Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(rikutis @ 2007 07 09, 23:00)
kazkaip vistiek sirdele sopa... juk taip norisi duot maziukui viska kas geriausia  wub.gif  o ir dar tos visos pilvuko bedos, vis viduriukai uzkieteje, vis ta Duphalaca duot reikia, nu taip gaila vaiko skrandzio- nuo mazumes vaistus ten kisti.
O ka daryt jei kitaip neiseina?.. unsure.gif


O tu Duphalaco geriau neduok. Geriau pirk mišinuką su gerosiomis bakterijomis. Pvz. Semper Bifidus.
Ar nealergiški? Vidurių užkietėjimas gali rodyti organizme slypinčią alergiją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Solara @ 2007 07 09, 13:55)
O mano vaikas mamos pieno atsisakė pats. Atrodo, išnešiotas, stiprus bernas, buteliuko iškart negavo... Visą savaitę kovojau, dieną naktį, visomis priemonėmis, ir gražiuoju, ir piktuoju, ir gudrumu bandžiau (žaidėm su seselėm per naktis su "apgavikais" - vaikui į įgrūdama krūtis kartu su tokia plastmasine šlangele, kuria vaikui į burną bėga pienas), o jis vos tik pamatęs papą, net kišt nereikėdavo, jau nuo antros gyvenimo dienos aiškiai rėkė ant visos ligoninės: ne, ne, ne... verysad.gif


yra taip, kaip yra, mieloji, ir nera cia ko grauztis, kaip tu sakai! thumbup.gif svarbu nevaikstai susisukus, ir tavo vaikutis nejaucia tavo blogos nuotaikos mirksiukas.gif tinginiukas jis matyt, ir nesivargino papuli traukt. dar as cia sako vargsiu, kai galiu is buteliuko lengvai pavalgyt biggrin.gif

QUOTE(rikutis @ 2007 07 09, 23:00)
kazkaip vistiek sirdele sopa... juk taip norisi duot maziukui viska kas geriausia  wub.gif  o ir dar tos visos pilvuko bedos, vis viduriukai uzkieteje, vis ta Duphalaca duot reikia, nu taip gaila vaiko skrandzio- nuo mazumes vaistus ten kisti.
O ka daryt jei kitaip neiseina?.. unsure.gif


o koki misinuka tu duodi? as misiniuose jau patirties pakaupus, nes tik ji ir vagom nuo gimimo, tai gal galeciau kuo padet 4u.gif nemazai ir mes cia privarge su jais. o duphalacas tai zinai... vaistai kaip ne kaip..
Atsakyti
mano mazyliui eina 7menuo.maitinu krutimi ir damaitinu masinuku nan2,bet manau reikia keistines pradejo kieteti viduriukai,as galvoju kad nuo misinuko.o krutimi greiciausiai nutrauksiu maitinima,nes mazylis jau turi du dantukus su kuriai labai kandziojasi. verysad.gif su antspeniu neima kruties. schmoll.gif o ka jus mamytes manot apie misinuka tiutel?zadu ji duoti,nes patare daktare,bet gal geriau kuris kitas,nes mums truputi yra alergijos,itariama bronhine astma.
Atsakyti
QUOTE(saulele2 @ 2007 07 10, 12:49)
mano mazyliui eina 7menuo.maitinu krutimi ir damaitinu masinuku nan2,bet manau reikia keistines pradejo kieteti viduriukai,as galvoju kad nuo misinuko.o krutimi greiciausiai nutrauksiu maitinima,nes mazylis jau turi du dantukus su kuriai labai kandziojasi. verysad.gif su antspeniu neima kruties. schmoll.gif o ka jus mamytes manot apie misinuka tiutel?zadu ji duoti,nes patare daktare,bet gal geriau kuris kitas,nes mums truputi yra alergijos,itariama bronhine astma.


