Įkraunama...
Įkraunama...

Mišinukai ir MP

Apklausa: Kuo maitinote savo mažylius? (372 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 04, 15:15)
o sakai kad mamytes kurios maitina misinuku nezino kada vaikui duot valgyt?

blink.gif blink.gif blink.gif kur aš taip sakau??????????? blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 04, 15:15)

llabai daug atveju zinau kai vaikai valgidinami misinukais yra daug sveikesni uz tuos kur maitinti mp.(jie buvo daugiau alergiski,lepnus normaliam maistui,besikeicianciai klimato temperaturai)



Kuo jus remiates tai teigdama?
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 06 02, 17:03)
  aš geriau suvokiu jo poreikius ir norus. ir manau, kad MP čia turi esminę įtaką ax.gif

vat cia. blink.gif
tipo mamos kitos nieko apie kudikius nesupranta?
Papildyta:
QUOTE(linuke @ 2007 06 04, 12:50)
Kuo jus remiates tai teigdama?

savo asmenine patirtimi. bigsmile.gif
draugiu ir draugu draugiu dejavimais kaip ju vaikeliai serga,netoleruoja tokio ir tokio maisto.
o is tu kur maitino misinukais dejavimo kazkaip negirdejau.ir tie vaikuciai kazkaip sveikesni buvo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 04, 15:54)
savo asmenine patirtimi. bigsmile.gif
draugiu ir draugu draugiu dejavimais kaip ju vaikeliai serga,netoleruoja tokio ir tokio maisto.
o is tu kur maitino misinukais dejavimo kazkaip negirdejau.ir tie vaikuciai kazkaip sveikesni buvo. bigsmile.gif

Humoras.
Daugiausia vaiku, serganciu alergija, virskinimo sutrikimais yra tu tarpe, kurie buvo maitinti misinukais-sintetika konkrecia. Jusu patirtis yra vienokia, o mano patirtis, pvz, visai kitokia. Ir artimuju vaikus, maitintus misinukais, ju ligas irgi tenka stebeti.
As tik uz MP thumbup.gif Tik nesu tokia zindymo salininke, manau, kad motina buna tikrai neprastesne ir ta mama, kuri nusitraukia savo piena ir vaikui suduoda su buteliuku.
Atsakyti
Ko gero, p. Butvydiene kokioj nors misinukus platinančioj kompanijoj dirba, kad tokias pasakas porina. doh.gif Atleiskit, bet net nejuokinga...
Ir išvis sunku suvokti, kaip gali kilti toks klausimas: MP ar mišinukai blink.gif . Kiekvienai apie savo vaikučio sveikatą galvojančiai mamai ir taip turėtų būti aišku. Manau, mišinukas turėtų būti skirtas tik bėdos atveju, kai nėra kitos išeities.
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 04, 15:54)
vat cia. blink.gif
tipo mamos kitos nieko apie kudikius nesupranta?

aš čia tikrai nesakau, kad nežindančios mamos nežino kada vaikas nori valgyt lotuliukas.gif . gal tu atidžiau skaityk kas parašyta, prieš ką nors lepteldama mirksiukas.gif

va šito irgi nesakiau

aš tiesiog kalbu apie ypatingą artumo su kūdikiu jausmą, kuris atsiranda žindant wub.gif . apie pojūtį, tarsi būtume kaip vienas kūnas wub.gif . apie nepaprastą palaimą, kad tu pati, vien tik iš savo kūno, gali duoti kūdikėliui viską, ko jam reikia kad išgyventų ir jaustųsi laimingas wub.gif . va šito labai svarbaus, nuostabaus ypatingo pojūčio netenki, jei nežindai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(butvydiene @ 2007 06 04, 15:54)
vat cia. blink.gif

savo asmenine patirtimi. bigsmile.gif
draugiu ir draugu draugiu dejavimais kaip ju vaikeliai serga,netoleruoja tokio ir tokio maisto.
o is tu kur maitino misinukais dejavimo kazkaip negirdejau.ir tie vaikuciai kazkaip sveikesni buvo. bigsmile.gif

žinai paskaičius tokius dalykus, tai kyla įtarimas, kad tavo 3(!!!) vaikai niekad neserga, nevemia, neviduriuoja. kažkaip net abejonės kyla, kad tu turi tiek vaikų g.gif . nes serga beveik visi vaikai, ir MP maitinti ir ne MP.

ir apskritai, MOTINOS GAMTOS yra taip sutvarkyta, kad MP - geriausias, sveikiausias, labiausiai pritaikytas maistas kūdikiui. JOKS kitas maistas NIEKADA nebus toks tinkamas kūdikiui. mišinukas turi būti paskutinė išeitis - kai padarai viską, kad būtų MP, bet likimas iškrečia piktą pokštą verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2007 06 04, 17:56)
Ko gero, p. Butvydiene kokioj nors misinukus platinančioj kompanijoj dirba, kad tokias pasakas porina. doh.gif Atleiskit, bet net nejuokinga...
Ir išvis sunku suvokti, kaip gali kilti toks klausimas: MP ar mišinukai blink.gif . Kiekvienai apie savo vaikučio sveikatą galvojančiai mamai ir taip turėtų būti aišku. Manau, mišinukas turėtų būti skirtas tik bėdos atveju, kai nėra kitos išeities.

drinks_cheers.gif pati maitinau iki 1m.8men. vaikas niekad nesirgo,apetitas po sia diena thumbup.gif ,tikrai turejo itakos MP tfu,tfu,tfu
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 06 04, 20:35)
ir apskritai, MOTINOS GAMTOS yra taip sutvarkyta, kad MP - geriausias, sveikiausias, labiausiai pritaikytas maistas kūdikiui. JOKS kitas maistas NIEKADA nebus toks tinkamas kūdikiui. mišinukas turi būti paskutinė išeitis - kai padarai viską, kad būtų MP, bet likimas iškrečia piktą pokštą verysad.gif


kaži, jei nebūčiau pirmojo maitinus MP, gal nebūtume turėję tokios baisios alergijos ir atopinio dermatito unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(nebijau @ 2007 06 04, 13:40)
Humoras.
Daugiausia vaiku, serganciu alergija, virskinimo sutrikimais yra tu tarpe, kurie buvo maitinti misinukais-sintetika konkrecia. Jusu patirtis yra vienokia, o mano patirtis, pvz, visai kitokia. Ir artimuju vaikus, maitintus misinukais, ju ligas irgi tenka stebeti.

o siaip yra juk ir misinukiu visokiu.yra sintetikos,yra ir organic.cia priklauso nuo kainos as visus tris maitinau su hipp,nes man jis geriausiai tiko ir kainos ir maistingumo prasme.


 i 
Pašalinta off-topic žinutės dalis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 27 lapkričio 2009 - 11:13
Na, o apskritai iš kai kurių absurdiškų jūsų pasisakymų galima spręsti apie visiškai menką išprusimą šioje srityje blink.gif . Gal pirmiau paskaitykite, ką rekomenduoja PSO, žindymo konsultantai, modernūs gydytojai, ką rodo naujausi moksliniai tyrimai, o va tada diskutuokite. mirksiukas.gif



 i 
Pašalinta off-topic žinutės dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 27 lapkričio 2009 - 11:29
Beje, atsakant į temos klausimą: aš už mamos pieną 4u.gif
Atsakyti