Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko užtrunka įvaikinimo procedūra?

QUOTE(biski tinginiuke @ 2012 06 19, 15:03)
  Sakiau vyrui, kad reikia iškart du vaikus imti, bet ir pati nesirįžtu, per drąsu man kažkaip...


Kartais žmonės prašo vieno, o sako - imkit du smile.gif Pvz., ta pusantrų metukų mergytė turi 3 m. broliuką. Tai gal ir imkit, jei netyčia pasiūlytų? smile.gif
Atsakyti
4u.gif
sveikutės
noriu ir aš pasidžiaugt: mūsų dukriukas jau namuose, ryt priduodam dokumentus jau suruoštus , Teismui. Viskas vyko iki šiol, labai sklandžiai, tikimės Teisme irgi bus viskas tvarkingai.
Dokumentus VTAS dėl noro įvaikinti parašėm 2011 gruody. po kursų ,po įrašymo į įvaikintojų eilę, gegužio mėnesio sąrašuose "rasta" mergaitė pasirodė esanti mūsų. mes laukėm ne vyresnės kaip 4 metukų , todėl mums jos nesiūlė, mes "sėkmingai " stovėjom eilėj - trisdešimt kelinti tik..., o ši mergytė buvo keturių su pusės metų, mes rizikavom, nes ji skaitėsi jau pirmas mums pateiktas pasiūlymas , nors ir patys ją susiradom; o ne oficialiai mums pasiūlė, paprašėm įvaikinimo tarnybos leidimo ją aplankyt - važiavom pas ją, ir be jos nebegryžom..smile.gif
Ji vyresnė nei mes svajojom, bet šiai dienai, tai absoliučiai nesvarbu. Mes visi labai laimingi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karita @ 2012 06 19, 23:22)
Kartais žmonės prašo vieno, o sako - imkit du smile.gif Pvz., ta pusantrų metukų mergytė turi 3 m. broliuką. Tai gal ir imkit, jei netyčia pasiūlytų? smile.gif


Jei pasiūlytų tokį variantą, manau tikrai važiuotume žiūrėti. Aš šiaip ar taip svajoju apie du vaikus, tačiau gal ne apie abu iš karto smile.gif Pažįstu ir aš šeimų, kurios norėjo vieno vaikiuko, o kai pasiūlė du ir pasiėmė, ir laimingi. Čia kaip sako, kaip kam skirta. Nors tas laukimas labai jau prailgo, visi ramina, kad tiesiog reikia išlaukti būtent to mūsų vaiko, mums skirtojo...
Vilmandra, labai sveikinu sulaukus savo mergytės 4u.gif Vakar kaip tik ėjau žiūrėti sąrašų, tai ten buvo siūloma įvaikinti viena sveika be brolių ir sesių 4 m. mergytė. Tai aš tai VTAT darbuotojai ir sakiau, kad ji iškart suras tėvelius, nereik nė abejoti smile.gif Ir vėl dar viena šeima bus laiminga!
Atsakyti
O kur jūs ėjote žiūrėti sąrašų?
Atsakyti
biški tinginiuke, mums buvo panašiai dėl dviejų. Dar pamenu, kai per kursus dėstytojai mums su vyru sako, kad imkit du, visi kursiokai taip taip, susitvarkysit, o aš dar pasakiau, kad baigtų juokus, nes nesiruošiu eksperimentuoti nei su savimi nei su vaikais, bet tas eksperimentas finale įvyko biggrin.gif nežinau, jeigu galvojate apie du, tai aš, visgi, ir imčiau brolius ar seseris, jiems, manau, bus geriau. Aš bent visada taip galvojau ir galvoju iki dabar, gal tiksliau labai tikiuosi, kad ateityje tai turėtų palengvinti kraujo šauksmą ir turėdami viens kitą gal nesijaus tokie vieniši ir palikti, aš labai tikiuosi...bet, bendrai kalbant, tai kad ir nebus susaistyti kraujo ryšiu, bet vis mažiau nelaimingų vaikų liks globnamiuose.
Atsakyti
Vilmandra, labai sveikinu sulaukus savo mergytės Vakar kaip tik ėjau žiūrėti sąrašų, tai ten buvo siūloma įvaikinti viena sveika be brolių ir sesių 4 m. mergytė. Tai aš tai VTAT darbuotojai ir sakiau, kad ji iškart suras tėvelius, nereik nė abejoti Ir vėl dar viena šeima bus laiminga!

laba, ačiū už sveikinimus.
mano mergytė turi brolius 4, didelius, juos kazkiek pamena, sesuo buvo-ji ivaikinta, ziniu nera. bus kaip bus, jei nores bendrauti kai bus suaugusi, visa info turėsiu- ji gaus.
o kad be brolių ir seserų,ir dar sveika, tai čia stebuklas. ji tuoj bus šeimoj.
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 04 17, 11:53)
Sveikos,  mes su vyru norime isivaikinti,bet kiek zinau dideli reikalavimai yra.Esu girdejusi jei nepakisi tukstantelio kito gali likti paskutinieji eileje arba isvis vaikucio negauti g.gif

