Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kamuoja giminės su klausimu, kada "ženysies"?

Čia vienoje temoje kažkaip užvedėm klausimą, kad ypač vyresnio amžiaus žmonės Lietuvoje, labai "rūpinasi" savo anūkų ar vaikų gerove ir ypač merginų apie 25 m., nuolat kamuoja klausimais, kada???? doh.gif kada gi pagaliau isšekėsi? vienintelė potekstė klausimo, kaip ten gyvena tavo draugas, yra kada jau čia viskas bus...jaučiu po to, kai pagaliau kada nors išteki, prasideda, kada vaikas, kada antras...ir taip be galo... g.gif Ar cia Lietuvos kultūros problema, galvoju dabar, kad taip uzstresuoja žmones, kad dažnai merginos išteka (kartais net vaikinai veda) vos ne todėl, kad visi apsiramintų...kodėl dažnai neesame skatinami, pradžiai pasižvalgyti po pasaulį, padirbti, mokytis, kažkuo domėtis, skaityti...susikurti pagrindą po kojom, subręsti. Juk žmonės socialiai subręsta apie 27 metus ir kurti šeimas tada, kada ateina laikas ir noras, o jeigu tas noras ar proga niekada neateina, nežiūrėti į tą žmogų kaip į raupsuotą blink.gif ...ir iš vis atrodo, kad gyvenimas pas mus po 30 nutrūksta...o jis tik dabar turėtų prasidėti...
Aš taip manau, ką manot JŪS?
Atsakyti
Tas požiūris atėjęs iš senų laikų. Turiu dukrą, kuri mano jaunystės metais jau būtų laikoma senmerge. Visai nenorėčiau, kad dabar imtų ir ištekėtų už bet ko, kad tik ištekėti. Bet, žinoma, norėčiau, kad turėtų mylimą žmogų ir būtų su juo laiminga. Esu už tai, kad nėra ko skubėti kuo anksčiau apsikrauti problemomis.
Atsakyti
Mane ir vyrą labai spaudė dėl vestuvių, nes tuo metu jau laukiausi tai ypatingai močiutės neduodavo ramybės ir tai žiauriai erzino, atrodė, kad tos vestuvės joms svarbiau nei mums patiems. O vyras jau ir anksčiau nei pastojau man pasipiršo tik nenorėjom taip skubėti, o tas spaudimas...reikia ir viskas, juk vaikas...na, bet išpildėm visų lūkesčius ir susituokėm, anksčiau ar vėliau tau būtų įvykę, bet gal ne tuo laiku kokiu susituokėm, norėjom atsikratyti nosies kišimo į ne savo reikalus ir palengvėjo, atsoto tikiuos visam laikui smile.gif
Atsakyti
Tai spaudimas vienoks ar kitoks visad yra, o dėl ko stresuoti? Ypač seneliai VISAD randa prie ko prisikabinti, bet kieno gyvenima mes gyvenam? Jų ar savo? g.gif Nereaguoju į tą spaudimą. Kažkada dar aiškindavau, dabar ir to nebedarau (supratau, kad ir logiškiausias aiškinimas jų požiūrio nepakeis), žiūriu su jumoru ir gyvenu kaip man ir mano šeimai reikia 4u.gif
Atsakyti
jau nebe biggrin.gif
man 26 m. tongue.gif
Atsakyti
Mane tai kamuoja su prašymu daugiau netekėti biggrin.gif
Atsakyti
I toki klausima atsakau sypsena ir tyla smile.gif
Atsakyti
Nekamuoja. Gal tik drauges truputi, nes nori baliaus. As, beje, jas del tos pacios priezasties kamuoju biggrin.gif
Atsakyti
Grynų gryniausia norma biggrin.gif kai sužinojo, kad laukiuosi, mano senelis savo draugus apskambino ir paskleidė, kad išteku biggrin.gif apie pronūkį nesigyrė biggrin.gif o ištekėt tai nesiruošiau...
Atsakyti
chm. pas mane atvirksciai ir tevai ir mociutes primygtinai reikalauja nesizhenyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 06 28, 14:02)
jau nebe biggrin.gif
man 26 m. tongue.gif


sveikinam 4u.gif

QUOTE(nezinoma)
chm. pas mane atvirksciai ir tevai ir mociutes primygtinai reikalauja nesizhenyti


geras bigsmile.gif
Atsakyti
Mano vestuvių rytą (tekėjau beveik 30 m.) mano krikšto mama tiesiai šviesiai pasakė - dar turi laiko apsigalvoti blink.gif lotuliukas.gif

yra toks geras anigdotas
per kiekvienas vestuves prie manęs prieidavo kaimynės ir bobolytės ir suokalbiškai linguodamos galvą sakydavo "tu - kitas" tai labai erzino.
Todėl per laidotuves prieidavau prie jų ir irgi suokalbiškai šypsodamasis rodydavau į jas "tu - kita" biggrin.gif
Atsakyti