Įkraunama...
Įkraunama...

Žvejojančios mamytės

QUOTE(buryte @ 2010 05 19, 17:56)
Aš ir kartu su draugu žvejoju, jei ne jis, tai turbūt, viena tuo neužsiimčiau ax.gif

Mes ir vasarą su feederiais sėdim, rudenį-pavasarį - su spiningais lakstom, o žiemą-poledine žvejyba užsiiminėjam  rolleyes.gif
Na, kadangi, maniškis ilgai negali ištverti be dugninės meškerės - tai žiemą traukiam kur į šiltus kraštus savaitei ar dviem pailsėti-pažvejoti
Tuose kraštuose, kur draudžiama žvejyba - tai turbūt neteks apsilankyti... g.gif

O kolkas dydžiausias buvo mano pirmas laimikis - 1,5 kg lydeka, ir dar visai nemažų ešeriukų esu pritraukus  thumbup.gif

Fainai kai abu fanatai. O pas mane fanate zveje tik as biggrin.gif
Atsakyti
na, wa kokios mes saunuoles... clap_1.gif
Atsakyti
...beje, gal kam reikia poliarizuotu akinuku nuo saules, mes su vyru su tokiais zvejojam sauleta diena, puikiai tinka prie vandens, nes lesio poliarizacija nuima visus saules bliksnius nuo vandens pavirsiaus, geriau matosi plude:) Super ir vairavimui, nes nuima saules bliksnius ir nuo slapio asfalto. Turiu ir moterisku ir vyrisku modeliu, tad jei kam idomu, prasau rasykit i AZ, cia nesinori reklamuoti:)
Atsakyti
Peržiūrėjom filmą apie Sibiro krašto prie Jenisiejaus upės medžiotojų gyvenimą, jie pagauna toookias thumbup.gif lydekas O pasirodo ten jos tėra tik pašaras šunims blink.gif
Atsakyti
Mergelikės varykite ant Palangos jūros tilto, vėjažuvės kelias dienas jau eina, o tai MB išgaudys biggrin.gif visas.
Atsakyti
QUOTE(5imute @ 2010 05 26, 08:11)
Mergelikės varykite ant Palangos jūros tilto, vėjažuvės kelias dienas jau eina, o  tai MB išgaudys biggrin.gif visas.

O. gerai, kad informavai. Cia manes prase pranest jau kai jos eis. Pati tai dabar neturiu kada apie zvejybas galvot, nors labai noreciau nulekt. Bet ne ant tilto. geda man kai tiek daug zmoniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 08:29)
O. gerai, kad informavai. Cia manes prase pranest jau kai jos eis. Pati tai dabar neturiu kada apie zvejybas galvot, nors labai noreciau nulekt. Bet ne ant tilto. geda man kai tiek daug zmoniu  blush2.gif

biggrin.gif joo, kai pagalvoji kažkokia nesamonė, kai moteris turi gėdytis doh.gif Aš ir nebuvau,tik mačiau rezultatą. Vešim ant rūkymo, dar nesu ragavusi, bet sakė, kad skonis neblogas rolleyes.gif

MB pasakojo,kad kiti maišais tas vėjažuves velka doh.gif Man ir 16 štukių užteko ir poros kg plekšnių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(5imute @ 2010 05 26, 08:35)
biggrin.gif  joo, kai pagalvoji kažkokia nesamonė, kai moteris turi gėdytis  doh.gif  Aš ir nebuvau,tik mačiau rezultatą. Vešim ant rūkymo, dar nesu ragavusi, bet sakė, kad skonis neblogas  rolleyes.gif

MB pasakojo,kad kiti maišais tas vėjažuves velka  doh.gif  Man ir 16 štukių užteko ir poros kg plekšnių  doh.gif

Maniskis kai nezvejoja tai ka as jau ten viena eisiu doh.gif O ir rupesciu vestuviniu dabar yra, tai ner kada. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 08:38)
Maniskis kai nezvejoja tai ka as jau ten viena eisiu  doh.gif O ir rupesciu vestuviniu dabar yra, tai ner kada.  ax.gif

Jooo, įsivaizduoju doh.gif mes taip pat patys organizavomės, o santaupų turėjome kukliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(5imute @ 2010 05 26, 08:58)
Jooo, įsivaizduoju  doh.gif  mes taip pat patys organizavomės, o santaupų turėjome kukliai  unsure.gif

Tai labai istaigingu ir mes nedarysim. paprastai, bet ne tik vakariene.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 09:29)
O. gerai, kad informavai. Cia manes prase pranest jau kai jos eis. Pati tai dabar neturiu kada apie zvejybas galvot, nors labai noreciau nulekt. Bet ne ant tilto. geda man kai tiek daug zmoniu  blush2.gif


Gal savaitgalį reikės nuvažiuoti thumbup.gif
Ačiū už info 4u.gif

Mes savaitgalį buvom smiltynėje ir mariose gaudėm su dugninėm thumbup.gif pagaliau žvejybos sezonas atidarytas thumbup.gif Pagavau du puskaršius blush2.gif vėliau įkelsiu foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 05 26, 09:19)
Gal savaitgalį reikės nuvažiuoti  thumbup.gif
Ačiū už info  4u.gif

Mes savaitgalį buvom smiltynėje ir mariose gaudėm su dugninėm  thumbup.gif  pagaliau žvejybos sezonas atidarytas  thumbup.gif  Pagavau du puskaršius  blush2.gif  vėliau įkelsiu foto  ax.gif

AS tai i ateiti mastau kad dazniau leksiu zvejot kad nebut namie, nes po vestuviu zada anyta pasilikti porai menesiu pagyvent, o MB nebus namie, tai as jau nesiu mieles is namu lotuliukas.gif
Atsakyti