Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada pradėjote dažytis?

Dažytis pradėjau nuo 15 m.
Atsakyti
O aš buvau vėlyvas paukštis.
Pirmą tušą gavau gal 15 metų, bet nesimakiavojau juo, tik per šventes pasitepdavau ir jau buvo vau,galvojau kaip nuostabu.
Mokyklos laikais prie progos pasidažydavau,bet irgi tik tušu ir blizgiu kokiu.
o rimtesnių priemonių nusipirkau jau baigusi mokyklą
Atsakyti
Ooo lotuliukas.gif Nuo 13-14 blush2.gif Bet jau KAIP dažiausi. doh.gif Laimei, praėjo.Dabar nebenaudoju nieko apart vazelino ir akių tušo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiazuu @ 2014 01 25, 16:35)
Ooo  lotuliukas.gif Nuo 13-14  blush2.gif  Bet jau KAIP dažiausi.  doh.gif  Laimei, praėjo.Dabar nebenaudoju nieko apart vazelino ir akių tušo.  wub.gif

Dauguma turbut praejo toki etapa smile.gif Nes gi grazuuu:)
Atsakyti
Plaukus dažyt pradėjau nuo 20ties, o veidą - nuo 22 smile.gif dabar tik veidą kartais numaliavoju, o plaukus atauginėju ax.gif
Atsakyti
akis tušu pradėjau dažytis gal tik 12 klasėje. Veidą pudra išvis tik antram kurse būdama, o dabar, būdama 22-iejų, gausiu pirmuosius skaistalus biggrin.gif daug ko net neturiu ir išvis nemėgstu laiką švaistyti prieš veidrodį. Mane tenkina mano oda, tik akis, antakius paryškinu kiekvieną kartą, lūpas taip pat smile.gif kartais, kai netingiu, padengiu veidą mineraline pudra 4u.gif
Atsakyti
Amm... Veidą pradėjau maliavoti (naudojau AKNECOLOR doh.gif ) nuo 14m., plaukus nusidažiau 15... Dabar man 21, plaukų nebedažau, bet dažytis nenustojau. ax.gif Čia, ko gero, mano hobis domėtis ir pirkti kosmetiką, dažytis. bigsmile.gif
Atsakyti
Jei gerai pamenu, pirmą kreminę pudrą (žinoma, mamos. per tamsią ir per sunkią) išmėginau šeštoje klasėje:) Nors dažytis pradėjau ~14-15 metų smile.gif Tada mėgau tokius ryškiai salotinius šešėlius, kad dabar būtų nedrąsu su tokiais išeit į miestą lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirma kosmetikos priemone antakiu piestukas doh.gif sake dazydavom per pamokas, ziauru, gerai, kad ir neprisimenu.
Tusu dazytis pradejau turbut tik 12 klasej.
dabar tai tik tusas, vazelinines teksturos lupu blizgis ir pudra- tik del odos problemiskumo, jei butu lygi, be spuogeliu, tai net negalvociau tept
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vile999: 26 lapkričio 2014 - 11:24