Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra čia mamyčių, negalinčių maitinti krūtimi?

QUOTE(rikutis @ 2007 07 10, 19:21)
mamkos, kaip jus vienam langelyje i kelias zinutes atsakot? niu as ziopla turbut, niekaip neiseina g.gif


Taip gaunasi tik. Atsakai i viena zinute, paskui i kita. Tai rodo ne kaip atskiras, o kaip viena irraso,kad "papildyta" rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(mikki @ 2007 07 10, 19:23)
o pas mane niekaip pienelis nesusitvarko,gal ka patarsit.pirma savaite kaip isaiskejo pusbadziu savo vaikuti laikiau (mazuliui dabar 1,5 sav), nes nepriaugo svorio ne gramo ir klykdavo,kol susipratom.dabar istisai maitinu-is abieju papuku,kabo apie valanda kol isciulpia.gydytojas liepe damaitinti,jei po MP dar prasys.Bet davem misinuko-taaaip atpylineja,kad baisu.Ziauriai noriu MP maitinti,pavalgius maziukui dar nusitraukiu kelis lasus,kad tik gamintusi gausiau.svoris nukrito ir man,maitinuosi uz du-gal pienelis kaloringesnis bus.zodziu vargstam verysad.gif


1,5sav dar labai mazai, tikrai susireguliuos, tik maitink ir viskas bus ok mirksiukas.gif Iskart po gimimo nukritus svoriui, jis gali dar 2sav augti iki to svorio, kuris buvo katik gimus. Va , kaip mes tik po 10 dienu pasiekem savo pradini svori, pries tai buvo nukrites. Bet cia normalu.
Tik nesijaudink ir nesinervuok, cia tik visko pradzia, paskui bus gerai. Jei po abieju krutu dar verkia, duok misinuko, bet nepiktnaudziauk juo, nes nedauges pienuko.
Na, o siaip sekmes jums 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandrulia @ 2007 07 10, 19:24)
Aš irgi nemaitinu iš krūties schmoll.gif nors jau mokomės rolleyes.gif
Kai gimė mano mažius, neturėjo net ryjimo reflekso, todėl zondavom mano pienuką, paskui mokėmės ir buteliuko po truputį. O dabar bandau iš krūties išmokinti, kartais valgo, kartais ne, čiumpa - spjauna - vėl ieško doh.gif būną, kad iš krūties pavalgo, bet tik porą kartų yra pavykę smile.gif
Tas pieno nusitraukinėjimas mane pribaigs doh.gif kiek laiko susigaišta doh.gif nusipirkau pientraukį - nepatiko man jis - labai spenelius skaudžiai nutampo unsure.gif tai grįžau prie traukimo rankom unsure.gif išmoktų pats valgyti, kaip būtų gerai... ax.gif


Man ir pientraukis nepatiko schmoll.gif Skauda, tempia, o jei ir traukia piena, tai mazai ir labai letai. Man patogiau rankom, vis maziau laiko tai uzima, kai igudau. Anksciau po 40-60min vargdavau,dabar kiek yra nusitraukiu per 10-15 ir pavalgom per dvigubai trumpiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rikutis @ 2007 07 10, 19:17)
valgom nan lactose free, buvo viskas  thumbup.gif  visa menesi, kakino kasdien, karta per diena, bet kaip didelis biggrin.gif , ir ramiai, o dabar jau 3sav vel uzsikimso jam ten kazkas, kas 3 dienas kakina, verkdamas... verysad.gif  verysad.gif  o kazi jei ta misinuka nesitarus su gydytoja pakeisciau? mat su musu daktare tai tokie nesusikalbejimai ne karta buvo, kai baigesi visai mano pienelis, valgem hipp bio, uzkietejo pilvelis, baisiai klyke mazulis 2men,nes daktare vis sauke kad cia ne misinys kaltas, kol neisiprasem pas gastro ir ji neparekomendavo pabandyt be laktozes. ta pacia diena vaikas nustojo klykti... maniau, kad daktare i skutus sudraskysiu blink.gif , o ir pati kvaila, dabar jau suprantu kad ne visada ju reikia klausyti... (sunku but katik iskepta mamyte...  wub.gif )


