Įkraunama...
Įkraunama...

Mp3 grotuvas

Nesupykit, bet manau IPodas yra mados reikalas rolleyes.gif yra stilingu ir neprastos kokybes mp3 grotuveliu, va, dabar mastau pirkti Creative Zen Stone, tik nezinau, ar imti su ekraneliu ar be, gal patarsit?
user posted image
Atsakyti
Labukas,nupirkau dukrytei apple ipod nano 8gb 4kartos kai įjungiau jį į usb kompiuterio jungtį rašo,kad viskas gerai,jį suranda ir atpažįsta.Bet kiek žinau jį galima valdyti tik per itune programą,kai ją instaliavau programa neranda ipod ir kompiuteryje rašo,kad yra problema.Gal trūksta dar kokios programos?Ar reikalingas koks instaliacinis diskas?Bet kad tokio nebuvo g.gif Labai prašau pagelbėkit kas suprantate.Dėkoju iš anksto. 4u.gif...
Atsakyti
QUOTE(Čiobrelis @ 2009 07 12, 15:30)
Nesupykit, bet manau IPodas yra mados reikalas  rolleyes.gif  yra stilingu ir neprastos kokybes mp3 grotuveliu, va, dabar mastau pirkti Creative Zen Stone, tik nezinau, ar imti su ekraneliu ar be, gal patarsit?
user posted image

Turiu toki. Su ekraneliu.
Labai nervuoja, kad jis toks letas, be reakcijos. Spaudi spaudi kazka kai nustatyt nori, nieko nesidaro, po to cikt staigiai sugrizta atgal i ta vieta kur playlistas. doh.gif Sudas.
Atsakyti
QUOTE(lloreta @ 2009 07 13, 22:57)
Labukas,nupirkau dukrytei apple ipod nano 8gb 4kartos kai įjungiau jį į usb kompiuterio jungtį rašo,kad viskas gerai,jį suranda ir atpažįsta.Bet kiek žinau jį galima valdyti tik per itune programą,kai ją instaliavau programa neranda ipod ir kompiuteryje rašo,kad yra problema.Gal trūksta dar kokios programos?Ar reikalingas koks instaliacinis diskas?Bet kad tokio nebuvo g.gif Labai prašau pagelbėkit kas suprantate.Dėkoju iš anksto. 4u.gif...



Nereikia jokio disko. Perkrovet kompiuteri po to, kai instaliavot itunes? Atsidarykit programa ir sudekit norimas dainas i library. galima sudeti visas, na cia savo nuoziura darykite. Tuomet prijunkite ipoda. itunes kairiam sone, kur yra valdymo juosta, turetu atsirasti atskiras valdiklis ipodui. Be to, pati programa, ijungus ipoda, ismeta pagrindiniame lange visus ipodo parametrus ir daznai uzklausia, ar norite kopijuoti muzika i ipoda. Gana paprasta naudotis, tik muzikos ikelimas yra tik per itunes. jei nenuskaito ipodo, pabandykit perinstaliuoti programa.
Atsakyti
Noriu pirkti nauja mp3, iriver firmos... tik beda kad kol kas niekur nrandu... gal kuri nors zinote kur butu galima ju rasti 4u.gif mano noro tikslus pavadinimas iriver clix 2... biggrin.gif
Atsakyti
Aš pati turiu Ipod Nano 8 GB ir beproto esu patenkinta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
gal kas turite toki ar panasu Philips mp3?
http://www.consumer....1942_02/prd/gb/

man idomu ar galima dainas susikrstyti i folderiukus pagal autoriu/stiliu ar pan.?
dar norejau paklausti gal kartais jis turi funkcija, kad pasakomas sakinys ir jis gali atgal sugrizus ji pakartoti - cia labai patogu mokantis kalbu.

aciu smile.gif
Atsakyti
Turiu creative zen stone.niekas nelagina ir labai esu patenkinta smile.gif
Atsakyti
Broliui padovanojo mama creativa, tai jis irgi labai patenkintas ir svarbu, kad be ekranelio mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriausias MP3 grotuvas koki as zinau - iriver. Pagal mano kriterijus (1.garso kokybe 2.dizainas 3.kaina) jis optimaliausias. Istikruju net nezinau kokie kiti mp3 groja geriau.. gal ipod'ai , nezinau nes neteko tureti -labai jau baisiai atrodo man jie ,beto kainas laiko beproto. Girdejau ,kad sansa visai neblogai groja.. beto creative irgi nieko. Turejau ir daugiau nepirkciau walkmano. kokybe buvo daug prastesne nei seno ir didelio samsungo. Beto labiausiai supykde ,jog dainas i ji buvo galima perkelt tik naudojantis sony softu. kas man atrodo yra zmogaus teisiu i pasirinkima pazeidimas. . Taip pat niekad nepirkciau acme grotuvo. jie pigus ,bet lusta , stringa , lagina ir ta lietuviu kalba man attrodo katastrofiskai jame.. kaip ir dizainas.. garso kokybe irgi nekokia... . Kalbant apie multimedijos grotuvus (vaizdo) lyderis - archos. gaila niekad neteko tureti gal kadanors smile.gif In conclusion i wud say : 1. Iriver 2. Sansa 3. Creative 4. Samsung. Visgi ir telefonai kai kurie visai neprastai groja tik tiek ,kad tai brangi alternatyva. Beto man maloniau tureti atskira daikta tongue.gif
Atsakyti
Gal kas norėtų pirkti SONY NWZ-B143? Naujas. Vyras parvežė iš anglijos, bet man toks nepatinka, todėl nutarėm parduoti. Pakuotė net neatidaryta. Juodas. Norėtumėm 140, tiek, kiek ir buvo mokėta.
Atsakyti
Man asmeniškai labiausiai patinka iPod'ai. Geriausias shuffle- mažas, patogus, niekas nepastebės, gera kokybė. Aš tik už juos. Aišku, Creative'ai irgi nieko. 4u.gif
Atsakyti