Įkraunama...
Įkraunama...

Šokių pamokos Kaune

Mes irgi galvojame apie šokių pamokas "Šokio harmonijoje". Dabar kaip tik sudarinėjamos grupės tiek Vilniuje tiek Kaune. Tik gal kažkas lankėte šią studiją ir galėtumėte pasidalinti savo įspūdžiais. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
šilainiai toloka, o gal žinot kur arčiau centro g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma-saule @ 2006 09 01, 10:38)
šilainiai toloka, o gal žinot kur arčiau centro g.gif



taip mane ir labai domina kur dar Kaune galima. nes kiek ieškojau tai pagr.šilainiuose.

o tiap norisi solo Latino pasimokint 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleopatra25 @ 2006 09 01, 12:19)
taip mane ir labai domina kur dar Kaune galima. nes kiek ieškojau tai pagr.šilainiuose.

o tiap norisi solo Latino pasimokint  4u.gif  4u.gif

Pažiūrėk čia - renka grupę į solo Latina ir į pramoginių šokius. Bet kas tai per šokiai solo Latina g.gif - paaiškinkit ir man blush2.gif
Atsakyti
gal ka sudomins sokiai kaune www.line-dance.lt
pati lankiau ir man patiko
Atsakyti
Atsiverskite bet kuria Kauno Diena ir gale pilna skelbimu sokiams:) ir centre (laisves 30, santakos sokiu klubas senamiestyje ir t.t.), tikrai rasite... be to linijinius (be partnerio) sokius galima lankyti ir sporto klubuose (amazone, azuolynas, etc.)

O as einu sekmadieni i rytietiskus sokius profsajungos rumuose tongue.gif po dvi valandas karta savaiteje, drauge lanke tai sake super, kruvis didelis ir labai fainai, intensyviai mokina smile.gif
Atsakyti
Pernai drauge soko salsamanijoje, tai labai dziaugesi. Cia http://www.salsamanija.taip.lt/ radau ju puslapi, simpatiskas, netgi yra skyrelis "ieskau sokiu partnerio".
Atsakyti
gal kas jau bandet?labai noreciau prisijungti, vienai eiti nedrasu blush2.gif susidomenau kairo zvaigzde, gal kas kartu eitu?
Atsakyti
Labai norėčiau lankyti Lotynų Amerikos šokius ar Argentinietiško tango pamokas... wub.gif Gal galit įmesti pora adresiukų? gal kas bandėt - kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveikos. Aš irgi norėčiau lankyti kokias šokių pamokas, bet nenorėčiau šokti viena. Gal kas galit patarti kur eit, kad ir partnerį galėtų pasiūlyt. Giirdėjau kad kažkur taip yra, bet kur nežinau. O be to ir kainelės domintų. O lankyti tai norėčiau latino, pramoginius.
Atsakyti
QUOTE(raganiukshte @ 2006 09 17, 20:35)
Sveikos. Aš irgi norėčiau lankyti kokias šokių pamokas, bet nenorėčiau šokti viena. Gal kas galit patarti kur eit, kad ir partnerį galėtų pasiūlyt. Giirdėjau kad kažkur taip yra, bet kur nežinau. O be to ir kainelės domintų. O lankyti tai norėčiau latino, pramoginius.


Jei nori šokti ne viena, tai veskis draugą/vyrą ar dar ką nors iš savo pažįstamų vyriškos giminės atstovų mirksiukas.gif Kad pasiūlys kokiame klube ir partnerį - totali utopija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uršulė @ 2006 09 17, 22:37)
Jei nori šokti ne viena, tai veskis draugą/vyrą ar dar ką nors iš savo pažįstamų vyriškos giminės atstovų  mirksiukas.gif  Kad pasiūlys kokiame klube ir partnerį - totali utopija  biggrin.gif

Aš irgi taip itariu, tačiau ką daryti, kai draugas visai šokti nenori. Man sakė eit jei aš noriu, tik jam neįkyrėti su savo šokiais. doh.gif Tai itariu reikės arba apseit be šokių arba mokytis vienai schmoll.gif
Atsakyti