Įkraunama...
Įkraunama...

Netradiciniai rankdarbiai

Ash tai naudoju ishpusta kiaushini. Dabar butu pats laikas pradeti rinkti. Tik reik gerai ishplauti ir ishdzhiovinti.

Va vienas mano darbelis:

http://www.bite.lt/p...98-=(1782416693
Atsakyti
QUOTE(Gold Woman @ 2005 02 25, 17:30)
Tinka ir dažai skirti keramikai. Sako, kad jų prikepti nereikia, bet aš vistiek kepu.
QUOTE(Bitkresle @ 2005 03 05, 23:37)
Esu mačiusi "Panelės" žurnale, mano manymu, neblogų vazonų dekoravimo idėjų: nudažyti vazonus pastelinėm spalvom, apklijuoti nėriniais, medžiaginėm rožytėm... wub.gif  Kaip jau ne kartą, gailiuosi, kad neturiu skanerio - kažkur turiu vieną žurnalą su idėjom, įmesčiau... doh.gif

Labai noriu pati papuost paprasta molini vazona. Idealiausias atvejis butu kazkuo graziai istepti rolleyes.gif, bet taip, kad nenusiplautu, nesusigadintu lasui vandens ar zemes trupiniui patekus. Gold Woman, kokie ten tie spec dazai keramikai, kad ju nereik prikepti? Bitkresle, kuo ten tie vazonai dazomi?
Atsakyti
Kuo dažomi, tai neparašyta... doh.gif Ten tik pasiūlyta apklijuoti visokiausiais nėriniais ir medžiaginėm gėlytėm...

Beje, kai pagalvoji praktiškai, tai nežinau, ar tokios dekoracijos labai gerai: juk nėriniai, medžiaginės gėlytės turėtų nuo drėgmės pakeisti spalvą, papūti ir panašiai... g.gif Dar būna, kad visokiais šiaudais apsuka, bet tai irgi tas pats...

Aš kažkada (paauglystėje) turėjau visokiausių "meninių" idėjų, tai atsimenu, norėjau pistacijų arba graikinių riešutų kevalus priklijuoti prie ko nors, "meną" padaryti. Dabar taip pagalvojau, o jei prie vazonų jų priklijavus? g.gif Turbūt galima ir "Moment" klijus tam panaudoti? Galima ir visokiais ornamentais sudėlioti... Dar man gražu, kai kavos pupeles, paprastas pupeles, kruopas suklijuoja... Nors ant vazonų nemačiau, tik paveiksliukus, bet dabar taip pagalvojau, kad ir ant vazonų gražu...

O dėl dažymo turbūt reikėtų nueiti į kokią statybinių prekių parduotuvę ir išsiaiškinti, kas liptų prie molinio vazono. Beje, gal būtų gėlytėms geriau, jei jos augtų nedažytam vazone, o šį įstatyti į didesnį dekoruotą indą?

Čia tik mano apmąstymai, kol kas patirties visai neturiu šioje srityje... tongue.gif Buvau kažkada vazonėlius apklijavusi lipniu popieriumi, dariau "a la meksikietiškas" kompozicijas... tongue.gif
Atsakyti
Nu kam su Momentu (nebent del kvapo smile.gif ) klijuoti? Juk yra visai neblogs ir nebrangus daikchiukas - kliju pistoletas. Klijuoja juo visokias geles floristikos salonuose ir visoki kitoki biesa : rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rusne @ 2005 03 13, 14:50)
Labai noriu pati papuost paprasta molini vazona. Idealiausias atvejis butu kazkuo graziai istepti  rolleyes.gif, bet taip, kad nenusiplautu, nesusigadintu lasui vandens ar zemes trupiniui patekus. Gold Woman, kokie ten tie spec dazai keramikai, kad ju nereik prikepti?  Bitkresle, kuo ten tie vazonai dazomi?


mano viena drauge vazonus papuose nulipdzius ish tokio sukietejancio molio (buna vaikams skirtas,nzn kaip vadinasi,modulinas gal?) visokius daikciukus (saulutes, zhuvytes, sagas, etc) ir juos priklijavus prie vazono. Spalvos visai nesiskiria,- atrodo,kad ish to paties molio lipdyta thumbup.gif Man taip graziai nulipdyt nesigautu... bet ideja verta demesio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 03 13, 22:36)
Nu kam su Momentu (nebent del kvapo smile.gif ) klijuoti? Juk yra visai neblogs ir nebrangus daikchiukas - kliju pistoletas. Klijuoja juo visokias geles floristikos salonuose ir visoki kitoki biesa : rolleyes.gif


Tai kad, be "Moment", daugiau nelabai žinau apie klijus... blush2.gif Ką begalbėti apie tokį civilizacijos stebuklą, kaip klijų pistoletas... blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kliju pistoleta turejau... thumbup.gif Bet dalykas geras tuo atveju, jei nuolat uzsiimat rankdarbiais... jei planuojat tik tam kartui kazka paklijuoti, nemanau, kad apsimoka pirkti... Jis juk kainuoja, ir ne visai papigiai... blink.gif ax.gif
Atsakyti
Tas pistoletas apie 5 lt kainuoja, kazkada Maximoj ir dar pigiau maciau. "Senukuose" tikrai manau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vandens laselis @ 2005 03 14, 09:18)
Kliju pistoleta turejau... thumbup.gif  Bet dalykas geras tuo atveju, jei nuolat uzsiimat rankdarbiais... jei planuojat tik tam kartui kazka paklijuoti, nemanau, kad apsimoka pirkti... Jis juk kainuoja, ir ne visai papigiai...  blink.gif  ax.gif



Tai kad nebrangus jau jie. Tik ziurekit ne floristikos parduotuvese o senukuose :Pten yra ir didesniu ir mazesniu ir beje klijai pigus thumbup.gif
As vasara toki pistoleta dovanu gavau tai tikrai moketa buvo apie 30 lt ir kai pamaciau toki pati senukuose kaip jau sakiau apie 10 lt tai verkt norejosi wink.gif

O cia pasigyrimui blush2.gif
Mano buteliai biggrin.gif tongue.gif
Tas piestas tai taip ir nepabaigtas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumi: 14 kovo 2005 - 13:22
nu laaabai grazu smile.gif
Atsakyti
as siulau velykom labai grazius kiausinukus pasidaryti.
ispuskit rudo luksto kiausini. isplaukit, isdziovinkit. tada pasiimkit balto luksto kiausini - jo lukstu galite nesaugoti. tomis balto kiausinio duzenomis (pakankamai smulkiomis) ir PVA klijais apklijuokit rudus kaiusinius. gausis tokie vitraziukai. priklijavus siula gerai kabinti ant kokiu sakeliu arba tieisog ideti i koki sumeistrauta lizdeli sekmes smile.gif
Atsakyti
na, jei jis toks nebrangus, tai tikrai apsimoka pirkti.... As savaji pirkau senai, tada jis buvo brangokas... blush2.gif
Jumi, labai grazus darbeliai! wub.gif
Atsakyti