Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno krikščioniškieji GN, 2 dalis

Sveikos,
seniai norejau ilisti i sia temele ir parasyti atsiliepima apie KGN ir ten dirbancius zmones. Savo mergyte KGN pagimdziau pries 2 men. smile.gif ir esu be galo dekinga gyd.skyriaus vedejau Rasai Babiliutei, akuserei ir visoms seselems, kurias pazinau per tris ten praleistas paras. Visos jos thumbup.gif thumbup.gif smile.gif
JEigu kad gimdysiu antra vaikeli, tai tik ten, nes personalas puikus, labai rupestingos gydytojos, seseles pasirenge padeti bet kuriuo metu. Vaikeliai su mamytem buna nuo pat gimimo. Gulejau dvivieteje palatoje. Siaip nepatariu rinktis seimynines, nes ten butina kad butu kas nors is artimuju, o budintis personalas buna prie paprastu palatu, todel reikalui esant siek tiek uztruktu kol kas nors is ju ateitu. Na bet jeigu turit labai rupestinga ir daug ismananti vyra biggrin.gif ar mamyte, kuri gali padeti, tai kodel gi ne.
Labai patiko gimdykla, tokia visai jauki, todel gimdymas nesukele jokio didelio streso ar baimes. Ir dar kas labai svarbu: labai geras maitinimas lotuliukas.gif. Dabar gali atrodyti, kad cia visai nereiksminga, taciau pamatysit, po gimdymo butina ypac gerai maitintis, vartoti daug skysciu. TAd duodamas maistas labai svarbus.
Tiesa, i GN namus vezkites minkstu vienkartiniu ranksluosciu ar pan., ju prireiks ir paciom ir vaikuciui, nes rekomenduoja vaikeliu uzpaliukus plauti po vandeniu, o ne sluostyti dregnomis servetelemis smile.gif
Na as per daug isipleciau ax.gif Tiesiog norejau pasakyti, kad gimdyti KGN tikrai verta. Nesigailiu del nieko
Jeigu turesit klausimu - prasom, bandysiu padeti.
SEKMES BUSIMOMS MAMYTEMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepux @ 2008 04 24, 06:34)
Sveikos,
seniai norejau ilisti i sia temele ir parasyti atsiliepima apie KGN ir ten dirbancius zmones. Savo mergyte KGN pagimdziau pries 2 men. smile.gif ir esu be galo dekinga gyd.skyriaus vedejau Rasai Babiliutei, akuserei ir visoms seselems, kurias pazinau per tris ten praleistas paras. Visos jos  thumbup.gif  thumbup.gif  smile.gif
JEigu kad gimdysiu antra vaikeli, tai tik ten, nes personalas puikus, labai rupestingos gydytojos, seseles pasirenge padeti bet kuriuo metu. Vaikeliai su mamytem buna nuo pat gimimo. Gulejau dvivieteje palatoje. Siaip nepatariu rinktis seimynines, nes ten butina kad butu kas nors is artimuju, o budintis personalas buna prie paprastu palatu, todel reikalui esant siek tiek uztruktu kol kas nors is ju ateitu. Na bet jeigu turit labai rupestinga ir daug ismananti vyra biggrin.gif  ar mamyte, kuri gali padeti, tai kodel gi ne.
Labai patiko gimdykla, tokia visai jauki, todel gimdymas nesukele jokio didelio streso ar baimes. Ir dar kas labai svarbu: labai geras maitinimas lotuliukas.gif. Dabar gali atrodyti, kad cia visai nereiksminga, taciau pamatysit, po gimdymo butina ypac gerai maitintis, vartoti daug skysciu. TAd duodamas maistas labai svarbus.
Tiesa, i GN namus vezkites minkstu vienkartiniu ranksluosciu ar pan., ju prireiks ir paciom ir vaikuciui, nes rekomenduoja vaikeliu uzpaliukus plauti po vandeniu, o ne sluostyti dregnomis servetelemis smile.gif
Na as per daug isipleciau ax.gif Tiesiog norejau pasakyti, kad gimdyti KGN tikrai verta. Nesigailiu del nieko
Jeigu turesit klausimu - prasom, bandysiu padeti.
SEKMES BUSIMOMS MAMYTEMS 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Labai smagu girdeti tokius atsiliepimus!!!
Kiek paprastai laiko po gimdymo KGN?
Atsakyti
Jei su mamyte viskas tvarkoj- antra diena jau isleidzia. Bet jei pasigimdai pirma vaikeli, siulau likti ir dar viena diena. Kur gausi info? Namuose teks tavrkytis paciai!!! O jei bus padarytas Cezaris- pragulesi 5-7 dieneles. O gal dar vaikiukui bus padidinta gelta ir jam reiks po lempomis isguleti apie 24 val., tada irgi teks pabuti.

