Įkraunama...
Įkraunama...

Cigun

Dėmesio!!!
Trijų metų mergaitei kraujo vėžys, skubiai reikalinga reta kraujo grupė 4rezus minus!
Praneškite visi savo draugams, nebūkim abejingi, tingūs gelbėkim vaiką!
Praneškite ingrida.kazlauskiene@cuts.lt arba telefonu +37068076573
Atsakyti
Cigunas yra gana nebloga sistema.Bet nereikia atsisakyti ir nuo savų sveikatingumo sistemų,kurias žinojo mūsų protėviai ir kurias mes pamirštame.O jos buvo dar efektivesnės mums negu visos rytų sistemos.Nes jau net nustatyta kad rytų mokslai skirti rytų žmonėms,kurių energetinė struktura truputi skiriasi nuo mūsų.Mes niekada netapsime kinais ir nesuprasime visų tų svetimų pavadinimų bei ciguno paslapčių.
Atsakyti
bijau, kad tai, ka zinojo musu proteviai buvo sunaikinta lietuvos krikstyjimo metu. o kas liecia energetine struktura - jei lietuvis ir kine arba atvirksciai, gali susikryzmnti, daugintis ir sulaukti palikuoniu, tai manau, kad energetinai skirtumai nera tokie dideli. beje, gal kas zino, koks show sekmadieni buvo rotuses aiksteje vilniuje - burys zmoniu kinietiskais treningais ir kazkokiu raudonu pricindalu rankoje?
Atsakyti
Kur Vilniuje moko cigun?
Atsakyti
a google moki naudotis?
Atsakyti
www.chigong.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxl @ 2008 11 25, 20:42)
a google moki naudotis?


Moterys tiki rekomendacijomis, o ne tuo, ką gali rasti google mirksiukas.gif
Atsakyti
Atgaivinsiu temą, buvau vos 3 užsiėmimuose Kaune "Arkane", taip gavosi, kad pradėjau nuo 3-4 pakopos, o paskui ėjau vėl nuo pirmos. Sunku patikėt, kad po vieno užsiėmimo skausmas po mentim dingo, labai gera, kai gali "išjungti" protą ir "pramankštinti" kūną.
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2010 04 09, 09:11)
Atgaivinsiu temą, buvau vos 3 užsiėmimuose Kaune "Arkane", taip gavosi, kad pradėjau nuo 3-4 pakopos, o paskui ėjau vėl nuo pirmos. Sunku patikėt, kad po vieno užsiėmimo skausmas po mentim dingo, labai gera, kai gali "išjungti" protą ir "pramankštinti" kūną.


Laba,

Viska perskaičiau su idomumu. Pagalvojau pasidalinsiu. Šiaip mano mokytojas sako, kad Cigung nera jiokiu pakopu ir kad tai šiuolaikiniai prasimanymai. Jei jūs vilnietės, siūlyčiau pabandyti čia http://shaolin.lt/na...-ci-gung-grupe/

Ten kompanija žiūri rimtai į praktiką ir mokosi griežtai tik senovinių dalykų ir tik Kinijoje.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audrafin @ 2011 01 11, 15:08)
Laba,

Viska perskaičiau su idomumu. Pagalvojau pasidalinsiu. Šiaip mano mokytojas sako, kad Cigung nera jiokiu pakopu ir kad tai šiuolaikiniai prasimanymai. Jei jūs vilnietės, siūlyčiau pabandyti čia http://shaolin.lt/na...-ci-gung-grupe/

Ten kompanija žiūri rimtai į praktiką ir mokosi griežtai tik senovinių dalykų ir tik Kinijoje.

4u.gif


na, ikisiu ir as cia savo trigrasi biggrin.gif
tavo mokytojas is dalies teisus - cingun realiai nera pakopu, taciau egzistuoja begales cigun mokyklu, o kiekvienoje is ju visgi yra sava sistema. Ir kiekviena is tu mokyklu turi savo mokymo metodus, taip kad sitaip drasiai teigti, kad jokiu pakopu nereikia - tikrai per drasu g.gif Ismintingi mokytojai siekdami apsaugoti mus - savo mokinius, kuriu pilna visame pasaulyje, nuo visokiu "neigiamu" praktikos pasekmiu, su kuriomis mes patys ne visada galetume susitvarkyti veikdami savarankiskai, "sugalvojo" savo sistemas suskirstyti i pakopas.
Ir kad tai tikrai reikalinga as isitikinau ne viena karta: pries pora metu mes kvietemes savo cigun mokytoja seminarui i Lietuva, mokiniu suvaziavo is visur - is Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos, nes Norvegijos bei vokietijos... zodziu, ivyko vienas netiketas nemalonus incidentas su vienu vaikinu, kuris pries tai buvo praejes tik 1 pakopa. Mokytojas vede 4 pakopos programa, kurioje is esmes galejo dalyvauti visi norintys turintys bent viena pakopa - kaip sakant pradmenis. O tam vaikinukui seminarui ipusejus tiesiogine ta zodzio prasme pasimaise protas doh.gif zodziu, smulkmenu nepasakosiu, bet minti vedu link to, kad tos pakopos tikrai ne siaip sau atsiranda, o be to, juk ne kiekvienas is musu gali nukeliauti i Kinija ir tiesiogiai mokyma gauti ten, kur viskas vyksta visai kitaip mirksiukas.gif
O del rimto poziurio i praktikas - yra Vilniuje ir daugiau vietu, kur galima pazinti autentiska senovini neiskraipyta mokyma, ir kur zmones praktikuoja rimtai biggrin.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Labutis. Man labai idomu darant pratimus cigun koks kvepavimas: pro nosi? g.gif
Atsakyti
Aš jau labai seniai girdžiu apie Cigun ir daug skaitinėju apie tai,kuo daugiau skaitau-tuo daugiau norisi... biggrin.gif

Tad eisiu į Arkaną, nes Kaune čia greičiausiai vienintelė vieta... smile.gif
Atsakyti