Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir darbas

QUOTE(benmama @ 2009 05 11, 10:31)
Man nutiko labai ne kaip blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif , radau nerealu darba sausio viduryje, o sausio papaigoje netyciukas pasibelde... lotuliukas.gif Labai isgyvenau, ypac kai man nusprende alga padidinti. Tada susikaupiau ir pasakiau, kad neverta wub.gif Oi streso turiu be galo. Mano pirmajai dar 2,5 metuku nera... Gal kam panasiai nutiko, kaip isgyvenot itampa darbe? nestuke.gif


o kaip reagavo darbdavys i nestuke.gif tuo labiau, kad buvai ka tik isidarbinusi? Nes mano situacija irgi panasi, esu ne taip seniai isidarbinusi,o rugseji turiu iseiti i dekreta... vis atidelioju pokalbi su direktoriumi, nes nerimauju del moralines puses... vat naujoke, ir nestuke.gif kazin kaip reaguos, kai i mane sudeta tiek vilciu? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, pagaliau radau sau tinkančią tema smile.gif
O pas mus darbe vien moteriškas kolektyvas, manau, kad pačios susipras smile.gif

Nors pažadėjau sau, kad pranešiu tik kai antras trimestras prasidės nestuke.gif

bet dar tolokai, dabar 5-ta savaitė mirksiukas.gif
Atsakyti

Linkiu ir kitoms tokiu darbdaviu ir jei maniskiai butu labai nepatenkinti ir krautu papildomo darbo, iskart kreipciausi i darbo inspekcija, nes istatymus ismanau ir musu teises puikia zinau. Ir kazkas rase, kad drbdavys gali sutrumpinti darbo laika nesciajai ir nemoketi uz ta laiko dabo uzmokescio tai nesamone, tai gali padaryti nebent pacios nestuke.gif prasymu tongue.gif Taip kad mokekit uz save pakovoti ir vskas bus thumbup.gif
[/quote]

tu mieloji gal ne valstybinej istaigoj nedirbus, kad siulai nestukei su darbdaviais kovot uz savo teises. mane tai atsiprasant siutina tokie pamokymai su darbo inspekcija, kreipiausi ir as ten apie savo teises DK 278 prisiskaicius. ir ka? NIEKO JIE TEN NEDARO, isgirskit kas nors pagaliau. maksimum kuo man "padejo", tai paskambino i darboviete ir paklause kodel nestukes skriaudzia. buvo pasiustas ir tuo baigesi visas 'apgynimas' ir mano darbas toje darbovieteje. mokekit uz save pakovoti.. kaip? i teisma paduoti ir nervus tampytis viso nestumo metu, gal kada nors teisybe jame issikovosi, kai baigsis jo nagrinejimas po keliu metu. o vaikas, kad gims nervuotas koks nuo tokiu nesamoniu, tai nesvarbu, svarbu, kad uz savo teises pakovojai. mokytoju kruva atsiradus nieko nesuprantanciu, teisybes siulo pasauly ieskot, atsibuskit ir aplink apsidairykit su savo geraisiais darbdaviais sededamos.

