Įkraunama...
Įkraunama...

Iš likučio - puota.

QUOTE(_PuMa_ @ 2008 03 22, 19:12)
Ka galima butu padaryti is vakarykstes bulviu koses?


Jei nepatingėsi perskaityt pirmojo šios temos puslapio, rasi labai daug idėjų būtent ką pasidaryt iš bulvių (bulvių košės) - žemaičių blynai, kukuliai, švilpikai, gali sunaudot ant Šepardo pyrago, išsikept mielinę bulką, virtų bulvių cepelinai ir t.t. ir pan.
Atsakyti
4u.gif Gl kas turit idėjų.Turiu kalakuto nedidelį petuką,daug kiaušinių,ką galėčiau padaryt šeimai vakarienei ,kad daug nekainuotų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(PONIA BĖ @ 2008 04 10, 08:18)
4u.gif Gl kas turit idėjų.Turiu kalakuto nedidelį petuką,daug kiaušinių,ką galėčiau padaryt šeimai vakarienei ,kad daug nekainuotų. g.gif


Makaronu su kalakutienos padazu. Galima ir sultini isvirti ir paskui isemus mesyte supjaustyti, apkepti, pabarscius mitais, padaryti daug padazo ir suvalgyti su bulvem/ryziais/makaronais. I padaza prideti dar kokiu saldytu darzoviu jei yra po ranka ar pievagrybiu, visa seimyna is to vieno petuko pavalgysit ir sriubos ir antra.
Arba isvirti ryziu/makaru/bulviu, ka labiau megstat, apkepti mesyte, paskui viska sumesti i keptuve arba orkaite ir negailint uzpilti plaktu kiausiniu (jei surio yra dar neblogai butu uzdet, galima sauksta grietines ar majonezo imaisyt) 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, mano šeimynos labai mėgstamas patiekalas iš vakaryksčių bulvių ar bulvių košės, koldūnai su bulvių koše : į košę ar sugrūstas bulves dėti pakepintus lašinukus ar šoninę ir pakepintus svogūnus, šią makaliošę dėti kaip įdarą. Šis įdaras taip pat labai tinka į lietinius.
Mama kepa paprastus miltinius blynus ir daro bulvių košės padažą: gerai sukepina lašinukus, ideda bulvių košę ir dar šiek tiek pakepina, rieboka, bet skanu.
Atsakyti
Turėjau likusį dubenėlį su virtais ryžiais, tai subėriau į keptuvę, įdėjau vieną pjaustytą pienišką dešrelę ir užleidau kiaušinį smile.gif gavosi puikūs pusryčiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DiaDi @ 2011 01 10, 14:46)
Turėjau likusį dubenėlį su virtais ryžiais, tai subėriau į keptuvę, įdėjau vieną pjaustytą pienišką dešrelę ir užleidau kiaušinį smile.gif gavosi puikūs pusryčiai smile.gif

Is likusiu ryziu darau:
1. Plova:pakepinu burokine tarka tarkuotas morkas, pjaustytus svogunus, ipjaunu koki mesgaliuka ar desrele, suprieskoniuoju, idedu sauksta kecupo, sumaisau su ryziais arba ryzius dedu pakepinti kartu su morkom-labai greit ir skanu drinks_cheers.gif
2. Ryzius naudoju i mesos farsa: mesos farsas, ryziai virti, prieskoniai, kiausinis, darom kotletus, kepam keptuvej arba orkaitej(orkaitej man patinka, nes be riebalu, o nuo ryziu buna tokie sultingi, minksti).
3. Ismokau is LIDO valgyklos: sutroskinu saldytas darzoves(morkytes, zirneliai, brokoliai, pupeles ir pan.) su prieskoniais ir pakepu su ryziais-labai skanu, sveika, nekaloringa ir sotu.
Atsakyti
Jeigu man lieka virtų ryžių,aš,labai dažnai darau ryžių kotletukus.
Į jų vidų įdedu fermentinio sūrio sutarkuoto +smaišau su česnaku.

