Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

lolitoj pas vitute sanuole jinai
Atsakyti
gal kas bruksteltu VITALIJOS is Ukmerges g. mob nr? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2011 03 17, 10:22)
Na tiesiog pakeite vieta smile.gif
Beleza ten pat, kur buves Oranzinis stilius.


Sveikos,
o čia kalbat apie Daivą Jankauskaitę? Ji dabar Belezoj dirba?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvaivaitė: 05 balandžio 2011 - 09:33
QUOTE(vvaivaitė @ 2011 04 05, 10:31)
Sveikos,
o čia kalbat apie Daivą Jankauskaitę? Ji dabar Belezoj dirba?


Taip
Atsakyti
Sveikos,

O kaip kainos Belezoje? Kandziojasi ar normalios?
Atsakyti
Sveikos panevezietes smile.gif
Atsakyti
Sveikos, smile.gif ieskau geros kirpejos Panevezyje. Daug kartu esu nusivylusi kirpejomis, todel man eiti i kirpykla baisiau nei pas dantista biggrin.gif Noriu dazyti sruogelemis, taciau yra tiek daug spalvu ir atspalviu, neapsisprendziu kokie man tiktu. Klausimas toks ar apskritai panevezyje yra geru stilistu, techniku, kurie parenka plauku spalva, kirpima ir.t.t ? g.gif
Atsakyti
Sveikos gal aks parekomenduos kas gerai sukuosenas daro? 4u.gif
Atsakyti
lolitoj grozio salone pas vita
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali parekomenduoti gera visaziste Panevezyje?
Atsakyti
QUOTE(_prancuze_ @ 2011 04 09, 13:08)
Sveikos,  smile.gif  ieskau geros kirpejos Panevezyje. Daug kartu esu nusivylusi kirpejomis, todel man eiti i kirpykla baisiau nei pas dantista  biggrin.gif  Noriu dazyti sruogelemis, taciau yra tiek daug spalvu ir atspalviu, neapsisprendziu kokie man tiktu. Klausimas toks ar apskritai panevezyje yra geru stilistu, techniku, kurie parenka plauku spalva, kirpima ir.t.t ? g.gif

pirmiausia reikia paciai zinoti ko nori, nes kirpeja tai savaip gali padaryti ir jei atrodys grazu, o tau gali nepatikti
Atsakyti
QUOTE(brutele @ 2011 05 19, 22:00)
pirmiausia reikia paciai zinoti ko nori, nes kirpeja tai savaip gali padaryti ir jei atrodys grazu, o tau gali nepatikti


Einant pas gerą kirpėją visai nereikia žinoti iš anksto. Gera kirpėja nieko nedarys nepasitarusi su kliente. Tuo ir skiriasi geros kirpėjos nuo tiesiog kirpėjų - tau pasiūlo kirpimo bei dažymo variantų, paaiškina maždaug kaip atrodysi, kas labiau tiktų pagal tavo plaukų struktūrą bei veido formą... - tau belieka išsirinkti thumbup.gif
Atsakyti