Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai rankdarbiai

QUOTE(Bitkresle @ 2005 03 13, 22:25)
Dar man gražu, kai kavos pupeles, paprastas pupeles, kruopas suklijuoja... Nors ant vazonų nemačiau, tik paveiksliukus, bet dabar taip pagalvojau, kad ir ant vazonų gražu...
O dėl dažymo turbūt reikėtų nueiti į kokią statybinių prekių parduotuvę ir išsiaiškinti, kas liptų prie molinio vazono. Beje, gal būtų gėlytėms geriau, jei jos augtų nedažytam vazone, o šį įstatyti į didesnį dekoruotą indą?

Su tom kavos pupelem, tai visai idomi ideja mirksiukas.gif. O del to, kad gelem geriau augti nedazytam vazone, tai... g.gif Koks gelems skirtumas, kaip tas vazonelis is isores atrodo? 4u.gif
QUOTE(uups @ 2005 03 13, 22:47)
mano viena drauge vazonus papuose nulipdzius ish tokio sukietejancio molio (buna vaikams skirtas,nzn kaip vadinasi,modulinas gal?) visokius daikciukus (saulutes, zhuvytes, sagas, etc) ir juos priklijavus prie vazono. Spalvos visai nesiskiria,- atrodo,kad ish to paties molio lipdyta thumbup.gif  Man taip graziai nulipdyt nesigautu... bet ideja verta demesio mirksiukas.gif

Kadais pati is tikro molio "mena" dariau, tai si mintis man ypac patinka. Tik va dar patepliot ant virsaus visvien noretusi ax.gif
Atsakyti
labas Mergaites nopreciau pagalbos 4u.gif turiu balta trikotazini sijona biggrin.gif bet labai noreciau papuosti ji aplikacijomis:) gal kas turi kokiu smagiu ideju ar rekomendaciju wink.gif gossip.gif
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Didesnis pistoletas - 10 Lt. Mazhiukas - 5 Lt.
Ir dar kliju strypeliai koks trajakas.
Dzhiaugiuosi kai jie atpigo. Kazhkada kai lankiau kursus floristu, jie buvo vos atsirade, kainavo vos ne 50 Lt. Buvo tik pasvajot apie toki rolleyes.gif
O dabar tik imk ir daryk ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2005 03 14, 18:38)
labas Mergaites nopreciau pagalbos 4u.gif turiu balta trikotazini sijona biggrin.gif bet labai noreciau papuosti ji aplikacijomis:) gal kas turi kokiu smagiu ideju ar rekomendaciju wink.gif  gossip.gif
aciu mirksiukas.gif


kokio tipo aplikaciju nori?? gal tokios gelikes patiks? g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Kas čia klausė apie karoliukų vėrinio pagrindą. Po ilgų apmastymų ir paieškų "kažko tokio", nusipirkau du skirtingo dydžio medinius lankelius siuvinėjimui ir panaudojau po vieną. Juos nudažiau auksiniu akrilu, va ir viskas.
O dėl dažų keramikai, tai jų yra dailininkų parduotuvėse. Ir nuo to, kad jais vazonai nudažyti, gėlėms tikrai nekenkia. Ir spalvos nuo kalkių ar kt. jie nepakeičia.
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 03 14, 19:14)
Didesnis pistoletas - 10 Lt. Mazhiukas - 5 Lt.
Ir dar kliju strypeliai koks trajakas.
Dzhiaugiuosi kai jie atpigo. Kazhkada kai lankiau kursus floristu, jie buvo vos atsirade, kainavo vos ne 50 Lt. Buvo tik pasvajot apie toki  rolleyes.gif
O dabar tik imk ir daryk ka nors smile.gif



Aha, as vienu metu, mazdaug pries kokius 5 metus, net 80 Lt paklot buvau susiruosus smile.gif
Atsakyti
Jeeetus, kiek cia visoooooookiu grozybiu ir idomybiu! Seniai buvau isvis i rankdarbiu skyreli beilindus blush-anim-cl.gif:
Irunia, norejau paklaust, kokiais klijais klijavai zolytes ir lapelius ant tos popierines lempos?
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2005 03 14, 18:38)
labas Mergaites nopreciau pagalbos 4u.gif turiu balta trikotazini sijona biggrin.gif bet labai noreciau papuosti ji aplikacijomis:) gal kas turi kokiu smagiu ideju ar rekomendaciju wink.gif  gossip.gif
aciu mirksiukas.gif


Na, ant trikotazo siuvineti nera lengva... blink.gif O nenoretun ka nors su karoliukais, "zvyveliais".... Reiks kada prie progos paieskoti internete... O trikotazas plonas, ar storesnis? g.gif
Atsakyti
http://images.google...ttp...6lr=&sa=N

adresas ilgokas,bet man kazkodel neveike pats puslapis,todel cia google linkas,o per ji paziuresit visa puslapi..labai daug mielu dalykeliu..
Atsakyti
QUOTE(Vilva @ 2005 03 16, 16:10)
Jeeetus, kiek cia visoooooookiu grozybiu ir idomybiu! Seniai buvau isvis i rankdarbiu skyreli beilindus blush-anim-cl.gif:
Irunia, norejau paklaust, kokiais klijais klijavai zolytes ir lapelius ant tos popierines lempos?



Viska klijavau su kliju pistoletu. Karoliukus irgi biggrin.gif
Atsakyti
labas biggrin.gif mano trikotazinis sijonas normalau storumo 4u.gif nei tai plonas nei storas 4u.gif todel ir noretusi kuom nors paivarinti mandriau rolleyes.gif aciu uz bendradarbiavimas gossip.gif
Atsakyti
Besyte, gali koki kampa papaisyti su konturiniais dazais (pan. kaip buteliai ispaisyti), skirtais audiniui.
Atsakyti