Įkraunama...
Įkraunama...

Virtualus odontologijos kabinetas

QUOTE(Skarlet @ 2005 04 02, 12:02)
Sveiki, norėčiau štai ko paklausti: pries metus (nors gal beveik prieš pusantrų) esu pirkusi Opalescens (turbūt taip rašoma) balinančio gelio. Bet dar keli švirkštukai liko, o negaliu suprasti, kokia galiojimo data. Jei tas laikas būtų pasibaigęs, o aš dar vartočiau (nežinodama), koks galėtų būti poveikis? O gal tiksliau jokio?
Atsiprašau, jei su klausimu ne čia pataikiau  ax.gif


Jei laikei šaldytuve, tada dar ko gero gali naudoti, jei ne- geriau mesk lauk
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti del sunaus (tuoj 9 metai) priekiniu dantu. Virsuje pirmas dantis iskrito ir isaugo daug didesnis uz kitus dantis gal pries tris metus. Virsutiniai iltiniai taip pat islinde. Antras priekinis virsutinis dantukas stovi labai tvirtai. Darem nuotrauka - uzuomazgos naujo danties matyti labai toli. Ar reikia sena pienini danti traukti ir laukti naujo islendancio ar geriau nieko nedaryti? Labai aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(Gabri @ 2005 04 05, 10:08)
Sveiki, norejau paklausti del sunaus (tuoj 9 metai) priekiniu dantu. Virsuje pirmas dantis iskrito ir isaugo daug didesnis uz kitus dantis gal pries tris metus. Virsutiniai iltiniai taip pat islinde. Antras priekinis virsutinis dantukas stovi labai tvirtai. Darem nuotrauka - uzuomazgos naujo danties matyti labai toli. Ar reikia sena pienini danti traukti ir laukti naujo islendancio ar geriau nieko nedaryti? Labai aciu uz atsakyma.


Reikėtų pasikonsultuoti su ortodontu, dėl nuolatinio dantuko "išdaiginimo" breketų pagalba
Atsakyti
Sveiki,
man uztaise viena danti ir jis patamsejo. Ten isuko kazkoki varzteli. Ar dar galima ji pasviesinti?
Dar noreciau paklausti, ar galima balinti ideta dirbtini danti (is vidau auksas, is isores-keramika)?
Aciu uz atsakyma
Atsakyti
sveiki, mano vaikui 6 metai, apatinis vidurinis dantis isaugo normaliai tiesiai graziai, o salia esantis - skersas. ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2005 04 10, 08:37)
Sveiki,
man uztaise viena danti ir jis patamsejo. Ten isuko kazkoki varzteli. Ar dar galima ji pasviesinti?
Dar noreciau paklausti, ar galima balinti ideta dirbtini danti (is vidau auksas, is isores-keramika)?
Aciu uz atsakyma


Reikėtų apžiūrėti ir nustatyti patamsėjimo priežąstį. Bet kuriuo atveju dantuką pašviesinti vienais ar kitais būdais tikrai galima

QUOTE(Tilly @ 2005 04 12, 16:24)
sveiki, mano vaikui 6 metai, apatinis vidurinis dantis isaugo normaliai tiesiai graziai, o salia esantis - skersas. ka daryt?


Kreiptis pas ortodontus mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena Gerb. gydytoja. mirksiukas.gif
Prasdėsiu nuo komplimentų biggrin.gif
Jūs labai faina, labai aiškiai atsakinėjate, labai gaila kad jūs toli nuo Vilniaus, nes pas Jus visos supermamos lankytųsi tongue.gif
Aš nežinau kurioj temoj užduoti savo klausimą, tai gal pabandysiu čia.
Noriu paklausti: mano dantys genda prie dantenų, ar tai yra paradontozė? Jei ne tai paaiškinkite, kas yra paradontozė. Ačiū mirksiukas.gif
Dar niekur neradau patarimų, kaip rinktis dantų pastą, šepetuką, skalavimo skystį, dantų siūlą ir kt. priemones dantų priežiūrai. Gerai būtų kad parašytume ax.gif
Eurovaistinėje yra begalybė priemonių dantų priežiūrai, kažkokie mažučiai šepetukai, kaip įsivaizduoju valyti askirus dantis. Norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę apie būtinas priemones dantų priežiūrai (ypač jei paveldėjau silnus dantism noriu kad dantukai ilgai tarnautų mirksiukas.gif).
Ir dar - greitai ketinu eiti pas stonmatologą, tai patarkite, kaip bendrauti su gydytoju, ką būtina paklausti paie savo dantų būklę.

