Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kamuoja giminės su klausimu, kada "ženysies"?

QUOTE(draugė_lija @ 2007 06 29, 10:22)
Mano vestuvių rytą (tekėjau beveik 30 m.) mano krikšto mama tiesiai šviesiai pasakė - dar turi laiko apsigalvoti  blink.gif  lotuliukas.gif

yra toks geras anigdotas
per kiekvienas vestuves prie manęs prieidavo kaimynės ir bobolytės ir suokalbiškai linguodamos galvą sakydavo "tu - kitas" tai labai erzino.
Todėl per laidotuves prieidavau prie jų ir irgi suokalbiškai šypsodamasis rodydavau į jas "tu - kita" biggrin.gif

geras thumbup.gif

Man iš vis labai juokinga istorija buvo. Buvau tada as 16-os ir draugavau su tokiu berniuku kaime, pirma meilė, kadangi mane tevai isvezdavo ir palikdavo visai vasarai, tai kaip zinia ko tik ten nebūdavo...nu mes labai romantiškai be jokių sex draugavom, bet kažkodėl visiems atrodė, kad man, panelei iš Vilniaus, netinka draugauti su vaikinuku iš kaimo...nu gal ir teisingai atrode, bet kažkodėl nusprendė ne tik giminės, bet pusė kaimo, kad šitaip draugauti negražu, reikia juos apvesdinti doh.gif ir pasklido gandas...kad panele -aite išteka, tą ir tą valandą, tokioj ir tokioj bažnyčioje, toks ir toks kunigas...be visa ko, kad dar ir laukiasi...iš pradžių dar buvo labai juokinga tokių gandų klausytis, net galvojom netikras vestuves organizuoti, bet kai turėjo mama atvažiuoti iš to kaimo pasiimti ir be abejo išgirsti tokius gandus, o ji labai griežta, jokių draugysčių iki 18...tai kiek ašarų buvo... :verysad:tik tetis juokesi, sako, nepergyvenk, mane tos bobos irgi kelis kartus apvesdino thumbup.gif
Tai va, matyt kartais ir 30ies nereikia laukti blink.gif

Įdomu...kaip tas mano vyras gyvena ir kur tas musu kūdikis...
Atsakyti
biggrin.gif na as dar lyg ir nesena, bet mane jau pradeda klausineti, i menesi bent karteli - "O tau jau pasipirso?", "Gal jau rankos prase?" na ir tt ir pan lotuliukas.gif as nekreipiu demesio, kas is to jei manes paprasys rankos, jei as ar kas kitas MB spaus, daug maloniau bus, kai ateis tam tikras laikas, kai busim pasiruose abu blush2.gif

QUOTE(draugė_lija @ 2007 06 29, 11:22)
per kiekvienas vestuves prie manęs prieidavo kaimynės ir bobolytės ir suokalbiškai linguodamos galvą sakydavo "tu - kitas" tai labai erzino.
Todėl per laidotuves prieidavau prie jų ir irgi suokalbiškai šypsodamasis rodydavau į jas "tu - kita" biggrin.gif

Tas tai geras lotuliukas.gif patinka jis man rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Pabegusi @ 2007 06 29, 15:18)
Man iš vis labai juokinga istorija buvo. Buvau tada as 16-os ir draugavau su tokiu berniuku kaime, pirma meilė, kadangi mane tevai isvezdavo ir palikdavo visai vasarai, tai kaip zinia ko tik ten nebūdavo...nu mes labai romantiškai be jokių sex draugavom, bet kažkodėl visiems atrodė, kad man, panelei iš Vilniaus, netinka draugauti su vaikinuku iš kaimo...nu gal ir teisingai atrode, bet kažkodėl nusprendė ne tik giminės, bet pusė kaimo, kad šitaip draugauti negražu, reikia juos apvesdinti  doh.gif ir pasklido gandas...kad panele -aite išteka, tą ir tą valandą, tokioj ir tokioj bažnyčioje, toks ir toks kunigas...be visa ko, kad dar ir laukiasi...iš pradžių dar buvo labai juokinga tokių gandų klausytis, net galvojom netikras vestuves organizuoti, bet kai turėjo mama atvažiuoti iš to kaimo pasiimti ir be abejo išgirsti tokius gandus, o ji labai griežta, jokių draugysčių iki 18...tai kiek ašarų buvo...  :verysad:tik tetis juokesi, sako, nepergyvenk, mane tos bobos irgi kelis kartus apvesdino  thumbup.gif 
Tai va, matyt kartais ir 30ies nereikia laukti  blink.gif

na vaikysteje ir mane neretai apvesdindavo lotuliukas.gif tik taip toli dar niekas neuzejo doh.gif
Atsakyti
Klausinėja, kai netingi tongue.gif Bet aš irgi turiu ką atsakyti. Draugo giminės jau net nervuoja kartais. Tai viena kartą ir atsakiau: "Ženysimės kada nors. Bažnyčioj prisieksim vienas kitam amžiną meilę. Paskelbsims kur ir kada, kas norės - galės ateit pažiūrėti. BET BALIAUS TAI TIKRAI NEDARYSIM." Oi kaip smagu buvo pamatyt reakciją : "TAI KAIP, NEBUS BALIAUS?!" lotuliukas.gif
Taip jiems ir rūpi susituokę mes, ar ne - proga prisigert visiems būtų ir tiek.. net pikta, jau baliaus, nei gedulingos vakarienės tai jokios nebūtų,..

