Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras

Grazi staigmena,isradingas vyras thumbup.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2007 10 31, 00:07)
O del to kad reikia zinoti kiekviena zingsni tai kai bendrauji viska konkreciai suplanuoji ir daug mas suspeji na as taip manau.

Viską konkrečiai suplanuoti? lotuliukas.gif Eidama parduotuvėn, tikrai nežinau, kiek ten užtruksiu... O jei pakeliui užsuksiu dar kur nors, ar sutiksiu ką nors... Taip vyras gali iki vakaro nesulaukt..... Nebent paskambins ir sakys, kad greičiau grįžčiau.
Nesąmonė kažkokia, nupasakot vienas kitam kiekvieną planuojamą žingsnį. TAi jau kaip kontrolė gaunasi - mums tai nepatinka.
Aišku, tenka pašniukštinėt, kokią staigmeną ruošiant......
(čia mano nuomonė)

QUOTE(kamiliuke @ 2007 10 31, 00:07)
viskas kas kine nutinka gali nutikti ir tikroveje,neliudek gal ir taves kada nors tai lauks....
thumbup.gif

O kas sakė, kad aš liūdžiu? Ir kad nesulaukiu staigmenų ar romantikos? blink.gif

Gal aš tai įsivaizduoju kitaip... Ir man tai atrodo per saldu... g.gif


Džiugu, kad tavo vyrui viskas pavyko
Atsakyti
O as tikriausiai is savo vyro nieko panasaus ir niekada nesulauksiu... schmoll.gif
Kiekviena is musu norime vyro demesio, tik ne kiekviena ji patiriame... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesiuke @ 2007 11 15, 14:33)
O as tikriausiai is savo vyro nieko panasaus ir niekada nesulauksiu... schmoll.gif
Kiekviena is musu norime vyro demesio, tik ne kiekviena  ji patiriame... verysad.gif

Neužtenka vien tik norėti, dėmesį taip pat reikia ir rodyti...
Taip pat reikia parodyti, kad jums reikia Jo dėmesio, tik jokiu būdų ne pykčiais ir bambėjimais. Galima tiesiog subtiliai užsiminti....
O jūsų lėlytė mažutė, daugiausia dėmesio turbūt skiriama jai bigsmile.gif
Atsakyti
gyventi verta vien del tokiu akimirku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2007 11 14, 12:15)
Viską konkrečiai suplanuoti?  lotuliukas.gif  Eidama parduotuvėn, tikrai nežinau, kiek ten užtruksiu... O jei pakeliui užsuksiu dar kur nors, ar sutiksiu ką nors... Taip vyras gali iki vakaro nesulaukt..... Nebent paskambins ir sakys, kad greičiau grįžčiau.
Nesąmonė kažkokia, nupasakot vienas kitam kiekvieną planuojamą žingsnį. TAi jau kaip kontrolė gaunasi - mums tai nepatinka.
Aišku, tenka pašniukštinėt, kokią staigmeną ruošiant......
(čia mano nuomonė)
O kas sakė, kad aš liūdžiu? Ir kad nesulaukiu staigmenų ar romantikos?  blink.gif

Gal aš tai įsivaizduoju kitaip... Ir man tai atrodo per saldu...  g.gif
Džiugu, kad tavo vyrui viskas pavyko

Nesiruosiu tau nieko aiskintis,jei tau netikra atrodo tai tebunie netikra svarbu kad as zinau kad patyriau nuostabiu akimirku,o ka mano kiti man nelabai rupi.
As tik norejau pasidziaugti ir aprasyti savo ,,Romantiskiausia gyvenimo akimirka,,
Paskaicius tavo pasisakymus,jauciasi kad eis nepriklausoma moteris kuri nesileidzia kotroliuojama,tikriausiai ir jusu santykiai yra kek saltesni nei musu su vyru.Ir tie kandus tavo pasisakymai parodo tik tai kad nesi tokia laimynga sirdi kaip as mirksiukas.gif (na cia mano nuomone)
QUOTE(vanesiuke @ 2007 11 15, 14:33)
O as tikriausiai is savo vyro nieko panasaus ir niekada nesulauksiu... schmoll.gif
Kiekviena is musu norime vyro demesio, tik ne kiekviena  ji patiriame... verysad.gif

Neliudek as irgi nemaza laika laukiau staigmenos,bet sulaukiau.
As manau geriau viena didele ir gera,graziai ir nuosekliai suplanuota ir ilgai ruosta nei sudeliukai kasdien,kurie veliau tampa kasdienybe ir neidomus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2007 11 19, 13:41)
Nesiruosiu tau nieko aiskintis...

Aš irgi tik išsakiau savo nuomonę, nepyk taip baisiai mirksiukas.gif
O laiminga tikrai esu, ypač dabar wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmoškė @ 2007 11 19, 13:53)
Aš irgi tik išsakiau savo nuomonę, nepyk taip baisiai  mirksiukas.gif
O laiminga tikrai esu, ypač dabar  wub.gif

As ir nepykstu ner cia ko pykti.O kad laiminga tai gerai dziaugiuosi uz tave mirksiukas.gif
Atsakyti
wau.. cray.gif
Šv. Valentino dieną vyras nenorėjo leisti nei akimirkai pamiršti tau kokia tu jam brangi ir mylima esi.. wub.gif

Atsakyti
Ir man ne tik susikaupe asaros akytese, bet ir ne viena isleidau pasivaikscioti:)net keista, kaip gali buti maloniai sujaudintas kito zmogaus stebuklingu pasakojimu;) thumbup.gif
Atsakyti
KAIP FAINA!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif as ir taip noreciau ...na gal ir as savo sulauksiu g.gif saunuolis tavo vyras. drinks_cheers.gif
Atsakyti