Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė

Berods dar vis nera naujos temos, tai jau as atidarau, nebesulaukus smile.gif
Papildyta:
Na tai kaip musu zvyniukai gyvuoja? Kam blogiau, kam geriau? smile.gif Mano nuotaika tai gereja su kiekviena diena, baigiasi mano nestuke.gif laikai, tai galesiu pagaliau apsigydyti, na kad ir hormonais, ale laukiu nesulaukiu, taip norisi kaip baltam zmogui pradet gyvent.
Mano naujausia deme ant uzpakalio vis pleciasi, bet as jos niekuo netepu, nes nejauciu jos visai. Gal sakau praeis jei ignoruosiu? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos naujoj temoj 4u.gif Aš šiandien buvau pas savo gydytoją, pasiskundžiau dėl negyjančių alkūnių, tai ji pasakė, kad reikia stengtis, kad jos prie nieko nesiliestų blink.gif O kaip tai įgyvendint? ypač kai darbas prie kompo...Tai vėl vaistukų išsirašiau, ir tiek...Gerai, kad kompensuoja 80%...
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Mamukai vakar Jonavoj pirkau skin-kap purskalo bet kaina 72,69 blink.gif jis juk anksciau pigsnis buvo g.gif kiek suprantu jo yra sociai nes klause ar dar uzsakyt reik unsure.gif

Lt-farma vaistinej,manau ju tinklas ir kaune yra,viena net prie kliniku kur ziedas vaistine yra,tai ir ten turetu but.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Incė: 03 liepos 2007 - 11:52
Sveikos 4u.gif Manęs žiūriu nebuvo, tai ir temelė labai netvarkingai užvesta blush2.gif Nei nuorodų nebeliko cray.gif O ir pavadinimą reiktų lietuviškai rašyti jei jau užvedate temą 4u.gif


Man šiuo metu labai didelė įtampa darbe,daug streso, tai kaip ir delfinei pso bujoja akyse mad.gif Sakiau visgi rizikuosiu pirkti multi B strong vitaminų nervams nuraminti, galgi pagelbės.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 07 03, 13:50)
Sveikos 4u.gif Manęs žiūriu nebuvo, tai ir temelė labai netvarkingai užvesta blush2.gif Nei nuorodų nebeliko cray.gif O ir pavadinimą reiktų lietuviškai rašyti jei jau užvedate temą 4u.gif
Man šiuo metu labai didelė įtampa darbe,daug streso, tai kaip ir delfinei pso bujoja akyse mad.gif Sakiau visgi rizikuosiu pirkti multi B strong vitaminų nervams nuraminti, galgi pagelbės.. unsure.gif

as kantriai laukiau kada cili uzves nauja tema,bet nespejai ax.gif
nebijok del multi b strong,man nepaumejo pso del ju,o nervukai aprimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Paslaptingoji @ 2007 07 03, 14:37)
as kantriai laukiau kada cili uzves nauja tema,bet nespejai ax.gif
nebijok del multi b strong,man nepaumejo pso del ju,o nervukai aprimo rolleyes.gif


nu aš kažkada juos naudojau,tai po dviejų pokuočių ramiakė pasidariau kuriam laikui,labai padėjo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 07 03, 14:46)
nu aš kažkada juos naudojau,tai po dviejų pokuočių ramiakė pasidariau kuriam laikui,labai padėjo.. smile.gif


na ir man gal reiketu pameginti? multi B strong vadinasi? ax.gif

vakar visa diena galva kasiausi iki isprotejimo....vakare netekau kantrybes - pasikvieciau MB ir paprasiau kad padetu visa galva isieskoti ir istepti - tai kokia 15 minuciu sedejom ir tepliojom kantriai, o as vos asaras laikiau, nes tiek pso dar galvoje neturejau cray.gif
Papildyta:
taisom padeti blush2.gif

4 TEMA


Apie žvynelinę
Dieta tinkanti mums
Šviesos terapija
dar šviesos terapija
gydymas žuvelėmis
dieta ir dar kita info


o cia jums - kad graziau butu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2007 07 03, 16:13)
na ir man gal reiketu pameginti? multi B strong vadinasi?  ax.gif

vakar visa diena galva kasiausi iki isprotejimo....vakare netekau kantrybes - pasikvieciau MB ir paprasiau kad padetu visa galva isieskoti ir istepti - tai kokia 15 minuciu sedejom ir tepliojom kantriai, o as vos asaras laikiau, nes tiek pso dar galvoje neturejau  cray.gif


aha, multi B strong 4u.gif

Nabagytė unsure.gif Nu mane negana pso dar uodai sukandžiojo mad.gif doh.gif Tai visa kaip žaizda jaučiuosi doh.gif Noriu į pajūrį, bet atostogų negaunu,nes nespėju baigti darbų.. cray.gif

