Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Ką gi, nuo šiandien aš ne vien jūsų konsultantė, bet ir šio skyrelio moderatorė. Taigi po truputėlį pabandysiu susisteminti temas, kad gautumėte kuo daugiau informacijos jums rūpimu klausimu, tiek iš manęs, tiek iš kitų mamyčių. smile.gif
Nepykite, jei kartais nepilnai neatsakau. Paprasčiausiai dažnai būna labai sunku ką nors nuspręsti nemačius situacijos gyvai. Taip pat nesu visų sričių specialistė. Odontologijoje egzistuoja ir tretinis lygis- periodontologai, chirurgai, endodontologai, ortodontai. Dažnai man užduodate klausimų, kuriuos geriau atsakinėti pediatrui. Kai kur reikia išsamesnio situacijos išnagrinėjimo.
Šis skyrelis labai naudingas ir man. Kartais jūsų "kieti reišutėliai" klausimukai priverčia pavartyti literatūrą, pasidomėti naujesnėmis technologijomis ir gydymo būdais, bei pasiklausinėti savo kolegų.
Prašau negailėti kritikos ir patarimų.

4u.gif
Atsakyti
o aš savo ruožtu ir iš savo patirties, linkiu nepasiduoti mamyčių spaudimui neįvedinėti jokios tvarkos ir palikti betvarkę. tvarka yra tvarka ir ji tiesiog būtina konsultaciniuose skyreliuose.
Atsakyti
Ačiū už palaikymą Hobo, pasistengsiu taip ir padaryti smile.gif . Po truputį kuopsimės ir seksime tavo puikiu pavyzdžiu mirksiukas.gif
Atsakyti
smagu kad esat.... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Ačiū tau Loretalti. smile.gif O aš tave taip išbariau blush2.gif Na gal mano moralas į naudą išeis wub.gif
Atsakyti
Bar bar bar į kabinetą 4u.gif Ar čia jau ir galima klausti? blush2.gif
Taigi gana netikėtai problema iškilo. Šiuo metu esu nestuke.gif 30 sav. Tvarkingai perėjau visus doctor.gif, taip pat ir dantų. Na, dantenos man visada pakraujuodavo, nes kapiliarai yra labai paviršiuje (čia man mano doctor.gif sakė, kuris reguliariai man daro tą spec. valymą). Bet pastarąsias kelias savaites man jos taip kraujuoja!... sad.gif Ir net skauda valytis dantis. Ar gali būti, kad trūksta kažkurio vitamino? Vitaminus geriu, kraujas ir šlapimas geri, bet negi toks kraujavimas yra savotiška nėštumo norma?
Atsakyti
Laba diena, tikiuosi atsakysit ka man daryti.

ano nestumas 9 savaites turiu skyle didele su atviru nervu ir nezinau ka daryti, danti jau skaudejo 4 kartus, sako negalima nuskausminamu, ir tik 36 savaite taisyti galima, ar tikrai taip yra? o gal kokiu naujoviu jau atsirado ir nestukems?


As labai bijau dantistu ir nebuvau pas juos nuo rusu aparaturos laiku 10 metu


Padekit man, patarkit, as labai paniskai bijau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bafi: 11 vasario 2005 - 10:43
Norėjau paklausti kur galima Kaune estetiškai susitvarkyti dantis. Mano šeši priekiniai dantys yra labai komplikuoti. Pirmieji dantukai vaikystėje nukentėjo tai vienas yra apiplombuotas, o kitas su karūnėle. Antrieji yra iltinukai ir jie apsimainę vietomis su trečiaisiais, o trečiųjų vietoje likę pieniniai ir jokių užuomazgų nėra. Taigi dantukai atrodo prastai. sad.gif Tas užplombuotas dantukas buvo prieš 11metų, tai jau pageltęs, o pieniniai labai maži ir apdilę, atrodo kaip nuskilę.
Konsultavausi su daugeliu gydytojų Kauno klinikose, tai jie pataria arba rauti pieninius ir su breketais antruosius nustumti į jų vietą ir tada sutvarkyti priekinius, tačiau tai užimtų daug laiko. Arba visus šešis keisti keramikiniais, tačiau ir jie laikytų vidutiniškai 8metus. Sakė jei nenoriu imtis tokių drąstiškų priemonių tai juos tada estetiškai užplombuoti, tačiau ir tai neilgai laikys.
Nenoriu pakenkti esamiems, kad ir kokie jie bebūtų, bet jei vistiek mano, tai belieka tik estetinis plombavimas.
Taigi paršau patarti kur galėčiau susitvarkyti, kad atrodyčiau gražiau.
Atsakyti
Sveiki, as norejau pasiteirauti apie savo mazyles dantukus: ant ju pastebejau pilksvu demeliu... Kas tai? Kriesas?
Atsakyti
Sveikutės.. Nepykite, kad taip ilgai nesirodžiau. Visą savaitę sirgo mano kompas cry.gif .
Dar norėjau pasakyti, kad ši temelė skirta tiesiog pabendravimui, o dėl konkrečių klausimų vsusiraskite panašias temeles apačioje arba užveskite naujas. ax.gif
Na, o dabar tiek to- atsakau smile.gif

Muminukui-
Padidėjusį dantenų kraujavimą deja galima pavadinti vienu iš nėštumo simptomų. Pabandykite parodontaks pastą, liaudies medicina pataria skalauti ažuolo žieve. Naudokite tik minkštą šepetėlį ir valydama taip pat juo švelniai masažuokite ir dantenas.


Girl20- gdytojus Kaune rekomenduoja atskiroje temelėje mirksiukas.gif

Stellics- labai sunku nemačius pasakyti. Taip tai galėtų būti ir dėmės stadijos kariesas, galėtų būti apnašos arba emalio formavimosi sutrikimas.
Atsakyti
[quote=Odontologė,2005 02 13, 22:25]
Muminukui-
Padidėjusį dantenų kraujavimą deja galima pavadinti vienu iš nėštumo simptomų. Pabandykite parodontaks pastą, liaudies medicina pataria skalauti ažuolo žieve. Naudokite tik minkštą šepetėlį ir valydama taip pat juo švelniai masažuokite ir dantenas.

Na, nuėjau aš pas savo gydytoją. Pamatęs sakė O JĖZAU O JĖZAU O JĖZAU... mega_shok.gif Kažkodėl visos dantenos buvo ištinusios, kai kur net žaizdelės atsivėrusios, nors dantys tvarkingi, apnašos nuvalytos. Tai tepaliuko išrašė sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 02 03, 14:48)
Ačiū tau Loretalti.  smile.gif  O aš tave taip išbariau  blush2.gif  Na gal mano moralas į naudą išeis  wub.gif

nieko tokio ...as tikrai nebijau jo vest pas gydytoja....o mamos tai ismazumos isgasdytos...as taipogi... smile.gif
Atsakyti