Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

Sveikutes!norejau paklausti nuo kada reik vaikuciui pradeti valyti dantukus?kaip?ir su kuom?!jau turime du dantiukus! biggrin.gif
Atsakyti
O aš norėjau paklausti štai ko:
sūnui 14-ka mėnesių. Viršuje yra 4 dantukai:priekiniai ir šalia. O apačioje tik 3-ys...ir dar dabar išdygo vienas krūminis, o šalutinio vieno vis nėra...ir net nepanašu, kad ruoštųsi augt...kas tai? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vakaryte @ 2005 03 20, 07:03)
Sveikutes!norejau paklausti nuo kada reik vaikuciui pradeti valyti dantukus?kaip?ir su kuom?!jau turime du dantiukus! biggrin.gif


Kol kas užteks drėgnos marlytės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nashle @ 2005 03 22, 14:19)
O aš norėjau paklausti štai ko:
sūnui 14-ka mėnesių. Viršuje yra  4 dantukai:priekiniai ir šalia. O apačioje tik 3-ys...ir dar dabar išdygo vienas krūminis, o šalutinio vieno vis nėra...ir net nepanašu, kad ruoštųsi augt...kas tai? verysad.gif


Truputėlį kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
noriu sužinoti.auginam dvynukus,jiems penkeri.valosi dantukus jau patys,iki 5m,valiau aš.tik vat kame bėda.kad ir kokį nupirkčiau šepetėlį labai greit užsiriečia šereliai.kad ir vakar,parnešiau abiem naujus vaikiškus šepetėlius aquafresh firmos ir jau po 1 valymosi užsilankstė.ar čia firma prasta aš vaikai valytis nemoka?gal spaudžia per daug?
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 22, 18:07)
Truputėlį kantrybės  mirksiukas.gif

o kas jeigu ten iš vis nėra cry.gif danties užuomazgos? ar taip būti negali?
Atsakyti
AS turiu klausima. Mano sunuas sukandimas nera taisyklingas.Jo ne virsutiniai dantukia uzeina ant virsaus apatiniu,bet atvirksciai.Apatinaii dantukai ant virsutiniu. Kol kas beveik visi dar pieniniai dantys.Tik vienas naujas isdyges ir siandien antras iskrito. O du virsutiniai dantys yra nugrazti,nuo apatiniu. Apacioj auganytys nauji dantys lyg ir kiek labiau i burnos vidu auga,bet ar gali butu taip,kad pasikeis sukandimas? Ar teks visdelto jam kazkokias ploksteles deti?
Ir dar vienas dalykas. Mokykloje sunui dantiste padenge dantis fluoru( ar vel kaip vadinasi tas lakavimas).O jam kaip tik klybejo jau smarkiai dantis.Ir siandien kai jau pamatem,akd ta dantuka galima isimti,mums pasirode,kad ten salia kaip ir suspulioave,nors jam ir neskauda. Ar galejo tas lakas pakenkti?
Atsakyti
Ruste- ko gero tavo vaikinai "labai stropiai" valo dantukus smile.gif . Pabandyk jiem nupirkti minkštus šepetėlius suaugusiems su nedidelėmis galvutėmis.

Nashle, ramybės dėlei galima padaryti ro nuotrauką. Bet tik ar verta tokį lialkiną kišti po rengeno aparatu, spręsti tau pačiai.

Pareis- dėl tokio sąkandžio kaltas nevienodas žandikaulių augimas, to priežąsčių turėtų paieškoti ortodontas. Floro lakas jokiu būdu negalėjo sukelti dantuko supūliavimo.
Atsakyti
[quote=Odontologė,2005 03 30, 18:42]
Ruste- ko gero tavo vaikinai "labai stropiai" valo dantukus smile.gif . Pabandyk jiem nupirkti minkštus šepetėlius suaugusiems su nedidelėmis galvutėmis.

]
ačiū už patarimą.ir aš panašiai galvojaumkad persistengia,labai nori suagusių pastos,tai matyt ir trina dantis kaip dideli,kai šitie šepetukai susidėvės paieškosim minkštesnių. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, norėčiau štai ko paklausti: pries metus (nors gal beveik prieš pusantrų) esu pirkusi Opalescens (turbūt taip rašoma) balinančio gelio. Bet dar keli švirkštukai liko, o negaliu suprasti, kokia galiojimo data. Jei tas laikas būtų pasibaigęs, o aš dar vartočiau (nežinodama), koks galėtų būti poveikis? O gal tiksliau jokio?
Atsiprašau, jei su klausimu ne čia pataikiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 30, 19:42)
Nashle, ramybės dėlei galima padaryti ro nuotrauką. Bet tik ar verta tokį lialkiną kišti po rengeno aparatu, spręsti tau pačiai.


Vakar lygtai mačiau, kad 'paklydęs' dantelis jau ruošiasi kaltis....smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2005 04 02, 12:02)
Sveiki, norėčiau štai ko paklausti: pries metus (nors gal beveik prieš pusantrų) esu pirkusi Opalescens (turbūt taip rašoma) balinančio gelio. Bet dar keli švirkštukai liko, o negaliu suprasti, kokia galiojimo data. Jei tas laikas būtų pasibaigęs, o aš dar vartočiau (nežinodama), koks galėtų būti poveikis? O gal tiksliau jokio?
Atsiprašau, jei su klausimu ne čia pataikiau  ax.gif


Jei laikei šaldytuve, tada dar ko gero gali naudoti, jei ne- geriau mesk lauk
Atsakyti