Mes geriam Tutelli. Mums tinka ir patinka. Tiesa, nesam nei alergiški, nei viduriukų problemų neturim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele2 @ 2007 07 10, 12:49)
mano mazyliui eina 7menuo.maitinu krutimi ir damaitinu masinuku nan2,bet manau reikia keistines pradejo kieteti viduriukai,as galvoju kad nuo misinuko.o krutimi greiciausiai nutrauksiu maitinima,nes mazylis jau turi du dantukus su kuriai labai kandziojasi. verysad.gif su antspeniu neima kruties. schmoll.gif o ka jus mamytes manot apie misinuka tiutel?zadu ji duoti,nes patare daktare,bet gal geriau kuris kitas,nes mums truputi yra alergijos,itariama bronhine astma.


sveikute!
nzn, ka kitos patars,bet mano maziukui tai tutteli netiko laaaabai jau pilvuka pute. nors mum ir daktare buvo patarus rolleyes.gif galiu oasakyti tik, kad is visu isbandytu, idealiausias mums Aptamil. valgem Aptamil1, dabar jau valgom Aptamil2 ir kolkas tikrai nesiskundziam. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rikutis @ 2007 07 09, 23:00)
kazkaip vistiek sirdele sopa... juk taip norisi duot maziukui viska kas geriausia  wub.gif  o ir dar tos visos pilvuko bedos, vis viduriukai uzkieteje, vis ta Duphalaca duot reikia, nu taip gaila vaiko skrandzio- nuo mazumes vaistus ten kisti.
O ka daryt jei kitaip neiseina?.. unsure.gif


Duok pora saukstuku slyvu tyreles. Tas Duphalaxas visai nepadeda schmoll.gif bent jau mes gerem gal 2sav ir jokio poveikio. Mazdaug tuo metu pradejau duot ragaut darzovyciu,tai nezinau, ar nuo to, bet viduriukai susitvarke. Na dar ir pati slyvu pavalgydavau, tai budavo ir per skystai padarydavo paskui.
Papildyta:
QUOTE(saulele2 @ 2007 07 10, 12:49)
mano mazyliui eina 7menuo.maitinu krutimi ir damaitinu masinuku nan2,bet manau reikia keistines pradejo kieteti viduriukai,as galvoju kad nuo misinuko.o krutimi greiciausiai nutrauksiu maitinima,nes mazylis jau turi du dantukus su kuriai labai kandziojasi. verysad.gif su antspeniu neima kruties. schmoll.gif o ka jus mamytes manot apie misinuka tiutel?zadu ji duoti,nes patare daktare,bet gal geriau kuris kitas,nes mums truputi yra alergijos,itariama bronhine astma.


O dar nepradejai primaitinti darzovytem ar kosytem?
Atsakyti
QUOTE(rikutis @ 2007 07 09, 20:00)
kazkaip vistiek sirdele sopa... juk taip norisi duot maziukui viska kas geriausia  wub.gif  o ir dar tos visos pilvuko bedos, vis viduriukai uzkieteje, vis ta Duphalaca duot reikia, nu taip gaila vaiko skrandzio- nuo mazumes vaistus ten kisti.
O ka daryt jei kitaip neiseina?.. unsure.gif

gal skysciu mazai?bandyk duot vandenelio,arbatytes,pakeist misinuka.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 07 10, 08:15)
O tu Duphalaco geriau neduok. Geriau pirk mišinuką su gerosiomis bakterijomis. Pvz. Semper Bifidus.
Ar nealergiški? Vidurių užkietėjimas gali rodyti organizme slypinčią alergiją  ax.gif