LABAI AČIŪ UŽ ATSAKYMUS
MES JUS MYLIME wub.gif
Atsakyti
Už komplimentus tai ačiū wub.gif
O į Vilnių labai nespjaunu, galbūt po keletos metų persikelsiu dirbti ten. mirksiukas.gif
Galbūt blush2.gif

Parodontozė- yra daugiau aplinkinių danties audinių- žandikaulių, dantenų liga. Jos metu retėja kaulas, žemyn slenka dantenos, dantukai pradeda klibėti. Čia taip grubiai paaiškinau. Galbūt pas jus yra pleištiniai defektai, nors neapžiūrejus sunku pasakyti.

Šiek tiek dėl burnos higienos priemonių. Šepetėlį geriausia rinktis minkštą arba vidutinio kietumo, keisti jį kas 3 mėn. Pasta- pagal skonį ir kvapą biggrin.gif . Tiesa problematiškiems dantims- sensodine- mažina jautrumą, parodontax- nuo parodontozės. Skalavimo skysčiai, tarpdančių siūlas- labai neblogas ir netgi būtinas priedas. Tiesa, dar pridėsiu savo asmeninę nuomonę- ypatingos higienos mėgėjoms. Dantų šepetuku apsiribokite tik ryte ir vakare, o dieną po valgio naudokite skalavimo skystį. Per dažnas dantų šveitimas taip pat ne į gerą. Mažyčiai šepetukai- daugiau skirti dantukų priežiūrai breketų nešiojimo metu.

Pradėti vizitus pas odontologą būtų neblogai nuo profesionalios higienos, jei tai nedaryta bent pusę metų. O po to skųskitės savo bėdom ir paprašykite apžiūrėti visus dantukus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 04 20, 17:19)
Už komplimentus tai ačiū  wub.gif
O į Vilnių labai nespjaunu, galbūt po keletos metų persikelsiu dirbti ten.  mirksiukas.gif
Galbūt  blush2.gif

Parodontozė- yra daugiau aplinkinių danties audinių- žandikaulių, dantenų liga. Jos metu retėja kaulas, žemyn slenka dantenos, dantukai pradeda klibėti. Čia taip grubiai paaiškinau.  Galbūt pas jus yra pleištiniai defektai, nors neapžiūrejus sunku pasakyti.

Šiek tiek dėl burnos higienos priemonių. Šepetėlį geriausia rinktis minkštą arba vidutinio kietumo, keisti jį kas 3 mėn. Pasta- pagal skonį ir kvapą  biggrin.gif . Tiesa problematiškiems dantims- sensodine- mažina jautrumą, parodontax- nuo parodontozės. Skalavimo skysčiai, tarpdančių siūlas- labai neblogas ir netgi būtinas priedas. Tiesa, dar pridėsiu savo asmeninę nuomonę- ypatingos higienos mėgėjoms. Dantų šepetuku apsiribokite tik  ryte ir vakare, o dieną po valgio naudokite skalavimo skystį. Per dažnas dantų šveitimas taip pat ne į gerą. Mažyčiai šepetukai- daugiau skirti dantukų priežiūrai breketų nešiojimo metu.

Pradėti vizitus pas odontologą būtų neblogai nuo profesionalios higienos, jei tai nedaryta bent pusę metų. O po to skųskitės savo bėdom ir paprašykite apžiūrėti visus dantukus.  smile.gif


Tai mes laukiame Jūsų Vilniuje, pastaruoju metu jis darosi guminis, visiems vietos užteks tongue.gif
Ačiū už Jūsų atsakymus ir kantrybę, kartais ir mokamai taip gerai nekonsultuoja kaip Jūs 4u.gif
Iki Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Patarkit, ką daryti, jei beveik visi dantukai turi juodas apnašas (kaip akmenukai)?
Kaip juos nuvalyti? Sūnui 7 metai. g.gif
Atsakyti
Sveiki, mano dukrytei 4metukai, bet nuo pat mažumės t.y. nuo 2 metukų, jai pradėjo gesti dantukai. Pimiausia priekiniams dantukams atsirado nedidelės duobelės (iš išorės) dabar jau tie priekiniai dantukai pradėjo trupėti. Darosi tarp dantų skylės. Ir tai dar ne viskas. Turi mažoji 8kruminius dantukus iš kurių 4 dantukai jau sugedę. Ir visi tie dantukai viršutiniai. Buvau pas dantistę, tai pasakė kruminius dantukus sutaisys kai pradės skaudėti, o priekiniams nieko negali padėti, tai atsitiko nuo geriamo vakare pieno, kai jai buvo 2 metukai. O be to jie oi kelių metų iškris. Bet mano manymu jie greičiau nutrupės nei iškris. Gal galite patarti ką man daryti? Po metų vaikutis bus be priekinių dantų( čia mano nuomonė). cry.gif
Atsakyti
Klausimas odontologei. Mano vaikui 2 metukai. Pirmieji dantys pradejo dygti 3-4 men. Dabar neperseniausiai jam nuuzo abu priekiniai dantukai liko tik saknys. Bet jos atrodo lyg butu sugede. Kas tai ? Nuo ko tai? Ar reikia ka skubiai daryti?
Atsakyti