkraunama...

Nekilnojamo turto įsigijimas užsienyje

Sveiki,

gal yra šiuo metu ieškančių būsto pvz. Bulgarijoje? Gal žinote kokių subtilybių perkant? Vieniems nelabai drąsu... doh.gif
Atsakyti
Sveiki . Man iskilo toks klausimas. Perkant buta sakykim Ispanijoje, zmones ima paskola Ispanijoje, yra kazkokie agentai kurie viska sutvarko ar kaip? Juk LT bankai neduoda paskolos busto pirkimui uzsienyje.(bent pakolkas...nors jau pradejo svarstyti priimti istatyma, kad duotu paskola LR pilieciams pirkti NT uzsienyje) Ar visi perka uz grynus?
Atsakyti
manau jei jau kas ir perka ispanijoje ir kituose kurortuose ai tik uz grnus smile.gif
nebent dirbi EU parlamente ir gali sau leisti paskolas ir ten ir cia..
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2014 06 03, 11:29)
manau jei jau kas ir perka ispanijoje ir kituose kurortuose ai tik uz grnus smile.gif
nebent dirbi EU parlamente ir gali sau leisti paskolas ir ten ir cia..

Galima gauti paskolą ES šalyse, aišku, įkeičiant perkamą turtą.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 06 03, 11:57)
Galima gauti paskolą ES šalyse, aišku, įkeičiant perkamą turtą.


na nezinau...pries pora dienu skambinomes i DNB banka pasiklaust del buto pirkimo ES salyje - pasake ne, jokiu paskolu neduoda pirkti nekilnojama turta uzsienyje...Ta pati pasake ir Barclay bankas UK wink.gif Del to ir idomu pasidare, kaip zmones perka..ar yra spec brokeriai kurie sutvarko ta dalyka
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2014 06 03, 19:13)
na nezinau...pries pora dienu skambinomes i DNB banka pasiklaust del buto pirkimo ES salyje - pasake ne, jokiu paskolu neduoda pirkti nekilnojama turta uzsienyje...Ta pati pasake ir Barclay bankas UK wink.gif Del to ir idomu pasidare, kaip zmones perka..ar yra spec brokeriai kurie sutvarko ta dalyka

Reiktų bandyti imti paskolą tos šalies, kurioje yra perkamas NT, banke.
Atsakyti
Kas esat pirke buta Ispanijoj ar jos salose, kiek kainuoja dokumentu sutvarkymas. Nes man aiskina, kad be 20.000 eur nesutvarkysiu. Ar istikruju tiek daug kainuoja? Skiriasi kaina jei tik rezidentu busi, ar nuolatinis gyventojas?
Atsakyti
Sveikos.
Gal kas nors turite patirties įsigyjant nekilnojąmą turtą Kipre?
Kažkur skaičiau, kad ten net yra tautiečių padedančių įsigyti NT.
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2015 02 11, 12:43)
Kas esat pirke buta Ispanijoj ar jos salose, kiek kainuoja dokumentu sutvarkymas. Nes man aiskina, kad be 20.000 eur nesutvarkysiu. Ar istikruju tiek daug kainuoja? Skiriasi kaina jei tik rezidentu busi, ar nuolatinis gyventojas?

PVM 10 proc. nuo NT vertės + 2 proc. notarui.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2014 06 03, 10:29)
manau jei jau kas ir perka ispanijoje ir kituose kurortuose ai tik uz grnus smile.gif
nebent dirbi EU parlamente ir gali sau leisti paskolas ir ten ir cia..

lotuliukas.gif

QUOTE(JurgiukasR @ 2014 06 03, 18:13)
na nezinau...pries pora dienu skambinomes i DNB banka pasiklaust del buto pirkimo ES salyje - pasake ne, jokiu paskolu neduoda pirkti nekilnojama turta uzsienyje...Ta pati pasake ir Barclay bankas UK wink.gif Del to ir idomu pasidare, kaip zmones perka..ar yra spec brokeriai kurie sutvarko ta dalyka

Jūs žadat ten kraustytis? Nesuprantu. Būstas šiltame kampe - prabanga. O prabanga ir paskolos man nesiderina.
Man teko susiidurti su nekilnojamo turto pardavimu Maltoje. Grynais (ne lagamine atsiveža, bet pavedimu) atvykėliai vasarnamius perka. Aišku, valdžios leidimą gavę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Funkcionierė: 17 balandžio 2015 - 19:37
QUOTE(linaj @ 2015 02 11, 11:43)
Kas esat pirke buta Ispanijoj ar jos salose, kiek kainuoja dokumentu sutvarkymas. Nes man aiskina, kad be 20.000 eur nesutvarkysiu. Ar istikruju tiek daug kainuoja? Skiriasi kaina jei tik rezidentu busi, ar nuolatinis gyventojas?

Visas ipiforminimo procesas kainuoja +11-12 % nuo perkamo turto kainos, 10 % mokestis, kiti 1-2 proce islaidos apmokant notara, nekil turto registra, kontraktu vandeniu, elektrai sudaryma, vertejo, advokato islaidas. Jie imama paskola prisideda kazkur dar +1% uz turto vertinima ir bankines proceduras. Paskola ne Ispanijo gyventojui duoda iki 60 % dgmz nuo turto vertes.
Atsakyti
labas gal kas zinot kokiu normaliu puslapiu tokiu kad butu viskas ir nauju ir senos statybos pigesniu varijantu kaip sakant viskas viename kaip ispanu idealista arb segundemano tik turkijoj ir idomu kaip su nt tailande
Papildyta:
ligu tailande uzsienieciam negalima isigyt
Atsakyti