Įkraunama...
Įkraunama...

Kokio amžiaus ryžotės gimdyti vėliausiai?

Turiu 3 vaikus-17, 15 ir 5 metų bet vis aplanko mintis, kad dar reikia vieno, bandau užsimiršti, bet mintis neduoda ramybės ax.gif , atrodo kad mažiukas pats prašosi į mūsų šeimą, vyrui net prisisapnavo, kad pagimdžiau dar vieną, o man jau 39-eri doh.gif bet taip norisi dar vieno, manau kitais metais sau 40 metų proga pasidaryti dovanėlę nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Edijana @ 2007 12 14, 22:31)
Turiu 3 vaikus-17, 15 ir 5 metų bet vis aplanko mintis, kad dar reikia vieno, bandau užsimiršti, bet mintis neduoda ramybės ax.gif , atrodo kad mažiukas pats prašosi į mūsų šeimą, vyrui net prisisapnavo, kad pagimdžiau dar vieną, o man jau 39-eri doh.gif  bet taip norisi dar vieno, manau kitais metais sau 40 metų proga pasidaryti dovanėlę  nestuke.gif  thumbup.gif


Tai gal greičiau lotuliukas.gif , gal tikrai kažkur leliukas laukia, kada jį į savo šeimą pakviesit 2.gif
Atsakyti
Super, kad daugiau tokių mamų ir joms pritariančiųjų atsirastų. Čia jau tikrai pašaukimas - dar vieno mažiuko sulaukt ir doru užaugint. Tai labai didelė gyvenimo prasmė, žvelgiant į ateitį...
4u.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RVJ: 16 gruodžio 2007 - 21:26
QUOTE(Edijana @ 2007 12 14, 22:31)
Turiu 3 vaikus-17, 15 ir 5 metų bet vis aplanko mintis, kad dar reikia vieno, bandau užsimiršti, bet mintis neduoda ramybės ax.gif , atrodo kad mažiukas pats prašosi į mūsų šeimą, vyrui net prisisapnavo, kad pagimdžiau dar vieną, o man jau 39-eri doh.gif  bet taip norisi dar vieno, manau kitais metais sau 40 metų proga pasidaryti dovanėlę  nestuke.gif  thumbup.gif


man gyvenime taip ir nutiko - 40metis ant nosies, pilvukas - taip pat lotuliukas.gif tiesa pasakius, jubiliejus stuktelejo praejus 2 menesiams po Vincento gimimo. Su pirmagimiu, kuri as laaaabai myliu, tokio pilnatves ir ramybes jausmo nepatyriau, kaip gimus siam piratui. Kai kalba pasisuka apie vaikus, visada juokauju, kad Lietuvai daviau dvi kartas vyru - 20meti pirmagimi ir10 menesiu mazyli 4u.gif
Nebijokit, mamos, gimdykit - jausmas superinis! thumbup.gif
Atsakyti
Mano druge 42 susilauke sveiko sunaus. Nenuvertinkit saves! Kai man buvo 20 metu galvojau, kad 30-ties tai busiu per sena gimdyti. Dabar juokas ima lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano draugė laukiasi... jai šią savaitę sueis 42 metai 4u.gif ir tai bus jos pirmasis vaikas.. tikiuosi kad taip bus, kadangi būdama 30, o vėliau - 40 metų, dėl neaiškių priežąsčių vaisius nustodavo vystęsis aštuntąją savaitę unsure.gif taigi laukiame laukiame..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 05 kovo 2008 - 06:52
QUOTE(@egle@ @ 2007 07 11, 15:43)
Turiu pora berniukų, o visada galvojau turėti tris kleckus mirksiukas.gif Bet va, laikas bėga, dar ir į moklus įnikau, o planai dėl kleckų skaičiaus nesikeičia... thumbup.gif . Tik va, problemėlė, kad tą trečiąjį galutinai suplanuoti galiu po gerų 2 metų, o man tada jau ir 36 meteliai bus stuktelėję....  nestuke.gif  verysad.gif
Ar ne vėlu gimdyti trečią leliuką tokiame amžiuje? Vyresnysis tada jau būtų 14 m., mažiukas 5 m. O ir apie riziką galvoju, apie leliuko sveikatėlę ......  unsure.gif 
Gal vyresnės mamytės ką nors patartų???  4u.gif  blush2.gif

Mano tetai trecias gime 47metu doh.gif - netyciukas tongue.gif Daktarai net neitare, jai bloga budavo, tai daktarai skrandi tikrino, o galiausiai sugalvojo, kad cista gimdoje doh.gif , o pasirodo, kad leiukas blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane mama pagimdė būdama 43 metų ir viskas tvarkoj, ta prasme, čia aš apie save geros nuomonės, nors vyras kartais sako priešingai lotuliukas.gif
Atsakyti
Pirmą dukrą gimdžiau 22m.,o trečią būdama35m.Gimdo ir keturiasdešimtmetės ir nematau čia nieko blogo.Reikia tik sveikinti tam pasiryžusias mamytes 4u.gif Pažiūrėkit , užsienyje daug moterų gimdo būdamos vyresnio amžiaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolitaaa @ 2008 03 11, 14:29)
Pirmą dukrą gimdžiau 22m.,o trečią būdama35m.Gimdo ir keturiasdešimtmetės ir nematau čia nieko blogo.Reikia tik sveikinti tam pasiryžusias mamytes 4u.gif Pažiūrėkit , užsienyje daug moterų gimdo būdamos vyresnio amžiaus bigsmile.gif



Mano pirmam sunui 17,antram 12,o dabar laukiuosi trecio.Kai gimdysiu man bus 39m. ax.gif Vaikiukas netyciukas,nedariau jokiu tyrimu (niekas ir nesiule) blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Jau auginu 2,sunui 14m,dukrai birzeli sueis 10m.o dabar laukiuosi treciojo nestuke.gif blush2.gif ,isejo netyciukas,o metu man jau 33 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grrita @ 2008 03 25, 16:59)
Sveikutes smile.gif Jau auginu 2,sunui 14m,dukrai birzeli sueis 10m.o dabar laukiuosi treciojo nestuke.gif  blush2.gif ,isejo netyciukas,o metu man jau 33 blush2.gif

4u.gif Sveikinimai ax.gif bet kad tau dar tų metukų laaaabai nedaug... thumbup.gif
Atsakyti