Nesijaudinkit, pasiduokit plaukimui! Tokiose situacijose mamyte su vaikeliu gauna ipatinga palaikyma ir demesi is auksciau! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 04 22, 14:33)
Ir Radaviciene , ir Banga, ir V. Maciulaitiene-KGN super geros. Su visom teko bendraut, nors gimdziau susitarus pas V.Liekiene. Jokiu registraciju nera. Nueini ir su tavim labai maloniai bendrauja visos! O pasigimdzius as dar i vaiku skyriu pora savaiciu del iskilusiu klausimu skambindavau ir mane net telefonu konsultuodavo. Kur taip bus kitur??? Ir epidura, ir Cezari cia daro. Visuomeneje kazkaipl sklando mitas, kad KGN tik naturaliai galima gimdyt. Irgi su sita nuomine susiduriau.
Papildyta:
Trunka apie 1 val. laiko. Labiausiai visos domisi del gimdymo ir maziau skiria demesio maitinimui MP. Atrodo, viska zinai. O praktikoje...maitinau tik 4 sav. Jei gimdyciau antra- oi, kiek klausimu butu!! Nes maitinimas ir yra sudetingiausias dalykas. Aisku, cia kiekvienai individualiai. Bet kam neduota, ta turi ideti labai daug pastangu, kad butu pakankamai kokybisko MP. Del nezinojimo ir maitinau tik 4 sav.

Ar galėčiau pasiteirauti kaip viskas pavyko susitarus su gyd. V. Liekienę? Jei nepaslaptis, gal galėtumėt parašyt kokia jos kaina, galit į a.ž. Aš su ja lyg ir susitarus, bet va kažko nerimauju ir viskas doh.gif , žiūrėsiu kaip čia baigsis, jau man nedaug beliko iki gimdymo, todėl labai dėkoju už info.
Atsakyti
Parasiau... Jei yra neramumai, klausk, domekis...Neramumus 39-oje sav. reikia pasalinti ir ne tuo uzsiimti! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(eeeglute @ 2008 04 24, 13:06)
Labai smagu girdeti tokius atsiliepimus!!!
Kiek paprastai laiko po gimdymo KGN?


