Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias gėles auginate?

pas mane gelynas toks: 2 orchidejos, 3 sanpaulijos, 2 peperomijos, ciklamenas, cikas, laimes medis, pinigu medis, 9 kaktusai, vezdune, 2 dracenos, gebene, silokas, begonija, fitonija ir 2 nezinomos. wub.gif ir negana, dar noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
keturios sansevjeros, dvi sanpaulijos, fikusas, vaskuole,dvi chalatejos, maranta, kaktusu turbut sesios rusys, dracena ir dar kelios,kuriu nezinau pavadinimu blush2.gif
Atsakyti
Mano mažam gėlynėlyje auga: kalankė, kalija, sanpaulija, kaldinis kaktusas, laimės medelis,piniguotis, alijošius, 2 dracenos ir difenbachija.
Priedo darbe dar turiu gėlynėlį blush2.gif 14 augaliukų ax.gif 3 kaktusus, 2 kalankes, 3 svogūnines gėles ne amarilius ir ne klivijas. Labai gražiai jos žydi ant storo mėsingo koto susidaro kupolas baltų smulkių žiedų. Dar 1 gėlė margais lapais, panaši į vaškuolę, papartis, puansetija kabai gerai nuo šv. Kalėdų išsilaikius, kažkokia svyranti gėlė su violetiniu pūkeliu ir didžiulis per visą sieną nusidriekęs vijoklinis augalas. Leidžia ir ūsus, o lapai tokie kažkuo į kaštoną panašūs.
Atsakyti
Esu girdėjusi ,kad geriausia būtų jeigu Pinigų medį padovanotų g.gif thumbup.gif Na o po to nežinau nežinau gal ir pinigėlių padaugėtų mirksiukas.gif g.gif
[/quote]
thumbup.gif Gavau medelį dovanų,vat ir pažiurėsiu ar padaugės pinigelių lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Kava42,2007 05 10, 12:01]
Esu girdėjusi ,kad geriausia būtų jeigu Pinigų medį padovanotų g.gif thumbup.gif Na o po to nežinau nežinau gal ir pinigėlių padaugėtų mirksiukas.gif g.gif
[/quote]
thumbup.gif Gavau medelį dovanų,vat ir pažiurėsiu ar padaugės pinigelių lotuliukas.gif
[/quote]

o as pati nusipirkus esu. tai blogai vadinas? bet pinigeliu netruksta biggrin.gif
Atsakyti

Myliu geles ir ju turiu nemazai , viename kambaryje auginu 25 geles ivairiu rusiu : pinigu medi, klivijas , smulkialapi ir siauralapi fikusus, juka zalia ir margalapia, dracena, kalatejas keleto net pavadinimu nezinau , kituose dar turbut apie 20 ivairiu rusiu . virtuveje turiu stova su 10 vazoneliu ivairiu nedideliu gelyciu , auginu nemazai kaktusu , du is ju dideli , idomiai atrodo tokie lapai vienas ant kito auga , vieo ,,blynai '' kokiu 20cm skersmems ir i virsu 6 uzauge .tik mazai issisakojes .
Idesiu foto savo gelyno kai tik nupaveiksluosiu .


Atsakyti
Turiu 3 dracenos(2 vienodos)
krotona
2 piniguocius
ginura
paprasta fikusa
spatifiliuma
bengaliska fikusa
daug kaktusu-1 labai didelis
difenbachija
bambuka
paparti-aspleniuma
sanpaulija


Turejau palme-chamendoreja,sansevjera,fitonija,maranta ir daugiau nepamenu pavadinimu verysad.gif Pirkau daug geliu-pradzioj stogas nuvaziavo:oh ir man patinka,kai perki maza gele ir ji auga pas tave wub.gif

Dabar noriu monsteros ir singoniumo ax.gif
Atsakyti
prieš metus turėjau labai daug gėlių bigsmile.gif bet kol gyniausi diplominį visas numarinau unsure.gif tai dabar beturiu 3 skirtingas dracenas, avokadą, pinigų medį, fikusiuką ir velnias pamiršau pavadinimą dar vieną gėlę blink.gif blush2.gif
Atsakyti
Mano gėlynas atrodo taip:
- sansevjera
-juka
-zamiokulkas
-šeflera
-dygioji karpažolė
-5 kaktusai
Atsakyti
Auginu - alijošių, pinigų medį , citrinmedį, "paleistuvę", daug kaktusų. smile.gif
Atsakyti
sveikos brangiosios gelyciu myletojos!ieskau pagalbos ir niekaip nesurandu..turiu augaliuka ir neisivaizduoju nei kaip jis vadinas,nei kaip ji priziureti reik..MB sako per google susirask,bet pagalvojau,kad be pavadinimo sunkoka tai padaryt biggrin.gif tai va..issigandau kad ji vysta ir noriu gelbet.bet paciupinejus koteli,tai jis lb kietas,toks kaip medzio kamienas darosi..o vasara turejo daug lapu,tokia kaip palme buvo.idedu foto

user posted image

gal kuri zino,bent jau kuo vardu si gele? unsure.gif labai lauksiu atsakymu..
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2007 05 19, 08:30)
sveikos brangiosios gelyciu myletojos!ieskau pagalbos ir niekaip nesurandu..turiu augaliuka ir neisivaizduoju nei kaip jis vadinas,nei kaip ji priziureti reik..MB sako per google susirask,bet pagalvojau,kad be pavadinimo sunkoka tai padaryt biggrin.gif tai va..issigandau kad ji vysta ir noriu gelbet.bet paciupinejus koteli,tai jis lb kietas,toks kaip medzio kamienas darosi..o vasara turejo daug lapu,tokia kaip palme buvo.idedu foto

user posted image

gal kuri zino,bent jau kuo vardu si gele?  unsure.gif  labai lauksiu atsakymu..



Ir as tokia turiu,bet irgi nezinau pavadinimo.tuoj foto ikelsiu
Atsakyti