Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kamuoja giminės su klausimu, kada "ženysies"?

QUOTE(mammka @ 2007 07 04, 18:53)
na,kabinejasi visada tie gimines  doh.gif .aisku,kad balius labiau rupi.kada vestuves? apsivedi.. tada klausimas - kada krikstynos? ivyksta krikstynos tada klausia - kada sekancios  doh.gif  ir taip pasaka be galo.


drinks_cheers.gif doh.gif Tikrai visi taip daro, iš pradžių klausinėja kada vestuvės, po to kada vaikelis bus, po to kada krikštynos ir t.t. Siaubas kažkoks blink.gif

Manęs irgi visi kas netingi klausinėja kada bus vestuvės doh.gif Ir svarbiausia ne tik kokios bobulytės ar nusenę giminaičiai, bet ir draugai vis klausinėja ar jau, ar greit doh.gif Sakau kai 10 metų draugausim, tai ta proga biggrin.gif Ale vistiek klausinėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2007 07 04, 18:53)
na,kabinejasi visada tie gimines  doh.gif .aisku,kad balius labiau rupi.kada vestuves? apsivedi.. tada klausimas - kada krikstynos? ivyksta krikstynos tada klausia - kada sekancios  doh.gif  ir taip pasaka be galo.

Cia,manau,kiekvienoj giminej tas pats doh.gif .Tik dar prideciau,kad po vestuviu daznas klausimas buna;
-Kodel to ir ano i baliu nepakvietei? doh.gif
Atsakyti
Aš dabar stadijoje, kai visi idoaujasi - KADA KRIKŠTYNOS? Nes "skubiai" reikia ką nors nors apkrikštyti lotuliukas.gif
Bet bėda yra kita - turim giminėj tokių bobų, kurios tiesiog piktavališkai skleisdavo visokias bjaurystes ta tema - kai dar buvau 18 metelių tai tipo čia jinai tokia protinga ir vaidina, tai nieks į ją nežiūrės (čia vien tik dėl to, kad su bet nenorėjau prasidėt, o ir tų rimtų draugysčių man dar nereikėjo...); Paskui, nuo antro kurso atsirado draugas, tai ir vėl - tai jau tamposi su kažkuo... nors per tuos 7 metus net negyvenom kartu... O kai išsiskyrėm - tai va maždau padulkino ir metė, kas dabar ją ims... Nors kai skyrėmės jau buvau pažįstama su savo vyru - tada Ai tai jau jinai su kitu susidėjo, idomu ar tas ją ims, o į akis "KADA VESTUVĖS"... doh.gif O kai ištekėjau - pagaliau senmergė ištekėjoo! gun_rifle.gif O kol dar leliaus neturim, tai vėl visokius pletkus "varo" visoms giminėms.... gun_rifle.gif aggressive.gif swoon.gif
Nu bet ką padarysi, čia protingieji giminės supranta, o su durniais nėr ko bendraut tongue.gif O šneka taip iš pavydo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilangella: 09 liepos 2007 - 16:21
QUOTE(Vilangella @ 2007 07 09, 16:20)
Aš dabar stadijoje, kai visi idoaujasi - KADA KRIKŠTYNOS? Nes "skubiai" reikia ką nors nors apkrikštyti  lotuliukas.gif
Bet bėda yra kita - turim giminėj tokių bobų, kurios tiesiog piktavališkai skleisdavo visokias bjaurystes ta tema - kai dar buvau 18 metelių tai tipo čia jinai tokia protinga ir vaidina, tai nieks į ją nežiūrės (čia vien tik dėl to, kad su bet nenorėjau prasidėt, o ir tų rimtų draugysčių man dar nereikėjo...); Paskui, nuo antro kurso  atsirado draugas, tai ir vėl - tai jau tamposi su kažkuo... nors per tuos 7 metus net negyvenom kartu... O kai išsiskyrėm - tai va maždau padulkino ir metė, kas dabar ją ims... Nors kai skyrėmės jau buvau pažįstama su savo vyru - tada Ai tai jau jinai su kitu susidėjo, idomu ar tas ją ims, o į akis "KADA VESTUVĖS"... doh.gif O kai ištekėjau - pagaliau senmergė ištekėjoo!  gun_rifle.gif O kol dar leliaus neturim, tai vėl visokius pletkus "varo" visoms giminėms.... gun_rifle.gif  aggressive.gif  swoon.gif
Nu bet ką padarysi, čia protingieji giminės supranta, o su durniais nėr ko bendraut  tongue.gif  O šneka taip iš pavydo!

