Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai ir skiepai

Po kiek laiko po radiologinio tyrimo, ultragarso tyrimo, fizioterapinių šildymų gerklei, antibiotikų"Ospamox", tablečių "Mycosyst", žvakučių 'Lomyzyn" galima pradėt vaikutį?Ant kiek šie dalykai būtų rizikingi, kokios pasėkmės?Ar , jei vyras serga sinusitu, peršalęs, pastot rizikinga?Kaip nėštumui gali atsiliepti mano nuolat progresuojantis ūminis laringitas, angina? Koks gydymas rekomenduojamas ūminiam laringitui nėštumo metu, man jokie vaistai nepadeda, o vaikučio noriu, jau ir taip dėl tos gerklės vis sustoju?Apskritai, kokie žalingiausi faktoriai vaisiui ir būtent kuriias mėnesiais?
Atsakyti
Jei pries pastojima,neturetu buti nieko blogo.
Atsakyti

Planuojant pastojimą,abu su vyru išsigydykit visas infekcijas.Jus vargina laringitas-pasidarykite visus įmanomus pasėlius iš gerklės su antibiotikogramomis,apsilankykit pas LOR gydytoją,stomatologą.Infekcijos gydomos antibiotikais.Vartokite ryklio taukus arba Ežiuolės preparatus imunitetui stiprinti,vitaminus.Jūsų išvardintos procedūros neturės įtakos būsimam vaikučiui.
Prieš pastojant,rekomenduojama keletą mėnesių pavartoti Folinę rūgštį.
Labiausia rizikingas laikotarpis,užsimezgus naujai gyvybei-nuo pastojimo dienos iki 12savaitės.tuo metu vyksta pagrindinių organų ir sistemų formavimasis.Gydymą nėščiosioms visada turi skirti tik gydytojas.
Atsakyti
Miela gydytoja, ka manote apie Pregnylio ir Duphastono skyrima gresianchiam persileidimui gydyti?
Atsakyti

Nėštumo metu kiaušidėje,kurioje įvyko ovuliacija,susiformuoja geltonkūnis.Jis gamina hormoną progesteroną,kuris palaiko nėštumą.Dėl tam tikrų priežasčių,esant nepakankamai šio hormono gamybai,gręsia nėštumo nutrūkimas.Tuo atveju šis trūkumas kompensuojamas Dufastonu ir Pregnyliu.Beje,paskutiniaisiais metais atliktos studijos,kurių rezultatai leidžia daryti išvadą,kad pakanka vien Dufastono.
Atsakyti
Kokios priezhastys lemia tu hormonu trukuma? Kokie shansai neshtuma ishsaugoti juos papildant?
Atsakyti
ar nekenkia nėščiai gerklės gleivinės tepimas jodo-glicerino tirpalu?Ką patartumėt nėščiai nuo gerklės skausmo?Ar, jei kraujyje nerasta infekcijos, nuolatinis gerklės skausmas neturi neigiamos įtakos vaiko vystymuisi?
Atsakyti
Laba diena, Miela gydytoja.
Norejau paklausti, koks poveikis gali buti vaisiui, jei pacioj pradzioj nestumo (iki 5 savaiciu) buvo pavartotas Diflucan 150? Labai aciu is anksto!
Atsakyti

Nėštumo metu patartina vartoti vietines gydymo priemones.Nebent(kaip nurodoma vaisto anotacijoje)pacientės sirgtų sunkiomis infekcijomis,kurios grėstų sveikatai.Mano praktikoje buvo atvejų,kai pacientės,nežinodamos apie nėštumą,naudojo įvairius vaistus.Tačiau rimtesnių nėštumo ir vaisiaus komplikacijų nebuvo.Manau,kad nevertėtų krimstis dėl tos Difliukano kapsulės.
Atsakyti
Laba diena, su praeitu nėštumu man buvo atsiradusi, atrodo, dilgėlinė, nes išbėrė pilvą, su trečiu nėštumu (9 sav.) vėl kažkas ne taip, niekada nebuvau alergiška, o atsirado sausos raudonos dėmelės ir spuogelių ant pilvo, pilvas pleiskanoja, labai sausa oda pasidarė,gydytoja mane priims tik ryt vakare, gal galite kol kas pakomentuoti, kas man galėjo nutikti, alergija, ar kokia nors raudonukė (nežinau, ar esu persirgusi), neduok Dieve, kokie raudonukės požymiai ohmy.gif ?
Tiesa, dar vakar buvo temperatūra 37.8, skaudėjo gerklę (nors tai nuolatinė mano problema), perštėjo akis, spuogelių, dėmių yra tik ant pilvo, krūtinės, kaklo, ir 1 dėmė ant rankos.Ar nuo gerklės skausmo ir temperatūros geriau gerti aviečių, liepžiedžių ar Gripolio arbatas g.gif ?Kokia temperatūra pavojinga vaikui?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
Gerb. heart.gif gydytoja,
neturiu galimybes artimu laiku susitikti su savo gydytoju, todel kreipiuosi i Jus.
Esu 12-13 sav. nescia.
Kreipiausi i ginekologa 11-12sav., nes pasirode zalsvo atspalio tirstos isskyros.
Gydytojas nustate pienlige ir nurode naudoti Lomexin zvakutes(3vnt.).Jas pries dvi dienas sunaudojau.
***Jeigu vel pienliges pozymiai atsinaujins, kas kiek laiko galiu pakartoti vel ta pati kursa(3zvakutes)?
***kokie produktai iskaitoma i saldumynus-ar tam priskiriami ir saldus vaisiai bei dziovinti vaisiai (del daznu pykinimu megstu uzkandziauti dziovintom vynuogem-razinom, slyvom, abrikosais...);
***kokie dar produktai gali skatinti cukraus kiekio padidejima?
Is anksto dekoju. smile.gif

Atsakyti


Bėrimai gali būti alerginės kilmės,o taip pat vienas iš infekcinių ligų požymių.Reikalinga terapeuto,o gal ir infekcionisto konsultacija.(nuspręs terapeutas)Pavojų vaisiui apsprendžia ne tiek temperatūra,kiek infekcijos pobūdis.Ypač pavojingi virusiniai susirgimai,nors temperatūra gali būti ir neaukšta.
Atsakyti