Tūkstantėlių nekišom,reikalavimai taip pat proto ribose,tik ilgokai truko visas popierių tvarkymas,jau pasiėmus vaikiuką.Nueikit į VTAT ir viską smulkiai Jums paaiškins.
Atsakyti
Dėl sąrašų: kiekvieną mėn. mūsų miesto VTAT'as pasikviečia mus žiūrėt sąrašų, kuriuose būtent tą mėn. įtraukti naujai siūlomi įvaikinti/globoti vaikai. Ten surašyta kada jie gimę, sveikatos būklė, kas broliai sesės. Mes turim peržiūrėt tą sąrašą ir kiekvieną kartą rašyt raštą, kad tipo susipažinom, bet sau tinkamo vaiko sąraše neradom. Aš kiekvieną kartą iš tų sąrašų žiūrėjimo išeinu nusiminus, dažnai pikta, nes man taip gaila tų vaikiukų, o jau sveikatos bėdos tai baisiai rimtos pas daugelį... O kai pasižiūriu, kiek brolių sesių turi, tokių pat beglobių, nu tada išvis siutas ima dėl neteisybės. Čia kartą radau tokį atvejį sąrašuose: motina turi pagimdžius 4 vaikus. Vaikas, gimęs 2008 m. jau įvaikintas, gimęs 2009 m. siūlomas įvaikinti, o kiti du, gimę 2010 ir 2011 m. su motina gyvena. Kad užsiutau, kad pradėjau ten piktintis, kodėl čia tokia trenkta situacija g.gif jei iš motinos du vaikus jau atėmė, kodėl kitus du paliko? Ir dar tokius mažiukus, kuriems didžiulis šansas būtų rasti normalią šeimą? Tai man vedėja skyriaus kantriai paaiškino, kad yra daug niuansų tokiose situacijose, kaip pvz. ta moteris galėjo būti pasidariusi tuos pirmus du vaikus nuo vieno vyro, kuris ją tarkim paliko, ji tais vaikais nesirūpino ir juos iš jos paėmė. Tada ji susirado kitą kadrą, kuris jai užtaisė dar du pametinukus ir jau tų tarkim pats vyras nebeborėjo niekam atiduoti. Žodžiu, anų nusikratė, o savo naujojo frajerio vaikus nusprendė auginti. Čia kaip vienas iš variantų galėtų būti. Nu nžn, man, tokiai naivuolei, tokie žaidimai gyvenimais ir vaikais atrodo katastrofiški, bet savaime suprantama, kad daugelis tų moterų yra tiesiog, kaip pasakė ta VTAT skyriaus vedėja, "patelės" ir tiek... verysad.gif
Dėl dviejų vaikų iškart - čia jau kaip skirta mums bus, gal sulauksim ir tokio pasiūlymo smile.gif Planuojam apskritai du vaikus turėt, bet planuoti yra viena, o gyvenimas parodo savo. Aš laikaus to požiūrio, kad viskas bus taip, kaip turi būti, kaip lemta ir dar trupučiuką taip, kaip norėsis ax.gif
Atsakyti
Kaip suprantu, biski tinginiuke, jūs ne iš Vilniaus? Nes Vilniaus VTAT negirdėjau,kad kviestų..
Atsakyti
Nea, ne iš Vilniaus aš smile.gif
Atsakyti
Biški tinginiuke,
kaip jus suprantu, ir palaikau..

labai viskas praeita ir pažystama. jei jus rastumet du vaikucius vienos motinos, jaučiu, imtumėt ,kaip Dievo dovaną.
aš buvau užmačiusi mergytę 2-3 metuku su broliuku panašiu, bet aš labai norėjau tik vienos mergytės, nes bendrai su vyru, turim 4 bernus smile.gifsmile.gif manau ,mano nenoras daugiau turėt sūnų aiškus. o jum stiprybės ir sekmės.
apie savo rajono VTAS aš pačius geriausius atsiliepimus turiu. Po teismo, pasiimsim su dukryte didžiulę puokštę gėlių ir nueisim padėkot, už sąžiningai atliktą darbą.
Niekam nieko nekišau, jokių tūkstantukų nenešiau. aš idėjinė biggrin.gif ,nesmerkiu tų,kurie tai daro ax.gif kiekvienas einam savo keliu, ir tikim tuom,kuo tikim.
Atsakyti
QUOTE(vilmandra @ 2012 06 19, 21:25)
4u.gif
sveikutės
noriu ir aš pasidžiaugt:  mūsų dukriukas jau namuose, ryt priduodam  dokumentus jau  suruoštus , Teismui. Viskas vyko iki šiol, labai sklandžiai, tikimės Teisme irgi bus viskas  tvarkingai.
Dokumentus VTAS  dėl noro įvaikinti parašėm 2011 gruody. po kursų  ,po įrašymo į  įvaikintojų eilę, gegužio mėnesio sąrašuose "rasta" mergaitė pasirodė esanti mūsų. mes laukėm ne vyresnės kaip 4 metukų , todėl mums jos nesiūlė, mes "sėkmingai " stovėjom eilėj -  trisdešimt kelinti tik..., o ši mergytė buvo keturių su pusės metų, mes rizikavom, nes ji skaitėsi jau pirmas mums pateiktas pasiūlymas , nors ir patys ją susiradom; o ne oficialiai mums  pasiūlė, paprašėm įvaikinimo tarnybos leidimo ją aplankyt - važiavom pas ją, ir be jos nebegryžom..smile.gif
Ji vyresnė nei mes  svajojom, bet šiai dienai, tai absoliučiai nesvarbu. Mes visi labai laimingi. smile.gif


Vilmandra, o kaip jūs patys ją susiradote?
Atsakyti