Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

Mane motina pagimde 37, esu sveika ir motina jokiu problemu neturejo. O drauges motina pagimde trecia sunu kai jai buvo 44 bigsmile.gif
Atsakyti
Ko reikia bijoti gimdyti 40 metu,anksciau tai visaos vos ne 18 -ines gimde,o dabar daug viresnes,net virs 40-ties nestuke.gif .Patikekite visai kitoks poziuris i vaika,kad ir koks neramus butu. soske.gif Tik drasiau neturi buti jokios baimes,bus tikras angeliukas angel.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 10 02, 16:06)
Gal geriau kaip tik KAD BŪTŲ wink.gif Ilgam apsiramintum tongue.gif


Mano ginekologe pasakojo, kad musu rajine viena turėjo 4 bernus ir dar pagimdė trynukus - irgi bernus g.gif . Tai valdžia buta skyrė jiems mieste.
Atsakyti
[quote=fasstum,2007 10 02, 15:16]
Gal kas virs 40 gimdėte? Man jau ta riba arti, o taip noriu dar vieno 2.gif . TIESIOG BEPROTIŠKAI.


geras noras, fastum tongue.gif Labai ikvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 10 02, 02:22)
Man klausimas pasistojo: o po dvynių dar vieno 2.gif norėjosi... unsure.gif  Aš kažkaip ilgam atsikandau doh.gif wacko.gif

o as va vis tebenoriu doh.gif vis bandau save atkalbeti kad gana,nu bet yra vidinis jausmas ,kad man butent jo,ketvirto,tiksliau ketvirtos rolleyes.gif reik blush2.gif nes kai laukiasi dvynuku,tai sakaiu ,kad jei bus pora net nedvejodama viska parisiu,bet kai pasake ,kad 2 bernai ,tai ir palikau cool.gif pamastymui
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2007 10 04, 18:42)
nu bet yra vidinis jausmas ,kad man butent jo,ketvirto,tiksliau ketvirtos  rolleyes.gif  reik blush2.gif

Tai pirmyn mirksiukas.gif Man keturių irgi reikėjo, bet yra, kaip yra... rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fasstum @ 2007 10 02, 14:16)
Gal kas virs 40 gimdėte? Man jau ta riba arti, o taip noriu dar vieno  2.gif . TIESIOG BEPROTIŠKAI.

Tik kad nebūtų kaip Jėgai, iškarto 2 doh.gif


Mano teta ketvirtą vaiką pagimdė būdama 46 metų. Išnešiojo, gimė sveikut sveikutėlis berniukas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2007 10 04, 18:42)
o as va vis tebenoriu doh.gif vis bandau save atkalbeti kad gana,nu bet yra vidinis jausmas ,kad man butent jo,ketvirto,tiksliau ketvirtos  rolleyes.gif  reik blush2.gif nes kai laukiasi dvynuku,tai sakaiu ,kad jei bus pora net nedvejodama viska parisiu,bet kai pasake ,kad 2 bernai ,tai ir palikau cool.gif pamastymui


Tai ir nereikia laukt, jei stiprus vidinis noras yra schmoll.gif Vadinasi, kažkur laukia leliukas, kuris labai nori į pasaulį ateit 4u.gif Net jei tas leliukas ir vėl berniukas būtų... thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras,aš labiausiai bijojau vieno, g.gif kai sunu vedžiau i darželi,po to i mokykla, susirinks visos jaunos mamos,o aš busiu daug vyresne.Pasirodo kad buvo ir dar už mane daug vyresniu egypt.gif. Tad moteris nebijokite gimgyti nestuke.gif vyresnes,atejo musu laikai. Pagranduku tikrai reikia mirksiukas.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(balt*orchideja @ 2007 10 05, 21:37)
Labas vakaras,aš labiausiai bijojau vieno, g.gif kai sunu vedžiau i darželi,po to i mokykla,  susirinks visos jaunos mamos,o aš busiu daug vyresne.Pasirodo kad buvo ir  dar už mane daug vyresniu egypt.gif.  Tad moteris nebijokite gimgyti nestuke.gif vyresnes,atejo musu laikai. Pagranduku tikrai reikia  mirksiukas.gif  irnesakyk.gif

Dabar tikrai daug vyresnio amžiaus nestuke.gif
Atsakyti
Sveikutes,manes mama susilauke 41 thumbup.gif trys berniokai ir as paskutine,,liepaite,,...tai mama sako,kad neleidau nelaiku susenti biggrin.gif visur begti,dalyvauti reikejo ir nenorejo sena mama pasirodyti,vadinasi velesni vaikai tik pliusas bigsmile.gif as irgi trecio noreciau,kad tik salygos leistu ir MB noretu blush2.gif
Atsakyti
Mano trečioji dukra gimė likus savaitei iki 35-ojo gimtadienio. Aš prisipažinsiu, nelabai patogiai jaučiausi. Bet dabar žinau dėl ko taip jaučiausi g.gif Tiesiog mano mama brolį gimdė 31-erių ir visuomet pabrėždavo, kad gimdė sena blush2.gif Tai jūs išsivaizduokit jeigu 31-erių sena... Taip ir man kompleksą įvarė biggrin.gif
Dabar bent jau savo mieste pastebiu tendenciją-labai daug nestuke.gif virš 35 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti