Įkraunama...
Įkraunama...

Žvejojančios mamytės

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 10:44)
AS tai i ateiti mastau kad dazniau leksiu zvejot kad nebut namie, nes po vestuviu zada anyta pasilikti porai menesiu pagyvent, o MB nebus namie, tai as jau nesiu mieles is namu  lotuliukas.gif


biggrin.gif pasiimk ir ją kartu į žvejybą biggrin.gif susidraugausite biggrin.gif po to geriau sutarsite nei su SB ir TB nieko negalės paprieštarauti prieš dvi moteriškaites kai kils koks ginčas biggrin.gif

Mąstyk mąstyk moterie laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 26 gegužės 2010 - 10:41
QUOTE(*monikute* @ 2010 05 26, 10:41)
biggrin.gif  pasiimk ir ją kartu į žvejybą  biggrin.gif  susidraugausite  biggrin.gif po to geriau sutarsite nei su SB ir TB nieko negalės paprieštarauti prieš dvi moteriškaites kai kils koks ginčas  biggrin.gif

Mąstyk mąstyk moterie laugh.gif

Be sansu, kad vaziuotu. nesuvokiamas jai toks dalykas manau. Neturetume apie ka kalbet, plius jai nepatinka ir sveikatos neturi tiek gamtoje issedeti. per didelis amziaus skirtumas jau.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 14:52)
Be sansu, kad vaziuotu. nesuvokiamas jai toks dalykas manau. Neturetume apie ka kalbet, plius jai nepatinka ir sveikatos neturi tiek gamtoje issedeti. per didelis amziaus skirtumas jau.


Nereikia taip pesimistiškai ax.gif o gal kaip tik rastumėt bendrą kalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 05 26, 14:18)
Nereikia taip pesimistiškai  ax.gif  o gal kaip tik rastumėt bendrą kalbą  smile.gif

Bus matyt kai atvaziuos, nors iki to laiko, tai net nesistenge tos kalbos rasti, o as nesiruosiu lysti i akis jei jauciu kad neidomi esu schmoll.gif Nu bet mudvi jau cia out of topic biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 26, 09:44)
AS tai i ateiti mastau kad dazniau leksiu zvejot kad nebut namie, nes po vestuviu zada anyta pasilikti porai menesiu pagyvent, o MB nebus namie, tai as jau nesiu mieles is namu  lotuliukas.gif


Čia kiba "paatostogauti" ar "parodyti kaip tvarkytis savarankiškai" doh.gif
Aš pvz., savo anytos iš vis nebijau g.gif ir ji man joks mokytojas, kalbam apie šį bei tą. Vat tėvų tai dar paklausyčiau ir pabijočiau ax.gif
Džiaugiusoi, kad turiu nepriekabią uošvienę biggrin.gif biggrin.gif

Klausykite, o mes jau valgome rukytas vėjažuves..... pavydėkite tongue.gif tongue.gif tik plekšnes persūdėm unsure.gif
Tad šį vakaą pas mus alaus vakarėlis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Adreso nesakysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(5imute @ 2010 05 29, 18:01)
Čia kiba "paatostogauti" ar "parodyti kaip tvarkytis savarankiškai"  doh.gif 
Aš pvz., savo anytos iš vis nebijau  g.gif  ir ji man joks mokytojas, kalbam apie šį bei tą. Vat tėvų tai dar paklausyčiau ir pabijočiau  ax.gif
Džiaugiusoi, kad turiu nepriekabią uošvienę  biggrin.gif  biggrin.gif

Klausykite, o mes jau valgome rukytas vėjažuves..... pavydėkite tongue.gif tongue.gif tik plekšnes persūdėm  unsure.gif
Tad šį vakaą pas mus alaus vakarėlis  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Adreso nesakysiu tongue.gif

Cia skaitos paatostogaut ir suknisti medaus menesio kelione, nes siandien taip ir padare. Niekur po vestuviu nebevaziuosim. Kaip verkiau....
Nu as rukytu savo zuvikiu jokiu nevalgau bet pasidariau pirktines silkes su svogunais ir kefyru. mmmmm wub.gif
Aluti irgi gurksnoju, tik vaistu prileista esu ir po pirmos skardines pasijutau kaip kokias tris isgerus doh.gif
Atsakyti
blink.gif ji šitaip padarė??? sugadino povestuvinę kelionę... vaje... verysad.gif
aš savo vestuves tik taip įsivaizduoju - mini šventė ir išskrist kur nors toli toli... kur šilta ir kimba žuvys... cool.gif

Beje, šiandien buvom žvejyboj... user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Gamta nereali - tyku, tyku Ežero vanduo kaip stiklas, dar nesu tokio mačiusi, vieninteles bangas MB sukėlė įsirioglinęs į ežerą smile.gif

