Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

QUOTE(baltoji_feja @ 2013 07 11, 00:07)
Zaroje, antrame aukste, blondine kirpeja labia graziai pina ir nebrangu!

turbut turite omeny Rima bigsmile.gif buvau ja uzmirsus, vaikystej, pries koki 20 metu, kokias grazias kasas ji man pindavo wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnutea777 @ 2013 09 15, 20:22)
Sveikos damos smile.gif Noriu patarimo, rekomendaciju, kontaktu, ieskau geros patikimos kirpejos Panevezyje, ismanancios savo darba, pasibaigusios mokslus, o ne kursus, prasau padekit man ja rasti!
Noriu pasisviesinti plaukus, karameliniu, jau ilgai nerandu kirpejos, visur kur dazo prasau nenutamsint, kad butu graziai svelniai rudi, karameliniai, bet kazkaip uzdeda per tamsu ir po to tenka dvi savaites kiekviena diena plauti kad vaiksciociau ne tamsiai ruda.. o grazioso spalvos ir neisgauna.. Kol mokiausi Kaune, buvau radus nuostabia, taciau gaila neprivazinesi sad.gif



Sveika, Rekomenduoju Kristina Ziniene is Oranzinio stiliaus, Laisves a 26 867944440 , kuris dabar isikures Panevezio viesbutyje. Puikia kerpa - tikrai kirpimams ranka turi nuostabia. Dazo gerais, patikimais dazais. Su sukuosenom nieko pasakyti negaliu - nes per 5 metus niekoda neteko daryti sukuosenos.
Dar labai graziai kerpa Vilma, ji vaziuoja i namus 861487030, kirpimo stilius, modeliavimas - tikrai labai puikus ! Tik kartais suatartu laiku veluoja sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metameskinija: 18 rugsėjo 2013 - 04:25
QUOTE(kavamale @ 2013 09 17, 23:30)
turbut turite omeny Rima  bigsmile.gif  buvau ja uzmirsus, vaikystej, pries koki 20 metu, kokias grazias kasas ji man pindavo  wub.gif  biggrin.gif

pasitaisau, Laima biggrin.gif per tiek laiko ir uzmirsau
Atsakyti
Man Oranziniam stiliui dare vestuvine sukuosena - dziaugiuos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selė: 20 rugsėjo 2013 - 17:49
QUOTE(kavamale @ 2013 09 18, 11:06)
pasitaisau, Laima  biggrin.gif  per tiek laiko ir uzmirsau


Taip taip smile.gif
Atsakyti
Gal zinote, kur Panevezyje dazo Alfa Parf dazais??
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal zinot, kokia ten kirpyklele yra paprasta prie centro, netoli katedros? ax.gif Pati esu nevietine 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selė: 18 sausio 2014 - 00:55
QUOTE(selė @ 2014 01 18, 01:55)
Sveikos 4u.gif
Gal zinot, kokia ten kirpyklele yra paprasta prie centro, netoli katedros? ax.gif Pati esu nevietine 4u.gif


Yra tokia bendrabuty, pati niekada nebuvau, bet irgi girdėjau neblogų atsiliepimų g.gif Tai būtų Aldonos gatvėje. Nes daugiau aplink Katedrą bent aš nežinau.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2014 01 18, 10:06)
Yra tokia bendrabuty, pati niekada nebuvau, bet irgi girdėjau neblogų atsiliepimų  g.gif  Tai būtų Aldonos gatvėje. Nes daugiau aplink Katedrą bent aš nežinau.

Dėkui, pasidomėsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selė: 21 sausio 2014 - 21:35
Ieškau geros kirpėjos judriam vaikui Panevėžyje, gal ką nors parekomenduosite? Kur kerpate savuosius? Būčiau labai dėkinga 4u.gif

Atsakyti
Gal kas galit kontaktus Vitalijos (Vitanėlė) niekur nerandu internete sad.gif
Atsakyti
Notti- jei tavo judrus vaikas- beniukas, rekomenduociau trylikauksty Vilniaus g. dirbancia vyru kirpeja Danguole- apkerpa per 10min., net besisukiojanti vaika. Aplinka ne kazkokia, bet darbas visada geras. Lankomes nuo 2 metu, buvo musu pirmoji kirpeja.
Atsakyti