nu jau juokingai parasei thumbup.gif

sutinku aisku, tik as gal jautresne, per daug imu i sirdi,kai nesamones nupeza biggrin.gif
Atsakyti
mane tai erzina posakis " nu tai kada zenisities". mes jau draugaujam 5 metai kartu gyvename be dar mokomes, kiti metai abiems paskutiniai, tai draugo mama jau sako, kad vasara zenisimies as gal ir noreciau bet draugas sako reik normalius darbus rast tik tada. ai man tas pats kada svarbu kad gerai sutarem ir jau kartu gyvenam. palauksiu dar. 4u.gif nestuke.gif smartass.gif hihihi.gif
Atsakyti
Kai musu paklausia per visas sventes kada tuoksimes...tai visada atsakau SESTADIENI....tik neaisku kuri lotuliukas.gif
Atsakyti
mes jau draugaujam beveik ketverius metus, tris metus kartu gyvenam. tai pirmus metus jo motina priekaistavo, kaip cia mes nesusituoke gyvenam, antrus - trecius metus nuolat klausinedavo kada zenysimes, o siais metais jau abi mamos kaip susitarusios klausineja, kada anuku padovanosim smile.gif vestuviu, pasirodo, joms jau nebereikia, duokit anuku! lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(krikstole @ 2007 07 12, 16:49)
Kai musu paklausia per visas sventes kada tuoksimes...tai visada atsakau SESTADIENI....tik neaisku kuri  lotuliukas.gif


mes tai sakom RYTOJ lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2007 07 12, 16:49)
Kai musu paklausia per visas sventes kada tuoksimes...tai visada atsakau SESTADIENI....tik neaisku kuri  lotuliukas.gif

Mes vis juokavom, kad VASARĄ lotuliukas.gif Visi patikėjo, o mes slapta susituokėm paskutinę pavasario dieną wub.gif Ot šokas buvo visai giminei, kuri vasarą jau balių planavo doh.gif Bet tuom mūsų kančios nesibaigė, dabar visi netgi įžūliai aiškina, kad jau mums laikas leliuko susilaukt. Lyg tą leliuką jie patys augins lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betule: 30 liepos 2007 - 12:57
Uzhkniso. Ziauriai. Atsakau, kad mes dar apie tai neshnekejom ir jums todel nera ka pasakoti. unsure.gif
Atsakyti
OOOOOO taip lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet mes spaudima tuoktis atlaikom kuo puikiausiai biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As neplanuotai ir labai jauna pastojau tai visa gimine ne tik manes klause, bet ir mano tevu kada jie zenysis??? Nesizenijau ir su teveliu issiskyriau ax.gif
Buvau ilga laika viena su vaikeliu tai visa gimine klause kada as susirasiu drauga ir apsizeniusiu, juk reikia vaikui tevo man vyro ..... doh.gif
Sutikau nebloga vyra, jau du metai draugaujam, negyvenam ir labai toli neziurim, bet jau gimine visa uzia kada parodysiu giminei..... Parodziau ( po dvieju metu ) dabar jau klausia kada zenisies juk jau metai stuksi ir vaikas nemazas......
Giminei visis apsizenijo, praeita savaite ir brolis, kita men net ir dede i senatve zenitis ruosiasi, jau nera ka daugiau zeniti ir vel visi i MANE ziuri doh.gif
Bet juk as nenoriu, nes jau pripratau viena, vaikas jau 6 metu mokslus baigiau, dirbu ir visai nenoriu zenytis, bet manes gimine niekad nesupras juk gyvenima susitvarkyti - reikia reikia apsizenyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2007 08 03, 00:27)
    Bet juk as nenoriu, nes jau pripratau viena, vaikas jau 6 metu mokslus baigiau, dirbu ir visai nenoriu zenytis, bet manes gimine niekad nesupras juk gyvenima susitvarkyti - reikia reikia apsizenyti  tongue.gif

Nepasiduok mirksiukas.gif Tu pati žinai, kaip tau gyventi, o giminei bile pliurpt. Ką jiems daugiau veikt, savų gyvenimų gi neturi doh.gif
Atsakyti