Atsakyti
oho kokia tu pikta smile.gif o ka belieka patart? jei darbo inspekcija nepadeda, tai prie seimo reikia eit piketuot... taip ,pasaulis neteisingas. siuo metu musu tevynej istatymai ir poziuris i zmogu irgi labai neteisingi. galima rinktis, negimdyt ir neaugint vaiku, arba negyvent Lietuvoj, arba eit teisybes ieskot , kovot, arba susitaikyt.
nemyli lietuvis lietuvio, tokie matyt mes ir esam, todel ir vargsta pensininkai,mamos, invalidai.
valstybe ir yra joje gyvenantys zmones,ne kazkokie ateiviai istatymus leidzia.tokia kultura, toks poziuris viens i kita, taip ir gyvenam.
Atsakyti
Na taip tokioj valstybej gyvenam.... Bet as zmogus kuris stengiasi visada suprasti svetima,neziurint sau naudos, tik gailla, kad didzioji dalis, o ypac moteru, nesugeba uzjausti kito ir suprasti. Ipatingai tos kurios turi siokias tokias aukstesnes pareigas,isivaizduojancios,kad ira jau pasaulio bambos. schmoll.gif
Tai va kreipiausi del atostogu pries dekretines i aukstesne valdzia, nepasydama vedejos, tai ji ant manes taip uzpyko,mane taip ispludo,kad dabar net nezinau ka daryti. Kovoju uz save ir savo teises jau kiek begaliu. Bet nervai nelaiko, vaikams tai kenkia. Manau skusiuos i aukstesne valdzia, tegul patramdo tokias nekompetetingas ir nezmogiskas vedejas kaip manoji. mad.gif
Atsakyti
Oho kokios diskusijos smile.gif
Temos autorei galeciau patarti pas gydytoja lengvinanciu salygu pasiprasyti irasyti - bet as cia esu neisigilinus, tik zinau, kad gali i pazyma irasyti jog negalima stoveti tiek laiko, ir panasiai smile.gif kad pertraukeles kurios iskaiciuojamos i darbo laika leistu daryti..galima bandyti tartis su direktorium kad pamaina tavo kazkaip pakeistu - leistu kas antra diena po pusdieni dirbt ar su bendradarbiais pasikaitaliot smile.gif del darbo laiko, tai jis yra nerealus - nezn kaip tu isvis pradejai taip dirbt sad.gif nes jei leisimes skriaudziami, tai ir skriaus..(aisku nekalbu apie puse metu trunkanti nedarba LT, kalbu apie geresnius laikus smile.gif)
Pas mane darbdaviai kad ir privatus, bet didele garbinga imone, kuri "dar versla", o ne uzsiima niekniekiais kaip zmoniu engimas - atnesiau pazyma, pasakiau kad laukiuos - pasveikino, atostogu isleidzia kiek reikia, kur reikia galiu iseiti..esu dirbus panasiu darbu kaip ir kitos cia, turejus nenormaliu virsininku - bet del nestumo ir savo vaikucio buciau radus iseiti kaip pasikovot uz geresnes salygas (bent jau pasedet dazniau) smile.gif
del Lietuvos, kuri nesaugo savo zmoniu - tai merginos, nekalbekit apie Lietuva kaip apie asmeni kuris jus skriaudzia, nes LT tai mes - kai jus kalbat, taip ir atsiliepia..tikrai nera daug nenormaliu zmoniu, kurie galetu "zudyt"dar negimusius maziukus smile.gif o jusu piktas nusiteikimas, tai ir isaukia tokia pacia reakcija (cia irgi nekalbu apie isskirtinius atvejus)..beje nepamirskim kad mes nestukes biskiuka jautriai reaguojam i koki zodeli ne toki biggrin.gif tai irgi veikia santykius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(seava @ 2009 05 15, 22:38)
oho kokia tu pikta smile.gif o ka belieka patart? jei darbo inspekcija nepadeda, tai prie seimo reikia eit piketuot... taip ,pasaulis neteisingas. siuo metu musu tevynej istatymai ir poziuris i zmogu irgi labai neteisingi. galima rinktis, negimdyt ir neaugint vaiku, arba negyvent Lietuvoj, arba eit teisybes ieskot , kovot, arba susitaikyt.
nemyli lietuvis lietuvio, tokie matyt mes ir esam, todel ir vargsta pensininkai,mamos, invalidai.
valstybe ir yra joje gyvenantys zmones,ne kazkokie ateiviai istatymus leidzia.tokia kultura, toks poziuris viens i kita, taip ir gyvenam.


prie ko cia pikta ar ne pikta, as tiesiog bandau paaiskinti, kad nestukes nesidraskytu ir netraumuotu saves ir savo busimu kudikiu. cia neina kalba nei apie Lietuva, nei apie kas yra lietuvis lietuviui. galima ginti savo teises visa gyvenima visur ir visada, kovoti pries bet ka, uz savo teises ar darant karjera, bet tik ne tada, kai esi nescia.
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2007 07 16, 21:16)
o kaip jei situacija butu tokia:
dirbu parom ir staiga pastoju.. kaip tada? Girdejau ganda, kad nesciom negalima naktim dirbti...
(nakti mano darbe daug streso ir itampos)

Niu nezinau kaip LT,gal kitaip viskas,bet as dirbau iki 24 sav.naktinej pamainoj ir gan sunku fizini darba...jau kai pilvukas islindo,vargais negalais pervede i dienine...
Atsakyti
Nepykit, bet paskaičius šia temą, tai juokas tik ima... biggrin.gif Baikit jūs verkšlenti, ir ieškoti sliekų subinėj...Stresai mus visus lydi kiekvieną dieną visur, netgi naktį, kai negali normaliai miegoti nes uodas gyvulys zirzia ir negali jo nudėti... biggrin.gif Turite pačios savimi pasirūpinti, stengtis neimti į galvą belenkokių nesąmonių...Mane irgi pvz darbe nervina, mane išvis tas darbas erzina, bet..o kam dabar lengva...Turime darbą ir džiaugiamės, vat kai jo nebus tada dar didesnis stresas ir nerimas užpuls, kai nežinosite iš ko tą vaiką išmaitinti ir užauginti..Sunku dieną, tai grįžę vakare namo pasilepinkite, ar nueikite kur pasivaikščioti, ar sau kokią procedūrą atlikite ir pan.... ax.gif Neesame mes kokios invalidės, nepretenduokite į jų vietą... schmoll.gif Taip kad linkiu mums visoms kantrybės, stiprybės ir pakantumo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iewoote @ 2008 10 24, 18:30)
jusu paskaicius atrodo kad nesciai turi duot invaliduma si=upakuot i daiktu pakavimo plevele kur su burbuliukai sprogstanciais tais ir ant lovos paguldyt biggrin.gif
NESTUMAS NE LIGA !!!!
as besilaukdama ir sportavau ir viskas dariau smile.gif
ner ko lasiniu augint isivaizduojant kad cia oj oi as nescia man negalima :DDD

