Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir darbas

Gal jūs pirma įsitikinkit, kad esat nėščia
Atsakyti

Tai be abejo is pradziu isitikint reik😁

Tiesiog negerai butu but atleistai iki kol nepateiksiu pazymos. Dabar visokios mintys i galva lenda...

Atsakyti

 Sveiki senai matau niekas cia nebuvo ,bet paklausiu.As dirbu statybiniu prekiu parduotuveje ,ten ir dazu ir viso velnio yra Aisku viskas yra uzdaryta bet kartais kvapai jauciasi ar tai labai kenkia,darbo mesti nenoriu.

Atsakyti
Manau nieko baisaus. Pati irgi dirbu kur yra dazai naudojami
Atsakyti

Sveikos, turiu klausimėlį. Dirbu sėdimą vadybinkės darbą ir mėnesio gale išeinu iš jo. Bet esu kelias savaites nėščia ir planioju eiti į kitą firmą. Ar yra galimybė kad mane paiims nepaisant mano nėštumo? 

Atsakyti

Sveikos, 

Patarkit kaip elgtis, ka daryti.. Dirbu Olandijoj, darbas tikrai ner is lengvuju, dirbu saldytuve prie liniju, reik ir dezes pakelnoti su produkcija ir darbas stovimas arba 10 arba 12valandu...

Siuo metu jau 3 menesei kai laukiuosi, darbe jau pasakiau kad laukiuosi, kadangi kitaip neisleistu skraidyti i Lietuva pas gydytojus, nes Olandijoj pas juos eiti negaliu, kadangi dirbu komandiruotes principu ir esu darbinta Lietuvos firmoj ir nuomojama Olandijos firmai. Ir tik suzinojo kad laukiuosi, pradejo is kart sakyti kad negales man duot laisvu dienu kas menesi kad pas gydytojus grist, lengvesnio darbo irgi nera man ir klausineti, kad negi galvoju ir toliau dirbti...

Ir noriu paklausti jei darbdavys negali ar nenori suteikti lengvesnio darbo, tai ka tada reiktu daryti? Biuleteni pasiimti? Bet ar galima ji butu testi iki motinystes atostogu apie 4 menesius? Ar yra gal kazkokie istatymai ar panasiai, kas ipareigotu darbdavi suteikti palankias darbo salygas man? :)

Atsakyti
QUOTE(Kitukash @ 2018 10 29, 17:46)
<p>Sveikos, </p>
<p>Patarkit kaip elgtis, ka daryti.. Dirbu Olandijoj, darbas tikrai ner is lengvuju, dirbu saldytuve prie liniju, reik ir dezes pakelnoti su produkcija ir darbas stovimas arba 10 arba 12valandu...</p>
<p>Siuo metu jau 3 menesei kai laukiuosi, darbe jau pasakiau kad laukiuosi, kadangi kitaip neisleistu skraidyti i Lietuva pas gydytojus, nes Olandijoj pas juos eiti negaliu, kadangi dirbu komandiruotes principu ir esu darbinta Lietuvos firmoj ir nuomojama Olandijos firmai. Ir tik suzinojo kad laukiuosi, pradejo is kart sakyti kad negales man duot laisvu dienu kas menesi kad pas gydytojus grist, lengvesnio darbo irgi nera man ir klausineti, kad negi galvoju ir toliau dirbti...</p>
<p>Ir noriu paklausti jei darbdavys negali ar nenori suteikti lengvesnio darbo, tai ka tada reiktu daryti? Biuleteni pasiimti? Bet ar galima ji butu testi iki motinystes atostogu apie 4 menesius? Ar yra gal kazkokie istatymai ar panasiai, kas ipareigotu darbdavi suteikti palankias darbo salygas man? smile.gif</p>

Man irgi butu aktualus sitas klausimas, irgi dirbu komandiruočių principu tik Norvegijoje. Bet dar neteko nei vienos nestukes matyti fabrike.
Atsakyti

Sveikos.

Ar yra cia nestukiu, dirbusiu naktini darba nestumo metu?

Man 11sav., dirbu pamainomis po 12val. ir dienomis, ir naktimis. Darbas fizinis (gamyba). Be to, dirbu ji neseniai.

Daktare is karto dave pazyma palengvintam darbui, bet as vis neprisiruosiu ja pateikti, nes itariu, kad nieko man nepasiulys...

Atsakyti
Sveiki, as pirmus 4 menesius taip pat dirbau slenkanciu grafiku, naktimis, po 12 val. Po to gavau pazyma ir pradejau dirbti po 8 val.dienomis.
Atsakyti