Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

sveikos, rekomenduokite kirpėją, kuri moka kirpti nesudėtingą kirpimą tiesiems plaukams ir nebrangiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2015 01 19, 08:17)
Nežinau, gal visgi geriausios koloristės būtų „Komplimente“  g.gif  Jie bent jau gerais dažais dažo. Bet dėl sruogelių nieko nežinau smile.gif


Sveikos. O su kokiais dazais dazo salone "Komplimentas"??? Ir kur dar galima rasti geras koloristes?? Ir kuria koloriste (vardas) rekomenduotumete " Komplimente'??
Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rojuke: 23 balandžio 2016 - 10:56
QUOTE(Rojuke @ 2016 04 23, 11:52)
Sveikos. O su kokiais dazais dazo salone "Komplimentas"??? Ir kur dar galima rasti geras koloristes?? Ir kuria koloriste (vardas) rekomenduotumete " Komplimente'??
Aciu.


Aš dažiau pas Virginiją Wella illumina dažais, sakė, kad šitie dažai prie brangesnių, bet jais labai šviesios spalvos neišgausi, jie gan švelnūs, greičiau išsiplaunantys, bet tausojantys plaukus.
Atsakyti
Gal zinot, ar Panevezyje kas dazo balayage technika? smile.gif
Atsakyti
kuria kirpeja is Oranzinio stiliaus siulytumete plauku sviesinimui? Gal lanketes ar ka girdejote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2016 06 03, 12:45)
kuria kirpeja is Oranzinio stiliaus siulytumete plauku sviesinimui? Gal lanketes ar ka girdejote?  4u.gif

Aš lankausi pas Kristiną. Man patinka. Teko ir pas Aušrą pabuvot, bet nelabai mirksiukas.gif Darbą gerai atlieka, bet kažko nelipo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2016 06 13, 18:08)
Aš lankausi pas Kristiną. Man patinka. Teko ir pas Aušrą pabuvot, bet nelabai mirksiukas.gif Darbą gerai atlieka, bet kažko nelipo. mirksiukas.gif

Dekui. As uzsirasiau pas Jolanta. Tikiuos nenusivilsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2016 06 13, 17:47)
Dekui. As uzsirasiau pas Jolanta. Tikiuos nenusivilsiu  4u.gif

Parašykit po to kaip sekės. mirksiukas.gif Mano vyras lankėsi pas Margaritą, tai jam labai nepatiko. Sakė, kad labai atmestinai dirba blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 18 birželio 2016 - 08:06
QUOTE(jurguze @ 2016 06 18, 10:06)
Parašykit po to kaip sekės.  mirksiukas.gif Mano vyras lankėsi pas Margaritą, tai jam labai nepatiko. Sakė, kad labai atmestinai dirba blush2.gif

Tikiuos mano patirtis geresne bus unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, gal kuri esat išbandžiusios kirpimą karštomis žirklėmis? Ar tai efektyvu? Ir kur Panevėžyje siūlytumėte apsilankyti būtent kirpimui karštomis žirklėmis? Mano plaukai linkę be proto šakotis ir skilinėti, esu girdėjusi, jog būtent kirpimas karštomis žirklėmis tam padeda. Tad būtų įdomi jūsų patirtis. smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti