Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir darbas

QUOTE(vilikaa @ 2008 04 17, 19:53)
nesciosioms negalima kelnotis pervargti tampytis reikia labai saugotis


Aha. Nescioms reikia kiaura diena guleti lovoje, ramuneliu arbatele gerti ir kartais iskisti galva i lauka liepomis pakvepuoti - bet tik tada, jei yra kas atidaro langa, lauke nelyja ir juodasis menulis nera uzlipes ant juodojo eziuko geltonojo vandenio zvaigzyne biggrin.gif


Papildyta:
Taip, yra keletas darbu, kuriuos atlikti nescioms yra sunkiau (pardavejai astuntame menesyje butu tikrai isstoveti visa diena). Aisku, dirbant su kenksmingomis cheminemis medziagomis nepadeda nei nescios, nei nenescios sveikatai. g.gif
Taip sakau todel, kad abu nestumus dirbau viska kas pakliuvo, kilnojau rankas iki pat lubu thumbup.gif , nesiojau stalus, stumdziau spintas iki paskutines dienos , vairavau iki gimdymo, dirbau tiek, kiek energijos turejau - ir, zinokite, nieko! Anksciau nepagmdziau, vaikai sveiki ir net sveikesni uz daugeli blink.gif

Viskas turetu buti proto ribose. Jei nestumas sunkus, gali buti kad moteris istiesu negali visiskai dirbti. Taciau, betkuri vidutine sveika moteris, nesiojanti vidutini sveika kudiki nera laikoma ligoniu, ar ne. g.gif
Atsakyti
Yra vienas darbas, kur nescioms tikrai negalima dirbti smile.gif Patruline ir kriminaline policija wink.gif Ten ir be nestumo rizikuoji gyvybe kasdien wink.gif Kasdien tenka tampytis su alkoholikais, ne retai jie ir peilius issitraukia. Tenka sulaikineti asmenis pagal nuzudymus... wink.gif Apziurineti lavonus, tokius pagulejus pora savaiciu karstyje... biggrin.gif Na, nekalbant jau apie stresa wink.gif
Atsakyti
O kaip del stomotologo ar jo sesutes darbo, kur reikia susirietus dirbti, visokios medziagos, bacilos? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Norėjau paklausti. Dirbu banke ir įtampos čia tikrai daug. Nėštumo testas parodė kad laukiuosi, nors gydytoja sakė, kad vėliau ateičiau, nes nieko nemato. Mano nuomone mums yra kažkur 5 savaitės 4u.gif . Ką galima ir ko negalima daryti nėštukei nėštumo pradžioje?
Atsakyti
o mano darbas sėdimas... aišku - jis nekenkia, ale kaip šikną skauda nuo to sėdėjimo... Sakiau - reiks iki dekretinių biutetenį pasiimt... ax.gif
Atsakyti
As tai dirbu kur yra dezinfekavimo tokie chemikalai, tai tokia elergija doh.gif Man ji ir taip budavo, bet dabar tai is vis baisu.Is pradziu alergija, [sake lyg alergine astma man}paskui koset pradedu,vaistu negaliu juk gert,tai ysivariau iki didziausio plauciu uzdegimo, geriau antibiotikus verysad.gif Tik gryzau po biliotenio i darba,po savaites vel tas pats doh.gif Na tai kaip as galiu dirbt g.gif Man jau beveik 6 men, o nedirbu 2 menesiai ir gryzt nezadu, biliotenio prasysiuos, lelius svarbiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 04 15, 19:24)
Pas mane irgi problemele su darbo salygomis. Zadu eiti pas darbdavi prasyti, kad perkeltu kur nors kitur, nes kenksmingos darbo salygos kur as dabar dirbu. Zinau, kad nescioji negali dirbti naktineje pamainoje. Taip pat pagal istatyma, nescioji negali dirbti daugiau, nei 8 valandas per para. Zinokit ir reikalaukite savo teisiu


Neteisybę parašei,jeigu nėščioji gerai jaučiasi ir savo noru sutinka,ji gali dirbti iki 12 val,bei naktinese pamainose.
Atsakyti
QUOTE(Missy24 @ 2008 05 24, 20:14)
Sveikos smile.gif
Norėjau paklausti. Dirbu banke ir įtampos čia tikrai daug. Nėštumo testas parodė kad laukiuosi, nors gydytoja sakė, kad vėliau ateičiau, nes nieko nemato. Mano nuomone mums yra kažkur 5 savaitės 4u.gif . Ką galima ir ko negalima daryti nėštukei nėštumo pradžioje?


Labas rytas visoms. Na panaši istorija, kaip ir pas mane 4u.gif tik aš jau turiu lelių ax.gif Irgi dirbau banke, taigi žinau kad fiziškai tai nesunkus darbas, bet emociškai doh.gif Taigi svarbiausia dabar žiūrėti savęs ir kuo mažiau imk į galvą visokias išsakytas ir išgirstas replikas. Turi dirbti be emocijų. Žinau kad sunku, aš pirmus mėnesius tik išgirsdavau ką nors savo adresu ir iškart į ašaras cray.gif Atsimenu net pas valdžią negalėjau nueiti, nes kas žodį pasako aš raudoju. Dabar tai juokas ima kai prisimenu lotuliukas.gif Žinok svarbiausia žiūrėk pati savęs, o ką galima, tai suprantama kad kuo daugiau daryti dėl savęs, pasilepink, aš skaitau kad net darbe jei blogai pasijusi, ar norėsi pailsėt, tai protingos moterys tave supras ir tikrai neprieštaraus kad pasidarytum pertraukėlę. Sveikai maitinkis ir augink leliuką thumbup.gif
Papildyta:
dideliausios sėkmės visoms čia susirinkusioms nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Sarute @ 2008 06 13, 14:07)
o mano darbas sėdimas... aišku - jis nekenkia, ale kaip šikną skauda nuo to sėdėjimo... Sakiau - reiks iki dekretinių biutetenį pasiimt...  ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pamenu pamenu tokią situaciją, kai sunku išsėdėt. Aš tai eidavau vis arbatėlės kokios pasidaryt ar pas klientus paplepėt. thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, su visomis Jumis sutinku, na tikrai tai esi nestuke.gif reikia labiau savim rupintis ir nepersitemti, bet manau, kad tai taip pat individualu, as lakstau per 2 darbus, visai ne perseniausia buvau apsiemus dar viena porai sav., ir kaip ir tvarkoj, tik beabejones jokiu sunkumu nekilnokit, daug netupinekit smile.gif
Atsakyti
sveikutes busimos ir esamos nestuke.gif as irgi naujoke tuose reikaluose, mano pilvukui, kurio dar net nesimato tik 4 sav. darbdaviams tikrai dar nesakysiu, nes anskti... bet mano darbe pagrinde yra itampa, atsakomybe, stresas... ir dar bendravimas su zmonemis, kurie, svelniai tariant, mane taip nervina pastaruoju metu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liuse: 21 spalio 2008 - 18:53
jusu paskaicius atrodo kad nesciai turi duot invaliduma si=upakuot i daiktu pakavimo plevele kur su burbuliukai sprogstanciais tais ir ant lovos paguldyt biggrin.gif
NESTUMAS NE LIGA !!!!
as besilaukdama ir sportavau ir viskas dariau smile.gif
ner ko lasiniu augint isivaizduojant kad cia oj oi as nescia man negalima :DDD
Atsakyti