Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras

wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dieve,kaip grazu,net asara spaudzia cray.gif
Atsakyti
thumbup.gif skaiciau ir pavydejau baltu pavydu Tau, tikiuosi kad ir mano vyrelis kada nors mane panasiai nustebins. 4u.gif
Atsakyti
Nuostabus pasakojimas, toks dėmesingas vyras... Ir aišku, ta staigmena 100 kartų gražesnė, kai yra netikėta. Labai labai gražu... Skaitant tuos meilės apibūdinimus susigraudinau cray.gif
Atsakyti
Istorija graži, bet primena kino filmą ar romaną...

Per daug viskas gražu ir tikslu. Realybėje taip padaryti sunku.
Kava garuoja ant stalo, o vyras miega. Reikia labai tiksliai žinot, kada žmona keliasi. Turi žinot kiekvieną jos žingsnį, kad išdėliot tuos lapukus (ir dar sunumeruotus doh.gif )....
Turi žinot, kada tiksliai žmona grįš - kad sudegiot žvakes, pasislėpt. Ir dar vonia, vanduo juk jau gali būt tiek atšąlęs, kaži ar benorėsi į ją lipt.....

Gal ir per daug priekabiauju, bet.... Tai mano nuomonė...
Atsakyti
Tikras šaunuolis thumbup.gif
Atsakyti
Nu va...ir apsiverkiau ax.gif Labai labai romantiskas tavo vyras 4u.gif
Atsakyti
as lysciau ir i ataususia vonia,kad tik man tokia kas padarytu...
Atsakyti
QUOTE(egidija @ 2007 10 28, 20:07)
as lysciau ir i ataususia vonia,kad tik man tokia kas padarytu...

Aš irgi tongue.gif
Atsakyti
Ilgai ieškojau idėjos ir minties kaip kokią staigmeną padaryti savo žmonai, pagaliau radau... Dėkui už nuostabią istoriją...
Linkiu Jums kuo geriausios kloties šeimos aukure. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2007 10 26, 13:17)
Istorija graži, bet primena kino filmą ar romaną...

Per daug viskas gražu ir tikslu. Realybėje taip padaryti sunku.
Kava garuoja ant stalo, o vyras miega. Reikia labai tiksliai žinot, kada žmona keliasi. Turi žinot kiekvieną jos žingsnį, kad išdėliot tuos lapukus (ir dar sunumeruotus  doh.gif  )....
Turi žinot, kada tiksliai žmona grįš - kad sudegiot žvakes, pasislėpt. Ir dar vonia, vanduo juk jau gali būt tiek atšąlęs, kaži ar benorėsi į ją lipt.....

Gal ir per daug priekabiauju, bet.... Tai mano nuomonė...

Kai su zmogumi gyveni ne menesi ir ne savaite jis tau tikrai rupi gali viska suzinoti ir suplanuoti tai mano nuomone.
Sios nuostabios staigmenos laukiau 5 metus ir manau kad per toki laika jis tikrai manoimi domejosi ir rupinosi.Dziaugiuosi savo vyro isradingumu ir dar,kad tai buvo ruosta ne diena,ne valanda o gal net kelis menesius.
O del to kad reikia zinoti kiekviena zingsni tai kai bendrauji viska konkreciai suplanuoji ir daug mas suspeji na as taip manau.
o del to kada as keliausi jam tereikejo manes paklausti vakare ir as nieko nepagalvojusi pasakiau :mirksiukas.: ir viskas kas kine nutinka gali nutikti ir tikroveje,neliudek gal ir taves kada nors tai lauks....

QUOTE(tasha @ 2007 10 28, 18:59)
Nu va...ir apsiverkiau ax.gif  Labai labai romantiskas tavo vyras 4u.gif

thumbup.gif

QUOTE(EvaldasP @ 2007 10 30, 10:36)
Ilgai ieškojau idėjos ir minties kaip kokią staigmeną padaryti savo žmonai, pagaliau radau... Dėkui už nuostabią istoriją...
Linkiu Jums kuo geriausios kloties šeimos aukure. 4u.gif

Sekmes nustebinti zmona taip kaip as buvau nustebinta wub.gif

P.S.Kad pamalonintum mylima zmogu,tetruksta nedaug tik isradingumo siek tiek, meiles,svajones,siltu jausmu ir didelio noro myleti ir buti milimai.Nebutiai vyras turi daryti staigmenas juk ir mes moterys galim sukurti jaukia atmosfera zvakiu plazdancia sviesa, sampano sklidinu tauriu aromata,ramios muzikos skambesi ir siltus jausmus plustancius krutineje mylimojo prisilietimus ir bucinius.Juk tik paciai panoreti reikia,o nekasvakar sakyti,kad as pavargusi ir kodel tureciau tai daryti,kad romantika turetu kurti vyras ir taip toliau.Susikurk svente sau ir jam ir atsipalaiduok pajutes vyras kad tu stengiesi del jo jis tau irgi atsilygins tuo paciu.MYLEKIT IR BUSIT MYLIMOS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kamiliuke: 31 spalio 2007 - 00:11
Ehh, kada mane vyras kuom nors nustebins. blush2.gif
Atsakyti