valgom nan lactose free, buvo viskas thumbup.gif visa menesi, kakino kasdien, karta per diena, bet kaip didelis biggrin.gif , ir ramiai, o dabar jau 3sav vel uzsikimso jam ten kazkas, kas 3 dienas kakina, verkdamas... verysad.gif verysad.gif o kazi jei ta misinuka nesitarus su gydytoja pakeisciau? mat su musu daktare tai tokie nesusikalbejimai ne karta buvo, kai baigesi visai mano pienelis, valgem hipp bio, uzkietejo pilvelis, baisiai klyke mazulis 2men,nes daktare vis sauke kad cia ne misinys kaltas, kol neisiprasem pas gastro ir ji neparekomendavo pabandyt be laktozes. ta pacia diena vaikas nustojo klykti... maniau, kad daktare i skutus sudraskysiu blink.gif , o ir pati kvaila, dabar jau suprantu kad ne visada ju reikia klausyti... (sunku but katik iskepta mamyte... wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(rikutis @ 2007 07 10, 19:17)
valgom nan lactose free, buvo viskas  thumbup.gif  visa menesi, kakino kasdien, karta per diena, bet kaip didelis biggrin.gif , ir ramiai, o dabar jau 3sav vel uzsikimso jam ten kazkas, kas 3 dienas kakina, verkdamas... verysad.gif  verysad.gif  o kazi jei ta misinuka nesitarus su gydytoja pakeisciau? mat su musu daktare tai tokie nesusikalbejimai ne karta buvo, kai baigesi visai mano pienelis, valgem hipp bio, uzkietejo pilvelis, baisiai klyke mazulis 2men,nes daktare vis sauke kad cia ne misinys kaltas, kol neisiprasem pas gastro ir ji neparekomendavo pabandyt be laktozes. ta pacia diena vaikas nustojo klykti... maniau, kad daktare i skutus sudraskysiu blink.gif , o ir pati kvaila, dabar jau suprantu kad ne visada ju reikia klausyti... (sunku but katik iskepta mamyte...  wub.gif )


Gali ir be gyd. pakeist, Juk tik tu matai vaikai 24val per para ir zinai,kas geriau.
Atsakyti
o koki misinuka tu duodi? as misiniuose jau patirties pakaupus, nes tik ji ir vagom nuo gimimo, tai gal galeciau kuo padet 4u.gif nemazai ir mes cia privarge su jais. o duphalacas tai zinai... vaistai kaip ne kaip..
tai va kad vaistai... blogai... verysad.gif verysad.gif valgom nan be laktozes
Papildyta:
mamkos, kaip jus vienam langelyje i kelias zinutes atsakot? niu as ziopla turbut, niekaip neiseina g.gif
Atsakyti
o pas mane niekaip pienelis nesusitvarko,gal ka patarsit.pirma savaite kaip isaiskejo pusbadziu savo vaikuti laikiau (mazuliui dabar 1,5 sav), nes nepriaugo svorio ne gramo ir klykdavo,kol susipratom.dabar istisai maitinu-is abieju papuku,kabo apie valanda kol isciulpia.gydytojas liepe damaitinti,jei po MP dar prasys.Bet davem misinuko-taaaip atpylineja,kad baisu.Ziauriai noriu MP maitinti,pavalgius maziukui dar nusitraukiu kelis lasus,kad tik gamintusi gausiau.svoris nukrito ir man,maitinuosi uz du-gal pienelis kaloringesnis bus.zodziu vargstam verysad.gif
Atsakyti
Aš irgi nemaitinu iš krūties schmoll.gif nors jau mokomės rolleyes.gif
Kai gimė mano mažius, neturėjo net ryjimo reflekso, todėl zondavom mano pienuką, paskui mokėmės ir buteliuko po truputį. O dabar bandau iš krūties išmokinti, kartais valgo, kartais ne, čiumpa - spjauna - vėl ieško doh.gif būną, kad iš krūties pavalgo, bet tik porą kartų yra pavykę smile.gif
Tas pieno nusitraukinėjimas mane pribaigs doh.gif kiek laiko susigaišta doh.gif nusipirkau pientraukį - nepatiko man jis - labai spenelius skaudžiai nutampo unsure.gif tai grįžau prie traukimo rankom unsure.gif išmoktų pats valgyti, kaip būtų gerai... ax.gif
Atsakyti