Žuvies taip ir nepagavome, o aš tik patikrinau seną prietarą: "Jei namuose palikai ritę - reiškias žvejyba bus nesėkminga..." blush2.gif Pasirodo, tai tiesa... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buryte @ 2010 05 30, 20:01)
blink.gif ji šitaip padarė??? sugadino povestuvinę kelionę... vaje...  verysad.gif 
aš savo vestuves tik taip įsivaizduoju - mini šventė ir išskrist kur nors toli toli... kur šilta ir kimba žuvys...  cool.gif

Beje, šiandien buvom žvejyboj... user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Gamta nereali - tyku, tyku Ežero vanduo kaip stiklas, dar nesu tokio mačiusi, vieninteles bangas MB sukėlė įsirioglinęs į ežerą  smile.gif

Žuvies taip ir nepagavome, o aš tik patikrinau seną prietarą: "Jei namuose palikai ritę - reiškias žvejyba bus nesėkminga..."  blush2.gif  Pasirodo, tai tiesa...  ax.gif

verysad.gif Vat taip ji daro, bet MB sumaste kompromisa bigsmile.gif Isminsim pora dienu veliau. Nevaziuosim i uzsieni, bet man ir tai labai liuks bus pakeisti aplinka.
Itariu meskeres irgi prigriebsiu bigsmile.gif

labai grazioje vietoje buvot. Vaizadai nekibima kompensavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 05 29, 18:09)
Cia skaitos paatostogaut ir suknisti medaus menesio kelione, nes siandien taip ir padare. Niekur po vestuviu nebevaziuosim. Kaip verkiau....
Nu as rukytu savo zuvikiu jokiu nevalgau bet pasidariau pirktines silkes su svogunais ir kefyru. mmmmm  wub.gif
Aluti irgi gurksnoju, tik vaistu prileista esu ir po pirmos skardines pasijutau kaip kokias tris isgerus  doh.gif


Ne nu trūksta žodžių. Per bortą tokią uošvienę biggrin.gif

Silkė su kefyru dėl to kad mažiau kalorijų ? bigsmile.gif Mes tai su grietine daromės ir su karštom bulvėm tongue.gif niam niam

Beje, neblogai strimėlikės eina ant tilto. Švari ir smagi žvejyba
Papildyta:
QUOTE(buryte @ 2010 05 30, 20:01)

Beje, šiandien buvom žvejyboj...


bigsmile.gif Vaizdelis nuostabus, o tykuma kokia bigsmile.gif taip ir atrodo kad užmesi spiningiuką ir graži lydekaitė bus tavo biggrin.gif

Labas rytas, rašykite savo savaitgalinius nuotykius bigsmile.gif
Atsakyti
O mes atradom naują receptą su silke, varške, grietine ir cibulikais (arba jų laiškais) - nerealu prie keptų ar virtų bulvių thumbup.gif

O kameroj dabar pridėta didžiulių ešerių iš Kuršmarių (MB užpraeitą savaitgalį buvo žvejyboj) tai keptuvėj vis juos pačirškinų ir su alučiu ... niam niam 4u.gif

<juru tigre> kurorte gyveni. Iš anytos imk mokestį už gyvenimą kurorte sezono metu mirksiukas.gif Tegu žinos kaip vasarą atvažiuot ir nervus gadint tongue.gif Nes vietiniams gi čia pragyvenimo kapeika
Atsakyti
QUOTE(5imute @ 2010 05 31, 07:47)
Silkė su kefyru dėl to kad mažiau kalorijų ?  bigsmile.gif  Mes tai su grietine daromės ir su karštom bulvėm tongue.gif niam niam

Cia drauge tokia recepta prirode. Silke svogunai ir uzpili kefyro. Irgi labai skanu su bulvem. Bet palikti ilgesniam laikui nereiktu, nes kefyras isisureja nuo silkes. nebeskanu buna

QUOTE(buryte @ 2010 05 31, 11:45)
<juru tigre> kurorte gyveni. Iš anytos imk mokestį už gyvenimą kurorte sezono metu  mirksiukas.gif  Tegu žinos kaip vasarą atvažiuot ir nervus gadint  tongue.gif Nes vietiniams gi čia pragyvenimo kapeika

Negaliu. Juk ne MB pas mane atejo gyvent, o as pas ji. Ir mama jo, ir myli jis ja ir nenori izeisti nes viena ji Kuo yra sekmingai manipuliuojama ir naudojamasi. Su manim sita manipuliacija neisdegs mad.gif
Atsakyti
Ką merginos veikia karštomis dienomis rolleyes.gif ?

Mes buvome porą kartų persikėlę į smiltynę pažvejoti mariose thumbup.gif abu kartai sėkmingi thumbup.gif prigaudėm ešeriukų, vieną puskaršį, vieną starkiuką thumbup.gif ir man vieną kartą buvo užkibusi kažkokia žuvis, bet net nežinau kokia, nes nutraukė pavadėlį ir pabėgo blink.gif po to puse nakties užmigti negalėjau galvodama kokia ten didelė žuvis galėjo būti, kad net nutrūko doh.gif biggrin.gif
Atsakyti