Įkraunama...
Įkraunama...

Šokių pamokos Kaune

QUOTE(raganiukshte @ 2006 09 18, 10:25)
Aš irgi taip itariu, tačiau ką daryti, kai draugas visai šokti nenori. Man sakė eit jei aš noriu, tik jam neįkyrėti su savo šokiais.  doh.gif Tai itariu reikės arba apseit be šokių arba mokytis vienai  schmoll.gif

Mano vyriokas ta pati sako doh.gif yra solo latino...sita galima pabandyt, ten visi grupe soka..nu bet as nenoriu ten taip viena eiti...gal jungiames? mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kombinuojamės ir varom į Latino solo šokius, plyyyyzzzzz blush2.gif O tai užsisėdėjau jau namie, norisi prasimankštinti, senus laikus prisiminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 11 05, 10:47)
Merginos, kombinuojamės ir varom į Latino solo šokius, plyyyyzzzzz blush2.gif O tai užsisėdėjau jau namie, norisi prasimankštinti, senus laikus prisiminti  biggrin.gif



as tai seniai savojoju, tik kad nuo rugsejo ieskau ir dar neradau kad butu patogu nuvaziuot smile.gif))

o tu kur galvoji lankyt???
Atsakyti
eli tema i virsu.girdejau, Kaune vyksta ir KTU rumuose ir Jezuitu gimnazijoj..gal kas lankete?
Atsakyti
mano dukra lanko pramoginius sokius jau 7 metiukus ir ji be ju negali:) dukros vadove veda ivariu metu vaikam net suaugusiems pamokas:) jei kas nori galite kreiptis duosim vadoves numeri:) bet rasykit man privaciai zinutes:) thumbup.gif bis.gif group.gif group.gif nail.gif first.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(latoya @ 2006 09 18, 13:32)
Mano vyriokas ta pati sako doh.gif yra solo latino...sita galima pabandyt, ten visi grupe soka..nu bet as nenoriu ten taip viena eiti...gal jungiames? mirksiukas.gif

yra toks sokiu klubas kuruose tikrai ismoktiumete lotinu sokius:)
"Fregolina"
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 11 05, 11:47)
Merginos, kombinuojamės ir varom į Latino solo šokius, plyyyyzzzzz blush2.gif O tai užsisėdėjau jau namie, norisi prasimankštinti, senus laikus prisiminti  biggrin.gif



Mielai prisijungiu 4u.gif Labai noriu, o kompanijos nerandu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, as manau, kad sokis geriausias sportas, lankiau vienam klube, inf galima rasti www.sokis.lt . Jie ir sokti mokina, ir renginius rengia, kad pamatytum, ka ismokai, net i Ryga vaziuoja, paziuret kaip kiti soka ir patys pasokt. Yra visokie lygiai , nuo pradedanciu iki pazengusiu.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Esu visai naujoke, bet sia tema taip pat galiu parekomenduoti labai puiku sokiu kluba Kaune "Sokio stilius". Uzsiemimai vyksta Rotuses a. ir menesiui kainuoja 50 Lt. vienam zmogui, 2 kartus per savaite. Galima sokti ir poroje ir solo, taip vadinamoje eiluteje smile.gif Sokama lotynu amerikos sokiai, ir pramoginiai, t.y. valsas, kvikstepas, tango, fokstrotas ir tt. Pati lankau 1 metus, pries tai solo, o dabar poroje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Knyga @ 2007 01 05, 22:57)
Sveikutes  smile.gif  Esu visai naujoke, bet sia tema taip pat galiu parekomenduoti labai puiku sokiu kluba Kaune "Sokio stilius". Uzsiemimai vyksta Rotuses a. ir menesiui kainuoja 50 Lt. vienam zmogui, 2 kartus per savaite. Galima sokti ir poroje ir solo, taip vadinamoje eiluteje smile.gif Sokama lotynu amerikos sokiai, ir pramoginiai, t.y. valsas, kvikstepas, tango, fokstrotas ir tt. Pati lankau 1 metus, pries tai solo, o dabar poroje  thumbup.gif



o kada pradeda rinkti naujoku - "zaliu" sokeju grupe gal zinai?? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Antradieni siulyciau ateiti Rotuses a. i Arkliu pasto muziejaus sale (cia vyksta uzsiemimai) uzsirasyti, nes nuo 2 dienio formuojama nauja gruupe smile.gif Gana geri mokytojai, smagu sokti ir solo ir poroje, neblogai paruosia, tik po sokiu 10 uko toks bumas, kad grupes perpildytos, todel ir geriau butu uzsirasyti is karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikitux @ 2006 07 08, 13:09)
Sveikos,
kiek zinau kaune yra studija "Šokio harmonija". Ten mokina ir po viena šokti (Solo Latino) ir poromis pramoginius šokius.
Jei domina tai jų adresiukas Kaune Šarkuvos g. 30 cia šilainiai. Tel 8 682 13265
www.sokiai.visiems.lt


Gal kuri buvote Kaune, Solo Latino? Kaip tik dabar jų puslapyje paskaičiau, kad renkamos naujos grupės... įdomu būtų pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nikitux @ 2006 07 08, 12:09)
Sveikos,
kiek zinau kaune yra studija "Šokio harmonija". Ten mokina ir po viena šokti (Solo Latino) ir poromis pramoginius šokius.
Jei domina tai jų adresiukas Kaune Šarkuvos g. 30 cia šilainiai. Tel 8 682 13265
www.sokiai.visiems.lt



QUOTE(Vilioklė @ 2006 08 28, 22:04)
Mes irgi galvojame apie šokių pamokas "Šokio harmonijoje". Dabar kaip tik sudarinėjamos grupės tiek Vilniuje tiek Kaune. Tik gal kažkas lankėte šią studiją ir galėtumėte pasidalinti savo įspūdžiais. Sėkmės  mirksiukas.gif


Tai ar šokat kas nors čia, t.y. "Šokio harmonijoje"?
Ar patinka? Ruošiuos pradėt lankyti ax.gif
Atsakyti