O kodėl be laktozės? AR jūs jai alergiški? Juk jis labai svarbus vaiko racionui, ir šiaip sau jos neduoti negalima schmoll.gif

QUOTE(rikutis @ 2007 07 10, 19:21)
mamkos, kaip jus vienam langelyje i kelias zinutes atsakot? niu as ziopla turbut, niekaip neiseina g.gif


Kai nori atsakyti keliems žmonėms, tai tiesiog spaudi tos žinutės "cituoti". Tų "cituoti" gali prisirinkti kiek nori ir paskui spausti rašyti atsakymą, ir į tarpus rašai. O kai nori pacituoti tik vieną žmogų, tada iš karto prie to asmens žinutės spaudi atsakyti ir automatiškai išmeta į atsakymo langelį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 10, 19:39)
Man patogiau rankom, vis maziau laiko tai uzima, kai igudau. Anksciau po 40-60min vargdavau,dabar kiek yra nusitraukiu per 10-15 ir pavalgom per dvigubai trumpiau  ax.gif

Aš 30 - 40 min užtrunku doh.gif bet stengiuosi kuo daugiau ištraukti, kad daugėtų po truputį ax.gif
Atsakyti
Nepasisekė ir man kuo ilgiau maitinti krūtimi - ištempiau vos iki 3 mėn verysad.gif ir tai paskutinįjį jau primaitinau mišinuku, nes mano pieno nepakako. Ilgokai kankinaus, kol supratau ko tas mano mažius ištisai rėkia - pasirodo neužtenka, šlapintis pradėjo retai, tad neliko kitos išeities - duot mišinuko. O prie lengvo priprantama - pradėjo nebeimti krūties, tad pradėjau nusitraukinėti ir apgaudinėti - maitinti iš krūties miegantį, nes tada valgydavo noriai. O su pientraukiu nekas - labai mažai pieno ištraukdavau ir tai po valandos darbo.
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2007 07 10, 20:03)
Aš 30 - 40 min užtrunku doh.gif bet stengiuosi kuo daugiau ištraukti, kad daugėtų po truputį ax.gif


Na taip, kai yra pakankamai laiko, tai ir as ilgiau stengiuos, kad daugiau stimuliuotusi gamyba ax.gif
Atsakyti
[quote=mylimuke,2007 07 10, 19:39]
Taip gaunasi tik. Atsakai i viena zinute, paskui i kita. Tai rodo ne kaip atskiras, o kaip viena irraso,kad "papildyta" rolleyes.gif
aciu 4u.gif


[quote=Limcamca,2007 07 10, 19:53]
O kodėl be laktozės? AR jūs jai alergiški? Juk jis labai svarbus vaiko racionui, ir šiaip sau jos neduoti negalima schmoll.gif

na gastroenterologe pasiule pabandyt del to, kad jokie vaistai negelbejo nuo viduriu uzkietejimo, ir mazulis baisingai klykdavo, sako, gal organizmas netoleruoja laktozes. Pabandem- ir viskas susitvarke... mirksiukas.gif

Kai nori atsakyti keliems žmonėms, tai tiesiog spaudi tos žinutės "cituoti". Tų "cituoti" gali prisirinkti kiek nori ir paskui spausti rašyti atsakymą, ir į tarpus rašai. O kai nori pacituoti tik vieną žmogų, tada iš karto prie to asmens žinutės spaudi atsakyti ir automatiškai išmeta į atsakymo langelį. mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=rikutis,2007 07 10, 20:38]
[quote=mylimuke,2007 07 10, 19:39]
Taip gaunasi tik. Atsakai i viena zinute, paskui i kita. Tai rodo ne kaip atskiras, o kaip viena irraso,kad "papildyta" rolleyes.gif
aciu 4u.gif
[quote=Limcamca,2007 07 10, 19:53]
O kodėl be laktozės? AR jūs jai alergiški? Juk jis labai svarbus vaiko racionui, ir šiaip sau jos neduoti negalima schmoll.gif

na gastroenterologe pasiule pabandyt del to, kad jokie vaistai negelbejo nuo viduriu uzkietejimo, ir mazulis baisingai klykdavo, sako, gal organizmas netoleruoja laktozes. Pabandem- ir viskas susitvarke... mirksiukas.gif