Nemaišykim sąvokų. Jeigu tu visą nėštumą eini kaip tankas, tavęs nepykina, nesisuka galva, apskritai tik pilvas auga, ok, tada ne liga. Turiu tokių draugių, iki šiol nesupranta kaip čia galima blogai jaustis nėštumo metu.
Tačiau - būna ir taip, kad taip sukasi galva, kad mąstyti nebegali, akyse liejasi, iš lovos išsikrapštai ir vargais negalais atsigauni po trijų valandų ir išgėrusi vandenyną limonado su citrinomis ar dar dievai žino ko, slankioji po namus it daržovė, tai čia ką - NE LIGA? ČIA VADINASI ESI DARBINGAS ŽMOGUS? Nejuokinkit. Beje, kai pirmą kartą pastojusi laikiausi būtent šitos nuostatos, kad nėštumo metu nėra ko lašinių augint - kuo gražiausiai persileidau. Ačiū, dabar jau geriau ant biuletenių pasėdėsiu. Dauguma šiais laikais esame silpnesnės nei mūsų močiutės ar mamos, verčiau jau pasisaugokim.
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 08 19, 14:54)
Nemaišykim sąvokų. Jeigu tu visą nėštumą eini kaip tankas, tavęs nepykina, nesisuka galva, apskritai tik pilvas auga, ok, tada ne liga. Turiu tokių draugių, iki šiol nesupranta kaip čia galima blogai jaustis nėštumo metu.
Tačiau - būna ir taip, kad taip sukasi galva, kad mąstyti nebegali, akyse liejasi, iš lovos išsikrapštai ir vargais negalais atsigauni po trijų valandų ir išgėrusi vandenyną limonado su citrinomis ar dar dievai žino ko, slankioji po namus it daržovė, tai čia ką - NE LIGA? ČIA VADINASI ESI DARBINGAS ŽMOGUS? Nejuokinkit. Beje, kai pirmą kartą pastojusi laikiausi būtent šitos nuostatos, kad nėštumo metu nėra ko lašinių augint - kuo gražiausiai persileidau. Ačiū, dabar jau geriau ant biuletenių pasėdėsiu. Dauguma šiais laikais esame silpnesnės nei mūsų močiutės ar mamos, verčiau jau pasisaugokim.



Na manau kalbama yra apie tas kurios nėštumo metu jaučiasi neblogai, nei pykina nei vemia ir t.t.t.... 4u.gif Jei sunkus nėštumas, tai visai kita kalba...Nereikia čia putotis taip.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 08 19, 14:54)
Nemaišykim sąvokų. Jeigu tu visą nėštumą eini kaip tankas, tavęs nepykina, nesisuka galva, apskritai tik pilvas auga, ok, tada ne liga. Turiu tokių draugių, iki šiol nesupranta kaip čia galima blogai jaustis nėštumo metu.
Tačiau - būna ir taip, kad taip sukasi galva, kad mąstyti nebegali, akyse liejasi, iš lovos išsikrapštai ir vargais negalais atsigauni po trijų valandų ir išgėrusi vandenyną limonado su citrinomis ar dar dievai žino ko, slankioji po namus it daržovė, tai čia ką - NE LIGA? ČIA VADINASI ESI DARBINGAS ŽMOGUS? Nejuokinkit. Beje, kai pirmą kartą pastojusi laikiausi būtent šitos nuostatos, kad nėštumo metu nėra ko lašinių augint - kuo gražiausiai persileidau. Ačiū, dabar jau geriau ant biuletenių pasėdėsiu. Dauguma šiais laikais esame silpnesnės nei mūsų močiutės ar mamos, verčiau jau pasisaugokim.

As irgi tos nuomones, kad jeigu brangus leliukas, o savijauta nekokia, geriau imti biuleteni. Nestumo metu reikia galvoti tik apie save ir vaikeli, o dirbti galima jeigu savijauta gera ir darbas tikrai nekenkia nesciosios ir vaikelio sveikatai 4u.gif
As irgi bandziau vadovautis savoka "nestumas ne liga", bet po savaites jau gulejau ligoninej su gresianciu, nuo tada poziuris i nestuma ir darba pasikeite.
Atsakyti