Įkraunama...
Įkraunama...

Mp3 grotuvas

QUOTE(Calaquendi @ 2010 05 20, 17:38)
Laisvai.
Nuoroda
Nuoroda,

Dar įdomumo dėlei pažiūrėjau, kiek maniškis grotuvas kainuoja. Apakau... Už jį mokėjom virš 100 LT, o dabar kaip atpigęs...  doh.gif
Jau seniai jį turiu ir kokybe nesiskundžiu smile.gif

Visai fainas ta jūsų MP3 rolleyes.gif Tik atminties mažoka g.gif Ar galima papildoma atminties korete ideti?
Papasakokit plačiau apie jį ax.gif Kaip valdymas? Ar nebūna taip, kad kur nors gulint kišenėj tie valdymo mygtukai savaime pasispaudžia g.gif
Kiek laiko baterija? Kaip kraunasi? Per PC? Ar ilgai reikia krauti?
Atsakyti
Taip, galima įdėti SD/MMC kortelę smile.gif

Valdymas man patogus. O kas konkrečiai domina dėl valdymo? Man nėra buvę, kad pasispaustų mygtukai. Norint įjungti/išjungti aparatą, reikia ilgiau palaikyti mygtuką.
Dėl baterijos laikymo negaliu pasakyti.. Nenaudoju aš jo labai ilgai ar kasdien smile.gif
Įkraunamas kaip telefonas - per rozetę. Kai nerasdavau pakrovėjo, naudodavau Motorolos pakrovėją biggrin.gif Kraunasi gal porą valandų.. Niekad neskaičiavau.
Kas dar domina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2010 05 20, 16:05)
Ar įmanoma kokį neblogą MP3 grotuvą iki 150 Lt rasti  g.gif

Galima, nedidelės talpos rasti tikrai smile.gif
user posted image2-4 GB talpos MP3 bus. Aš turiu ir pirkau prieš 4 metus Canyon.
Klausausi dažniausiai radijos, tai man talpa nėra esmė.
garso kokybė, gera, baterijos laikas irgi tenkina (2-3) val. Kraunu naktimis - tai nežinau kiek kraunu.
O valdymas gan elementarus: į viršų į apačią, ilgiau palaikai paspaudus ir viskas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filomena S: 22 gegužės 2010 - 00:08
Gal kas galėtų padėt. mano ipodas taip keistai dainas groti pradėjo g.gif muzsika lyg normaliai groja bet kaip pradeda dainuot tai dieve padėk aidas kažkoks g.gif nu dar panašiai sakyčiau kaip temptų juostelę g.gif nieko neuprantu kas pasidarė? detalė kokia šaibom eina ar draiveriai kokie nušoko. g.gif gal biški ir nusišnekėjau bet gal kas atves į protą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 26 gegužės 2010 - 21:38
Gal kas galit pasakyt kaip kraut apple shuflle mini??
Atsakyti
Šiaip patarčiau ipod nano ,tikrai nustabus dalykėlis.Žinoma ausinės komplektacijoj prastokas, bet visa kita be priekaištų
Atsakyti
Sveiki. Turiu Apple iPod shuffle. Viskas veikia kuo puikiausiai, bet tik iki šiol. Kažkas atsitiko su įkrovikliu, viena detalė (tas kištukas) kliba, retai pavyksta iPod prijungti prie kompo. Gal kas nors žinote kur galėčiau nusipirkti naują įkroviklį? doh.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
spameriai, pasiskaitykit skaitykles, čia ne skelbimu lenta cool.gif

aš turiu va tokį. esu patenkinta, talpa man pakankama, ypač patinka ta rankenėlė, kuria galima pritvirtinti prie drabužių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2010 05 26, 21:35)
Gal kas galėtų padėt. mano ipodas taip keistai dainas groti pradėjo  g.gif  muzsika lyg normaliai groja bet kaip pradeda dainuot tai dieve padėk aidas kažkoks  g.gif nu dar panašiai sakyčiau kaip temptų juostelę  g.gif  nieko neuprantu kas pasidarė? detalė kokia šaibom eina ar draiveriai kokie nušoko.  g.gif gal biški ir nusišnekėjau bet gal kas atves į protą  g.gif


Įspausk labiau laidą ausinių į iPodą. Arba ausinėm gal buvo bum? Ausinių kaina nėra didelė...
Atsakyti
Ieskau pirkti mazo nebrangaus mp3, reikalingas bus tik audioknygoms ir mokomajai medziagai klausytis. Kiek radau info nete, tai reikia kad turetu testine funkcija (kad nenusoktu i pradzia kas kart). Aisku ivairiu formatu palaikymas. Gal kokiu patarimu galite duoti arba konkreciai modeli pasiulyti?
Atsakyti
Na aš turiu Creative ZEN Mozaic 2 GB http://i2.expansys.c...-zen-mosaic.jpg
pirkau gal prieš 3 metus, ar net 4 - iki šiol pilnai užteko, dabar galvoju I'pod nano pirkt. (:
Atsakyti
QUOTE(Sincera_ @ 2011 07 16, 00:59)
Na aš turiu Creative ZEN Mozaic 2 GB http://i2.expansys.c...-zen-mosaic.jpg
pirkau gal prieš 3 metus, ar net 4 - iki šiol pilnai užteko, dabar galvoju I'pod nano pirkt. (:

Aciu, jau esu dvi firmas pasirinkusi. Creative viena is ju. Na jei tiek metu tiko klausyti, tai matyt tikrai neblogas. Aciu labai, nes esu pasimetusi tarp gausybes pasirinkimu 4u.gif
Papildyta:
Ai, dar ar pilnai uztenka tu 2GB, nes as irgi tokio dydzio ziurineju g.gif
Atsakyti