Kai nori atsakyti keliems žmonėms, tai tiesiog spaudi tos žinutės "cituoti". Tų "cituoti" gali prisirinkti kiek nori ir paskui spausti rašyti atsakymą, ir į tarpus rašai. O kai nori pacituoti tik vieną žmogų, tada iš karto prie to asmens žinutės spaudi atsakyti ir automatiškai išmeta į atsakymo langelį. mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
[/quote]

kai paspaudi cituoti, žiūrėk, neištrink šitos priekyje [quote ir šitos gale quote] tada citata bus baltame fone 4u.gif
Atsakyti
mums vakar pripazino bronhine astma,abiems mano suneliams,tai labai liudna,prirase kalna vaistu.tai galvoju gal pasitarti tokiu atveju koki misinuka duoti,kruties nebeduodu nes labai skaudziai kanda.
Atsakyti
QUOTE(saulele2 @ 2007 07 11, 10:08)
mums vakar pripazino bronhine astma,abiems mano suneliams,tai labai liudna,prirase kalna vaistu.tai galvoju gal pasitarti tokiu atveju koki misinuka duoti,kruties nebeduodu nes labai skaudziai kanda.


Tai kazin ar cia yra koks rysys, manau nebutina i tai atsizvelgt. Svarbu, kuri misinuka toleruoja virskinimo sistema.
Atsakyti
QUOTE(saulele2 @ 2007 07 11, 10:08)
mums vakar pripazino bronhine astma,abiems mano suneliams,tai labai liudna,prirase kalna vaistu.tai galvoju gal pasitarti tokiu atveju koki misinuka duoti,kruties nebeduodu nes labai skaudziai kanda.


Užjaučiu 4u.gif Jei turit tokią ligą, tai dėl mišinuko tarkis tik su gydytojais, kad neiišauktų alerginės reakcijos ir neprasidėtų astmos priepuoliai. Arba pasiklausk mamyčių auginančių vaikučius su šia liga.
Neliūdėk, gal išaugsite dar mirksiukas.gif

MYLIMUKE, nu atsiprašau doh.gif svarbu, kad "virškinimo sistema toleruoja" doh.gif . Būk gera, nepatarinėk, nes kas nors pasiklausęs tokio patarimo, gali imti ir pabandyti ir sužaloti savo vaiką dar labiau.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 07 11, 10:31)
MYLIMUKE, nu atsiprašau  doh.gif svarbu, kad "virškinimo sistema toleruoja"  doh.gif . Būk gera, nepatarinėk, nes kas nors pasiklausęs tokio patarimo, gali imti ir pabandyti ir sužaloti savo vaiką dar labiau.


Nu tikrai nusisnekejau doh.gif Turejau omeny, kad rinktis toki, kad neviduriuotu ir neuzkietetu, tik tiek.
Atsakyti
as tai del leliaus maitinimo ziauriai daug nervu susigadinau kol viskas susitvarke

visu pirma jis neima kruties,nes po gimdymo (cezario) dar viena operacija turejau ir galejau pradet maitint pienuku kai vaikui buvo sueje dvi savaites (tik tada is ligonines grizau),jis kol as buvau ligoninej valge is buteliuko ir priprato..
teko pieneli nusitraukinet,o jo is pradziu budavo gal kokie 20 ml tik

maniau maitinsiu misinukais,bet misinuku netoleruoja visiskai, kruva isbandem,atpilinejo ziauriai,raitesi visas is skausmo vargsiukas...

tai ko as tik neisbandziau kad pieno atsirastu,ir chalva, ir arbateles,ir alu..aciu dievui po menesio pieno normaliai atsirado,bet vistiek maitinu tik is buteliuko,o nusitraukineju rankom - jokie pientraukiai taip gerai neistraukia
Atsakyti