Įkraunama...
Įkraunama...

Mp3 grotuvas

Joa. Toks daikčiukas, kuris prisijungia prie kompo per USB jungtį kaip flashas, tik turi daug vietos, kaip paprastas kietasis diskas. Labai naudingas daiktas smile.gif Iš MB nufyrinau ir negrąžinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2008 10 08, 11:42)
Kietasis diskas?

Taip.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 10 08, 11:56)

Turim ax.gif Nereikia.
Bent firmas, kurių MP3 žiūrėt, pavardinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2008 10 08, 14:27)
Turim ax.gif Nereikia.
Bent firmas, kurių MP3 žiūrėt, pavardinkit smile.gif
Apple iPod, Philips.
Atsakyti
zinau , kad sunus dovanu nori MP4. Nieko nenutuokiu apie juos, o jam noriu padaryti staigmena, tai nenoriu vestis i parduotuve ir leist issirinkt. Patarkit i ka reikia atkreipt demesi renkantis MP4 smile.gif
maciau viena mamyte pardavineja MP4, a'la ipod. kazi kaip jie?
Bet itariu, kad uz tokia kaina - tokia ir preke smile.gif
Atsakyti
dabar paplito ipod falsifikatai, bet nepatarčiau jo pirkti, nes niekas negarantuoja už juos, geriau nusipirkti gerą,normalioje parduotuvėje,su garantija ir visa kita. man jie patikimesni atrodo.
na o vaizdą rodančių grotuvų yra labai daug įvairių, nuo paprastų, nesiekiančių 100lt ir tokių, kurie virš 1000lt, tad dar svarbu tai,kiek pinigų tam skirti žadat.
bene brangiausi apple, bet dalį kainos sudaro garsus vardas, nors ir kokybė nėra prasta.
Creative taip pat neblogi,pati jų gamybos turiu ir puikiai veikia smile.gif
na jeigu sūnus nori mp4 tik todėl, kad jie labai populiarūs ir nelabai žada kažkokių filmų ar šiaip ko per jį žiūrėti,tai manau 1gb užtektų,bet jeigu kažką rimčiau žiūrėti nori,tai bent kokių 2gb talpos mažiausiai reikėtų pirkti.
Atsakyti
Turiu ipod, creative, philips ir sony (pupa). Iš visų man labiausiai patinka sony: ilgai laiko baterija, garsiai, švariai groja, ipodo kokybė nuvylė, manyciau už tokią kokybę per didelė kaina, bent jau manasis pusėtinai groja tik su senheiser ausinėm, o creative ir philips man per tylūs ax.gif
Atsakyti
turiu jau antra creative mp3 grotuva smile.gif pirmas buvo paprastas, kokiu nebera prekyboje, jis man atlaike 3 metus, o dabar daugiau nei metus naudojuosi creative zen 16gb, nuostabus garsas, vaizdas, dizainas (man) thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
na, tai būtų smagu, jei pasidalintumėte, ką išsirinkote. Aš pats naudoju iPod touch 8GB modeliuką. Super grotuvas, ypač gerai laisvalaikiu laiką prastumti.
Atsakyti
O pas mane Creative ZEN mozaic. (2GB)
Pilnai man jo užtenka. ax.gif
Atsakyti
gal kas parduodat nebrangiai mp3? 4u.gif
i Az
Atsakyti
Skelbimų lenta čia.
Atsakyti