Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

QUOTE(arabeska @ 2007 02 21, 20:07)
Labas. Čia fikas, jei patalpa per vėsi, o žemė- permirkusi, ima kristi lapai...  g.gif

Aciu uz atsakyma.
Zinok tikrai patalpoj vesoka, o zemele saziningai atlieta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltis @ 2007 02 21, 14:58)
Į fikusą panašu  g.gif Aš vakar kaip tik panašiais lapais nusipirkau  thumbup.gif
user posted image


Vyras nupirko toki medeli kaip desinej, tik uzmirsau pavadinima doh.gif ir musu toks dar visai maziukas. Ir dabar kai pamaciau, kad toooks didelis uzaugs, tikrai graziai atrodys thumbup.gif O kaip tas kairej medelis vadinasi? Grazus wub.gif
Gal kas galit pagelbeti orchideju prieziuros klausimeliu.. Mano grazuole viena karta nuzydejo, nukirpau kaip pardaveja ir liepe, ties treciu slanksteliu. Tada po puses metu vel ziedelius isskleide. Kai siti nuzydejo, kotelis visas iki pat saknies nugeltonavo, toks sudziuves dabar verysad.gif cry.gif Labai labai gaila, nupirkau trasu specialiu, bet neatsigauna cray.gif Negi teks ismesti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 22 kovo 2007 - 09:45
Gal man kas galit patarti?
kokias gėles galima auginti šalia televizoriasu? Maniau, kad kaktusus, bet jau antrą kaktusą baigiu numarinti, tai galvoju turbūt netinka g.gif schmoll.gif
gal žinot kokių gėlių, kurioms patinka televizoriaus "draugija "- nes noris tą erdvę užpildyti žaluma.
Beje jei atsirastų,kas man patarų gal galit ir foto įdėti, nes visai nesigaudau gėlių pavadinimuose blush2.gif

Mūsų namuose gausu mano mylimų kaktusų mirksiukas.gif , dar netrūksta amarilių, yra laimės medis (ar panašiai jis vadinasi), alijošius ir dar keletas,kurių pavadinimų nežinau doh.gif
Atsakyti
O aš turiu va tokį augaliuką ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 03 22, 09:44)
Vyras nupirko toki medeli kaip desinej, tik uzmirsau pavadinima  doh.gif  ir musu toks dar visai maziukas. Ir dabar kai pamaciau, kad toooks didelis uzaugs, tikrai graziai atrodys  thumbup.gif  O kaip tas kairej medelis vadinasi? Grazus  wub.gif


Jis vadinasi nolina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 03 27, 12:20)
O aš turiu va tokį augaliuką  ax.gif
user posted image


Man rodos cia Juka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2007 03 27, 15:07)
Man rodos cia Juka.  4u.gif

drinks_cheers.gif Ir labai grazi,tokia vešli wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 03 27, 16:16)
drinks_cheers.gif Ir labai grazi,tokia vešli wub.gif  wub.gif

MB nori išmesti blink.gif
Mat čia jo gėlė, gavo prieš 3,5 m bernvakario proga, augaliuko "ūgis" buvo 28cm , o dabar toksai "gargaras'' jam, tipo užima daug vietos doh.gif Sakau jei mesi, tai visa tavo filmu kolekcija kartu su vazonu tongue.gif
Atsakyti
dar glaudžiasi toksai berods krotonas ax.gif kažkada norėjo užlinkti, pagrasinau, kad išmesiu, tai per mėnesį atsigavo biggrin.gif nors kažkur skaičiau, kad jų lapų skystis labai pavojingas, ypač mažiem vaikam blink.gif
user posted image
Papildyta:
MB draugas padovanojo tokią gėlę, bet net nzn kaip ji vadinasi blush2.gif
user posted image
user posted image
Įpilu vandenuko į lėkštutę, auga, o net nzn kaip ją reikia prižiūrėti doh.gif Į kokią žemę persodinti? g.gif
Atsakyti
1.Krotonas-irgi labai gražus wub.gif
2.Aeonium-sukulentas.
Jau tokios jukos iš mano namų tai niekas neišmestų...
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 03 28, 11:43)
Jau tokios jukos iš mano namų tai niekas neišmestų...

Mačiau kažkokioj parduotuvėj truputi mažesnę tokią juką, kianavo 350 Lt blink.gif Pasakiau MB, tai nuo to laiko nieko nebesako lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal zinot, kaip prazydinti azalija?
Atsakyti