Apkepu iš abiejų pusių ir valgau su naminiu pomidorų padažu su daržovėmis ruoštu.
Labai ,labai man skanu.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 01 11, 13:41)
Jeigu man lieka virtų ryžių,aš,labai dažnai darau ryžių kotletukus.
Į jų vidų įdedu fermentinio sūrio sutarkuoto +smaišau su česnaku.

  Apkepu iš abiejų pusių ir valgau su naminiu pomidorų padažu su daržovėmis ruoštu.
    Labai ,labai man skanu.

Regna, ar gali tikslesnį receptą parašyti?smile.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(DiaDi @ 2011 01 11, 14:32)
Regna, ar gali tikslesnį receptą parašyti?smile.gif ačiū

DiaDI, 4u.gif
atsakau,čia labai paprastas receptukas.

lieka ryžių{jie turėtų būti nepervirę}
Į ryžius įmušu kiaušinį ,įberiu prieskonių,dž.krapų,pipirų,saldžios paprikos miltelių{kas kam patinka}
Gerai viską išmaišau.
Pasiruošiu įdarą ,sutarkuoju smulke trintuve fermentinį sūrį,įtarkuoju česnako.

Iš ryžių masės darau paplotelius{kai kotletus iš faršo}į vidų dedu a.š. įdaro gerai apspaudžiu.
Dedu į keptuvę,kurioje ištirpinu sviestą,apkepu iš abiejų pusių.
Valgau su pamidorų padažu su daržovėmis{ruošiu pati}
Man skanu.

Ta patį galima paruošti ir su likusia virta manų koše,tik jjos paplotelius reikia apvolioti džiuvėsėliuose.
Atsakyti
QUOTE(lumpu @ 2007 06 27, 17:56)
Atidarau naują tėmelę, nes niekur tokios neradau. Jei kartosiuos, atsiprašau už nepastebėjimą.
Dažnai lieka produktų, o kur juos dėt?  blush2.gif Išmest dažnai būna gaila, bet nieko nesugalvojus arba "ai, nu ką čia beišlipdysi" ir fytini lauk.
Va, turiu likusios tešlos [mielės,vanduo,miltai] nuo picos. Ir nesugalvoju kur ją padėt  g.gif Gal, mamos, darėte ką smulkaus? Žinau, tik kad šližikus/kūčiukus iš tokios galima nulipdyt  lotuliukas.gif Gal ir pyragiokas koks išeitų, bet jau primityvumas tešlos  g.gif

Dar va yra užsilikę išvirtų bulviu,ir gan nemažai. Šeima keptų nenori, o daugiau nieko ir nebesugalvoju  doh.gif

is situ likuciu galima padaryti moldaviska patiekala placinti. tesla iskocioji kaip lietini, i vidu dedi bulviu kose, uzlankstai blyno krastus kaip voka, su kocelu isplonini, lieka blynas su idaru viduj ir pakepi ant keptuves abi puses. Skamba sunkiai, bet paprasa ir labai skanu. dar i vidu galima deti troskintus kopustus, varske. man asmeniskai skaniausi placintai su varske, mmm
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 01 12, 01:46)
DiaDI, 4u.gif
atsakau,čia labai paprastas receptukas.

lieka ryžių{jie turėtų būti nepervirę}
Į ryžius įmušu kiaušinį ,įberiu prieskonių,dž.krapų,pipirų,saldžios paprikos miltelių{kas kam patinka}
Gerai viską išmaišau.
Pasiruošiu įdarą ,sutarkuoju smulke trintuve fermentinį sūrį,įtarkuoju česnako.

Iš ryžių masės darau paplotelius{kai kotletus iš faršo}į vidų dedu a.š. įdaro gerai apspaudžiu.
Dedu į keptuvę,kurioje ištirpinu sviestą,apkepu iš abiejų pusių.
Valgau su pamidorų padažu su daržovėmis{ruošiu pati}
Man skanu.

Ta patį galima paruošti ir su likusia virta manų koše,tik jjos paplotelius reikia apvolioti džiuvėsėliuose.

Ačiū labai:) skamba labai skaniai:)
Atsakyti
išbandžiau blynus iš manų košės likučių pagal temoje rastą receptą - liuks, vaikams patiko. net ir tam, kuris manų košės vakar nevalgė hihihi.gif
Atsakyti