Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko užtrunka įvaikinimo procedūra?

QUOTE(šeimos kaklas @ 2012 03 31, 20:46)
Sunute, ne taip mane supratote. Klausimas retorinis Jums:"Ar savo gyvenimo aprašyme rašytumėte dabar, kad baigėte Tautų draugystės ordino LTSR Valstybinę konservatoriją"? dabar, kai jau 22 m. esame nepriklausomi ir daug kas iš jaunos kartos nelabai ir žino kas tai per aukštoji mokykla buvo. Galų gale yra ŠM ministro įsakymas kur surašyti nauji aukštųjų mokyklų pavadinimai. Aš tai turėjau minty ir gink Dieve ne tai, kad VU sovietmečiu baigę kažkokie brokuoti.

Taip, rašyčiau (net gaila, kad baigiau jau nebe taip vadinamą mokyklą - tai puiki vizitinė kortelė pasaulyje). Anuo pavadinimu ši aukštoji mokykla buvo žinoma daug kur, ne tik buvusioje imperijoje, bet tikrame užsienyje, ir vertinama. Dabar situacija pasikeitė. Gaila, bet ne į gerą pusę
Atsakyti
Kapsuko u-tetas XXI a. tai ne vizitinė kortelė, tai nostalgija baisiems laikams. Daug dar mūsuose su ta nostalgija gyvena, o gaila. Todėl mes ir nejudam iš vietos, tiksliau judam, bet labai lėtai. Bet tema ne apie tai.
Atsakyti
merginos 4u.gif

šeimos kakle nu cia jus papurte blink.gif ta teiseja. sakai teismo procesas dar nebaigtas ilgai tikrai cia jums, jau taip senai mažylius parsiveze gi. na o mes lipam bet apie tai pamastom kad nepersistengti...
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2012 03 31, 20:46)
Sunute, ne taip mane supratote. Klausimas retorinis Jums:"Ar savo gyvenimo aprašyme rašytumėte dabar, kad baigėte Tautų draugystės ordino LTSR Valstybinę konservatoriją"? dabar, kai jau 22 m. esame nepriklausomi ir daug kas iš jaunos kartos nelabai ir žino kas tai per aukštoji mokykla buvo. Galų gale yra ŠM ministro įsakymas kur surašyti nauji aukštųjų mokyklų pavadinimai. Aš tai turėjau minty ir gink Dieve ne tai, kad VU sovietmečiu baigę kažkokie brokuoti.

Ar rašant CV gali skirtis pavadinimas - CV ir diplome?

o šiaip, tame rajone apskritai visiška šaraškino kontora. teisme, VTAS, antstolė, išrašanti dvi pažymas su skirtingais duomenimis - sakė, nurašiusi iš teismo bylos doh.gif
Atsakyti
Atsitiktinai paskaiciau cia rasomas zinutes ir net asara isspaude , kiek yra dar siam pasaulyje nuostabiu zmoniu, kurie taip rupinasi svetimais vaikuciais ir priima juos i savo namucius, jus saunuoles mamos, esate pavyzdys kitiems, kad auginate savo ir dar randate savo sirdyse vietos ir kitiems vaikuciams, aciu Jums uz tai...
Atsakyti
Sveikos, mes su vyru norime isivaikinti,bet kiek zinau dideli reikalavimai yra.Esu girdejusi jei nepakisi tukstantelio kito gali likti paskutinieji eileje arba isvis vaikucio negauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 04 17, 10:53)
Sveikos,  mes su vyru norime isivaikinti,bet kiek zinau dideli reikalavimai yra.Esu girdejusi jei nepakisi tukstantelio kito gali likti paskutinieji eileje arba isvis vaikucio negauti g.gif

Reikalavimai yra kaip ir visom seimom. O apie tokias nesamones as dar negirdejau. Geriau pasidomekite VTAT. Nors korumpuotoj musu valstybeje...viskas paperkama.
Ir kam jus manote moketi reikia? Is pradziu dokumentus surinkite, i kursus uzsirasykite, paskui jau galvokite ka kiti sako ir ar tai teisybe...
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 04 17, 09:53)
Sveikos,  mes su vyru norime isivaikinti,bet kiek zinau dideli reikalavimai yra.Esu girdejusi jei nepakisi tukstantelio kito gali likti paskutinieji eileje arba isvis vaikucio negauti g.gif


http://www.pastoge.lt/

nuogirdom nesivadovaukit...be jokių pakišų gavom du šaunius kauniečius
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 04 17, 10:53)
Sveikos,  mes su vyru norime isivaikinti,bet kiek zinau dideli reikalavimai yra.Esu girdejusi jei nepakisi tukstantelio kito gali likti paskutinieji eileje arba isvis vaikucio negauti g.gif


tai kad duot ''ketvertuka'' reik zinot kam duot.... biggrin.gif
Atsakyti
Ir kam jus manote moketi reikia? Is pradziu dokumentus surinkite, i kursus uzsirasykite, paskui jau galvokite ka kiti sako ir ar tai teisybe...
[/quote]


Na pirma karta girdziu, kad kam reiketu moketi. Kiek susiduriau su VTA darbuotojais visi labai malonus ir tikrai pinigais nieko nepaskubinsi. Mes isivaikinom be jokiu kysiu sveika maza vaika ir gana greitai.
Atsakyti
Nu paskaitinėjau ir aš kas čia kam kaip smile.gif Kažkaip man vilties neteikia laimingos istorijos, kaip greit vaikus pasiūlė kitoms šeimoms. Mes dabar laukimo procese, ta eilė sustojo visiškai, nejuda nė pro kur, o laukimas pradeda varyt iš proto. Jau nuo įrašymo į eilę eina 6 mėnuo, o VTAT vis aiškina, kad pakentėkit, yra daug norinčių, nes mes norim mergytės iki 1 m. 6 mėn. O kai pagalvoju, kad su teismais čia gali tekti dar prasitampyti, tai išvis depresija prasideda, bet aš iš tų panikuotojų, tai man čia normalu nervintis doh.gif Sakiau vyrui, kad reikia iškart du vaikus imti, bet ir pati nesirįžtu, per drąsu man kažkaip...
Atsakyti
QUOTE(biski tinginiuke @ 2012 06 19, 15:03)
Nu paskaitinėjau ir aš kas čia kam kaip smile.gif Kažkaip man vilties neteikia laimingos istorijos, kaip greit vaikus pasiūlė kitoms šeimoms. Mes dabar laukimo procese, ta eilė sustojo visiškai, nejuda nė pro kur, o laukimas pradeda varyt iš proto. Jau nuo įrašymo į eilę eina 6 mėnuo, o VTAT vis aiškina, kad pakentėkit, yra daug norinčių, nes mes norim mergytės iki 1 m. 6 mėn. O kai pagalvoju, kad su teismais čia gali tekti dar prasitampyti, tai išvis depresija prasideda, bet aš iš tų panikuotojų, tai man čia normalu nervintis  doh.gif  Sakiau vyrui, kad reikia iškart du vaikus imti, bet ir pati nesirįžtu, per drąsu man kažkaip...

jūsų noras pats "paklausiausias". berniukas - jau pagreitintų reikalą, o jei dar amžius vyresnis...
Jei dar garbanotos blondinės mėlynakės su balerinos genais - tai tikrai teks palaukti... smile.gif
Atsakyti