Mus isleido trecia diena, kadangi viskas buvo tvarkoje thumbup.gif . Tos trys dienos man atrode ilgos, nes viskas nauja, taciau tikrai pravartu jas isbuti, kadangi mazyliai stebimi diena, nakti (pzv.mus del geltos tirdavo net naktimis, kadangi mano, mano vyro ir dukrytes kraujo grupes skirtingos). net per tas tris dienas ismokau daugybes dalyku, sulaukiau patarimu. po cezaro zinoma palaiko ilgiau, juk vienaipa r kitaip tai operacija.
Atsakyti
Po gimdymo sake galima kreiptis menesi laiko nemokamai del konsultaciju ar pas moteru gyd., ar pas vaiku kas neaisku. manau po gimdymo nereik skubeti namo, mano vaikuciui tik trecia para gelta isryskejo, namie jei buciau, tai supanikuociau, is kur zinot kiek gali nepavojingai vaikutis pagelsti. O siaip tai tikrai personalas apsokineja be priekaistu. Nepatiko tik viena vaiku sesute - tokia stamboka trumpais plaukais, atejo su tokiu colofaniniu ziurstu, vaikutis pabezdejo, tai kad susirauke, paskui dar atejus i palata burbejo, kad mamos nevalgykit vaisiu, mes ir taip ju nevalgem, ir be ju vaikai iki ausu apsikakoja, ner ko raukytis toki darba dirbant. Kitos seseles tai kaip savo vaikucius kalbina ir myluoja, viena perrenginedama visa maisa rubeliu iskniso, kad koki grazesni vaikuciui rasti, mat sekmadienis buvo.
Atsakyti
jo jo, ta su celofaniniu ziurstu trumpais plaukais stamboka i vaiku skyriu NETINKA!! Jauciau dideli diskomforta prie jos. o su kitom apie viska plepedavom, net "zmoniu" zurnala aptarinedavom lotuliukas.gif ka daryt, vaikiukui padidinta gelta, guli po lempom, ateini- paglostyt, pasiziuret ir uzsilieki...As savo isaugtus rubelius prie progos zadu tik i KGN vaiku sk. nunest.
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 04 25, 10:43)
jo jo, ta su celofaniniu ziurstu trumpais plaukais stamboka i vaiku skyriu NETINKA!! Jauciau dideli diskomforta prie jos. o su kitom apie viska plepedavom, net "zmoniu" zurnala aptarinedavom lotuliukas.gif ka daryt, vaikiukui padidinta gelta, guli po lempom, ateini- paglostyt, pasiziuret ir uzsilieki...As savo isaugtus rubelius prie progos zadu tik i KGN vaiku sk. nunest.



Puiki mintis del rubeliu!!! rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes, tik vakar grizome is ligonines. Nors man buvo darytas CZ antradieni beveik jau nakti, o sekmadieni, t. y. vakar mus jau paleido. taigi kartais net nezinai, kiek laiko teks ten praleisti. noreciau tik patarti toms kurios ruosiates gimdyti KGN - butinai vezkites drabuzelius leliukams, nors as buvau kategoriskai pries, bet kai tie sterilus ligonines drabuzeliai ant vaiko net nesilaiko, nuo issitampymo ir pan.vaikas istisai nuogas likdavo. Teko prasyti namiskiu kad atveztu. Tai tiek, geru jums ispudziu ir lengvu gimdymu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepux @ 2008 04 24, 07:34)
Labai patiko gimdykla, tokia visai jauki, todel gimdymas nesukele jokio didelio streso ar baimes.


Kai lankiau KKGN pamokeles, tai mums irgi rode gimdykla ir priesgimdyvine palata. Pastaraja man asmeniskai paprasius rolleyes.gif Kadangi tikejausi kazko baisesnio, tai tikrai neisgazdino.

QUOTE(Faustikas @ 2008 04 25, 11:43)
As savo isaugtus rubelius prie progos zadu tik i KGN vaiku sk. nunest.


Labai puiki tavo mintis del rubeliu thumbup.gif Saunuole! Beje, Faustikai, cia ne i tema klausimas, bet ar lankei Semetos kursus? As prisiklausiusi labai priestaringu nuomoniu taip ir nenuejau...
Atsakyti
o mano drauge labai skundesi del neprieziuros ir atmestinio darbo siuose gimd namuose unsure.gif tik Dalyte akusere berods gyre.. o \gyd. Banga sake prastai ziurejo sad.gif epiduro nedave, nors kelis kartus jau maldavo.. pinigu net akivaizdziai reikalavo epidura daranti bobele.. (kai galiausiai ji padare is sesto karto..) net nezinau, norejau su antru cia vel grizti gimdyti, bet jau pradedu abejoti.. unsure.gif ir drauges gaila, nes kaip tik jai ir rekomendavau siuos GN ir gydytoja.. verysad.gif
Atsakyti