Ačiū už puslapiuko tiuuuuningą bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
padetis jau geresne biggrin.gif
as nusipirkau siandien sulsena pasta.cia man mergikes plauku skyriuj rekomendavo.nu va istryniau,kvapelis nekoks aisku ph34r.gif ale man dzin,paty s... uzsitepciau kad tik luobas nusiplautu unsure.gif dar nelabai matau ar padejo,nes dar dregni plaukai.bet raso reik naudot 6men blink.gif ai bandysiu,ner ka prarast,nebent plaukus biggrin.gif doh.gif kaina maza irnesakyk.gif dar pirksiu bio+losjona,galvos odai drekint,nenuplaunama.daugiau nebezinau ka daryt cray.gif
o kas tau delfine g.gif pleiskanos ar demes ar da kas g.gif
ant kuno pas man kol kas ramu..tpu tpu tpu
pleiskanoja speneliai blush2.gif doh.gif nu ir ausys pastoviai doh.gif
o kazi kiek laiko galima gert vitaminus a+e g.gif jau pakuote sugeraiu,ale man patiko,nagai auga greiciau nu ir seip,bet kiek zinau A labai pavojinga padaugint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 07 03, 16:50)
aha, multi B strong 4u.gif

Nabagytė unsure.gif Nu mane negana pso dar uodai sukandžiojo mad.gif  doh.gif Tai visa kaip žaizda jaučiuosi doh.gif Noriu į pajūrį, bet atostogų negaunu,nes nespėju baigti darbų.. cray.gif

Ačiū už puslapiuko tiuuuuningą bigsmile.gif  wub.gif


tai ner uz ka - svarbu kad graziai puslapiukas gyvuotu wub.gif

o as is tikruju atostogauti jau nuo ketvirtadienio pradedu bigsmile.gif
tik saulytes nezinia ar bus verysad.gif
i Nida isvaziuoju 10 dienu, bet kad tokie keistoki orai dabar... unsure.gif
sakiau zut but gulesiu kopose pries debesis - nesvarbu kad apsiniauke, bent kazkiek saulytes spinduliai pasieks pso ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo `delfine`: 03 liepos 2007 - 15:58
Sveikutes, undineles 4u.gif dziugu vel jus matyti susirinkusias naujoje temoje gathering.gif

Saunuole delfine wub.gif labai graziai papuosiai puslapi bigsmile.gif

Čili nenusimink labai, kad nauja tema ne taip puikiai atidaryta, kaip kad tu moki console.gif tik againiux, matyt labai pasiilgo visu ir atidare kaip mokejo, bet savarbiausia, kad mes vel visos kartu gossip.gif ir galim dalintis savo mintimis.
Atsakyti
QUOTE(Daliux @ 2007 07 04, 11:22)
Sveikutes, undineles  4u.gif  dziugu vel jus matyti susirinkusias naujoje temoje  gathering.gif 

Saunuole delfine  wub.gif  labai graziai papuosiai puslapi  bigsmile.gif



aciu aciu 4u.gif blush2.gif
man tas piesinukas toks grazutis visai wub.gif kokios mes grazios wub.gif biggrin.gif

Paslaptingoji - man galvoje demes pleciasi verysad.gif
jau vienos galvos puses kokia 1/2 uzdemejus verysad.gif
bet kantriai tepu daivobet ir stebiu kaip demes mirsta liezuvis.gif
aisku po 2-3 dienu vel gris, nu bet ka padarysi....geriau as jau tu hormonu pavartosiu bet normaliai gyvensiu.... o tai prisilietus prie galvos kaip raupsuota jauciuosi unsure.gif
gerai kad mano draugas labai pakantus siai ligai...ir labai palaiko, ir nesibaimina tu berimu - as daug jautriau reaguoju i tuos berimus negu jis.... blush2.gif
jis vis guodzia, ramina, sako kad padovanos kelione pas zuvytes pavasari biggrin.gif
Atsakyti