Atsakyti
mane jau pradeda kankinti doh.gif
ir kas keisciausia - ne seneliai ar tetos, o motina blink.gif
blin, atsikabintu ji nuo manes, brolis anuku kruva jai jau prigamino, uzteks ilgam biggrin.gif
puikiai zino,kad dar nesiruosiu
anksciau tai kalbedavo tik netekek ir t.t. (jau turejau progu) o dabar jau spaust pradeda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 07 04, 09:37)
mane jau pradeda kankinti  doh.gif
ir kas keisciausia - ne seneliai ar tetos, o motina  blink.gif
blin, atsikabintu ji nuo manes, brolis anuku kruva jai jau prigamino, uzteks ilgam  biggrin.gif
puikiai zino,kad dar nesiruosiu
anksciau tai kalbedavo tik netekek ir t.t. (jau turejau progu) o dabar jau spaust pradeda  blink.gif


na mane irgi motina kas juokingiausia, paskambini namo, tai prasideda...tai ar jis nieko rimto negalvoja ( cia apie mano vaikina)? ka veliau veiksite?ai grisi namo, turi figura normalu berna susirasi....o my god....as paskambinu paklausti kaip sekasi, o isgirstu morala...ir nekreipciau demesio, bet kazkaip jau pradeda uzknisti...ka manot, gal tiesiog viena karta tiesiai sviesiai pasakyti, kad paliktu mane ramybeje, bet ar supras ar tik tam kartui? g.gif
Atsakyti
tema lyg ne i ta puse pakrypo.... temos autore kalbejo apie tai, kad jauniems, reik ...... pradžiai pasižvalgyti po pasaulį, padirbti, mokytis, kažkuo domėtis, skaityti...susikurti pagrindą po kojom, subręsti..... o tik tada kurti seimas g.gif
Lyg ir pritaria visos cia, tik ne ta linkme pritarimas schmoll.gif Diskusija vel vystosi link "gyvenu susidejus", o gimines kabinejasi....
Atsakyti
doh.gif o varge vargeli,man gimines jau taip nusibodo su siuo klausimu.tai kaikuriems isvis atsakau:o tai mes gi jau susituokem blink.gif biggrin.gif .Ot reakcija buna lotuliukas.gif Aisku,kas jiems tik baliaus nori,o daugiau nieks jiems ir nerupi doh.gif
Atsakyti
na,kabinejasi visada tie gimines doh.gif .aisku,kad balius labiau rupi.kada vestuves? apsivedi.. tada klausimas - kada krikstynos? ivyksta krikstynos tada klausia - kada sekancios doh.gif ir taip pasaka be galo.
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2007 07 04, 18:53)
na,kabinejasi visada tie gimines  doh.gif .aisku,kad balius labiau rupi.kada vestuves? apsivedi.. tada klausimas - kada krikstynos? ivyksta krikstynos tada klausia - kada sekancios  doh.gif  ir taip pasaka be galo.

Gerai cia pasakyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kaip pirstu i aki mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmiausia mane nervino klausimas-KADA ZENYSITES?????
O po vestuviviu nervino klausimas-KADA VAIKU SUSILAUKSIT????
doh.gif g.gif blink.gif
Durniski tie klausimai-pati tokiu niekam neuzduodu!!!kieno koks reikalas????
Atsakyti
Nervina, ypac kriksto mama.. Tik paskambina tai is karto, KADA ?!!!
Sakau, negreit.. Tada prasideda vaikeli mes jau senstam, kaip
tavo krikstotetis tave ves prie altoriaus ?!!! .. O kai pasakau, kad tik
po kokiu ketveriu metu tai prasideda, tau jau 25 !!! ..
nuskamba taip, kad po ketveriu meu jau busi sena bobulencija
ir mano gyvenimas jau senei bus baigtas ..

Mama anksciau irgi sakydavo, kad laikas, o dabar kai pati tapo
laisvas paukstis, tai sako, netekek anksti, kam tau tai !!! Dar spesi
prisigyventi santuokoje.. Pirmoje eileje isilavinimas !!!
o tada gal ir apie vestuves reik pagalvot laugh.gif ..
Atsakyti
manes ir visi klausineja...daro spaudima..bet nieko tokio tuoj nurims, nes issiskyriau su MB po ilgos draugystes..tai dabar galvoju ka cia jiems pasakyti, kad neklausinetu kodel? gal papokstauti kad nenorejo manes vesti biggrin.gif tai ir palikau...
Atsakyti