Įkraunama...
Įkraunama...

Romantiškiausias vakaras

Taigi kaip filmas tai greitai ir baigesi liko tik geras prisiminimas,negalvokite kad tokia staigmena padares vyras jas daro kasdien,ne mano vyras neromantikas ir tai buvo gera staigmena bet deja daugiau per siuos metus ir nebesulaukiau jokios.Taigi pasakymas ,,ilgai ir laimingai gyveno,,galima bet ne taip kaip butu gyvene pasakoi jai nesibaigus...
Atsakyti
Tikrai viskas labai gražu, pasiskaičius norisi ir pačiai imtis iniciatyvos, o ne tik jos laukt iš vyro. Juk ir mes pačios kažką panašaus galime sukurti. Taigi liepos 26 diena ypatinga mums, tad palinkėkit man sekmės, nes aš imuosi iniciatyvos smile.gif
Atsakyti
kartais uztenka vienos tokios staigmenos, kad suprasti kas yra tikra meile wub.gif
O gal jis dabar laukia kazka panasaus is tavo puses, jug ir mes moterys turim daryt staigmenos...
Labai grazi istorija!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Flamme~: 11 liepos 2008 - 16:16
Esi verta to, ką gavai
Atsakyti
Didelis dekui visoms skaiciusioms,uz gera zodi thumbup.gif
Dabar situacija kitokia,as esu labai patenkinta ir laiinga gavus toki vyra kaip maniskis thumbup.gif .Nuostabu,rupestingas,darbstus ir mylintis vaikus.Gero zdzio negailintis ir nuolat sakantis komplimentus 4u.gif .Jis visada ir visur manimi dziaugiasi ir dziaugiasi musu vaikais,kurie labai panasus i ji.....
Esu labai laiminga sutikus sita zmogu ir jau pragyvenus 7 metus kartu,tai patys nuostabiausi metai kuriuos galejau praleisti su vyru,tikiuosi kad ir toliau bus taipat.Mylesime vienas kita ir negailesim geru zodziu vienas kitam thumbup.gif
Atsakyti
nail.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
istiesu labai smagu kad taip yra nors nei pazystu tave bet sprendziant is tavo aprasymo del TAVES TIKRAI DZIAUGIUOSI kad apskritai zmones moka turet ir islaikyt tokia laime,linkiu kad ji nepabegtu ir neisblestu 4u.gif
Atsakyti
Labai grazu smile.gif Saunuolis tavo vyras. Geras irodymas mums moterims, kad vyrai tikrai gali nustebinti... Nors gal tik karta per 5 metus... Bet to uztenka, kad nepamirstum visa gyvenima!
Atsakyti
saunuolis tavo vyras kad sugeba nustebinti zmona nors viena karta metuose per valentino diena wub.gif
Atsakyti