Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno krikščioniškieji GN, 2 dalis

QUOTE(vilnele @ 2008 04 30, 12:21)
Mūsų mažulį po gimdymo taip aprengė, kad net sustiro. Ta pačią parą perengėm savo rūbais, tai jau sušilo normaliai. Naujagimiai labai šąla, atkreipkit dėmesį, mamytės.


na taip, as savo pirmagimi taip stengiausi susildyti, kad ciut vaikas neiskepe ir dar isbere nuo to blush2.gif
siaip tai man patiko ligonines rubeliai, bent jau del to nereikia rupintis, aisku, krenta, smunka, bet uztai keicia daznai, be to tai tik keliom dienelem....

mano nuomone yra tiesiog neimanoma, kad apie kazka, ar tai butu ligonine ar gydytojas, butu vien geri ar vien tik blogi atsiliepimai...juk zmones skirtingi....mano pacios patirtis KGN abu gimdymus buvo gera, t.y. dalyku, kurie erzino buvo maziau negu tu,kurie patiko, taip kad visumoj vertinimas yra teigiamas thumbup.gif todel renkantis, kur gimdyti reikia gerai ivertinti, tai, kaip isivaizduojate gimdyma, aplinka ir visa kita ir rinktis pagal savo poreikius....

teko guleti palatoje su gimdyve, kuriai viskas, totaliai viskas KGN netiko ir nepatiko...patikekit, nuo jos skundu vargo ir kitos gimdyves palatoje ir tuo labiau personalas, bet cia jau buvo kaltas tos moters poziuris, o ne gimdymo namai...man atrodo butu buve zymiai geriau ir jai ir kitiems jei ji butu pasirinkus gimdyti privacia klinika.....

4u.gif
Atsakyti
na taip visos esam skirtingos ir turim savo nuomones del to vis kitokie yra atsiliepimai.
nuspredžiau ir aš parasyti patirti šiuose GN, jau buvau anksčiau parasius, gal kiek per aštriai blush2.gif tačiau, gimdyčiau, tik dėl savo gyd R. Radavičienės, nes tokių gydytojų mažai kur rasi.
tačiau, kai sesutės tam maitinimo lape rašo,kad vaikas valgo iš krūties, o iš esmės aš pieno neturiu (neturėjau pieno 2 paras) darė planinį cezarį, tai nžn kaip sureaguot. paskui atsiradus pieno tik iš vienos vaikų gydytojos sulaukiau pagalbos maitinant, nes mergaitė neėmė krūties, bet prasikankinau su tuo maitinimu ligoninėj, nes paskui,kai atsirado pieno, tai upeliais bėgo, tačiau ji nevalgė iš krūties. šitą dalyką žinojo visas personalas, nes vis eidavau ir prašydavau pagalbos maitinant, tačiau jos vis rašydavo,kad valgo iš krūties. kiek galėdavau nusitraukdavau,aišku nusitraukinėt irgi nelabai mokėjau verysad.gif
galiausiai išeinant iš ligoninės apžiūrėjo mano kūdikėlį ir apkaltino,kad aš ją badu marinu. klykdavo ir dieną ir naktį, esu be galo dėkinga vienai gydytojai, net nžn jos pavardės ir vardo, bet ji visai nakčiai pasiėmė mano rėksniuką ir net pati naktį pieną atėjus nutraukė blush2.gif ir sako tu miegok miegok aš nutrauksiu čia biški biggrin.gif
beje, nepatiko tokios jaunos seselės dvi, toks vaizdas,kad nu tikrai jos dar ten per jaunos dirbt, nes.... nu net nepasakosiu....
tai va tokia mano patirtis šiuose GN
Atsakyti
[ kai sesutės tam maitinimo lape rašo,kad vaikas valgo iš krūties, o iš esmės aš pieno neturiu (neturėjau pieno 2 paras) darė planinį cezarį, tai nžn kaip sureaguot. [/quote]

Dėl to laipo tai tiesa- kai po planinio cezario naktį nenešė vaiko maitint, bet lape radau parašyta, kad vaikas kelis kartus maitintas smile.gif
Atsakyti
O kur reikia eit nuvykus į KKGN? Pro kiemo pusę ar iš gatvės, nes nelabai aš ten suprantu kur pas juos priėmimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2008 05 06, 11:10)
O kur reikia eit nuvykus į KKGN? Pro kiemo pusę ar iš gatvės, nes nelabai aš ten suprantu kur pas juos priėmimas smile.gif

iš gatvės pusės, kai įeisist į kolidorių (kur kėdės tai dar tiesiai ten durys berods yra ir po kaire
Atsakyti
Mergaites, kai per pamokeles paklausiau, ka reikia isideti i ligonine kudikeliui, sake, kad reikia tik pampersu ir vilnoniu kojinyciu ir parsivezimui i namus rubelius. Bet tos, kurios jau gimdete KGN, parasykite, ar nieko daugiau neprireike, o gal dar kazka reikia pasiimti?


Papildyta:
Sukūriau nauja temelę, nes šitą tuoj uždarys.

Ją rasite čia:

http://www.supermama...howtopic=310262
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2008 05 06, 16:25)
Mergaites, kai per pamokeles paklausiau, ka reikia isideti i ligonine kudikeliui, sake, kad reikia tik pampersu ir vilnoniu kojinyciu ir parsivezimui i namus rubelius. Bet tos, kurios jau gimdete KGN, parasykite, ar nieko daugiau neprireike, o gal dar kazka reikia pasiimti?
Papildyta:
Sukūriau nauja temelę, nes šitą tuoj uždarys.

Ją rasite čia:

http://www.supermama...howtopic=310262

na bet reikia pabaigti ir šią smile.gif praktiškai tiek ir užtenka, nebent galite vežtis savo rūbelius vaikučiu, drėgnų servetėlių, soskę (nors jos ten neleidžia naudot)...
Atsakyti
Taip taip reikia pabaigti.

Aha, girdejau, kad soskiu ten neleidzia duoti smile.gif Oi, kaip jau viskas greitai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 05 06, 18:46)
soskę (nors jos ten neleidžia naudot)...

mhm... neleidzia.. o pacios sesutes vaikam gulintiem po lempom de geltos nakciai duoda soskes kad nerektu cool.gif va tau ir politika cool.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 05 06, 20:40)
mhm... neleidzia.. o pacios sesutes vaikam gulintiem po lempom de geltos nakciai duoda soskes  kad nerektu  cool.gif  va tau ir politika  cool.gif



Cha, nu čia tai geras ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti