Įkraunama...
Įkraunama...

Turizmas ir viešbučių administravimas

Sveikos smile.gif , paskaiciau foruma ir ziuriu, kad yra nemazai baigusiu turizmo sryti rolleyes.gif , tai gal galetumete padet. Rasau diplomini darba ir labai reikia medziagos, diplomonio darbo tema: isvykstamojo turizmo ypatumai ir perspektyvos lietuvos turizmo rinkoje. Jei kas turit susijusiu dalyku su sia tema gal galeumete atsiusti i mano el. pasta dove619@gmail.com, buciau labai labai dekinga 4u.gif . Tiktu ir turizmo savokos, priimsiu viska 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba. norejau jusu paklausti. as labai noriu stoti i turizmo ir viesbuciu administravima. bet nesu pasirinkus matematikos egzamino.. ka galima padaryti? pakeist jau nieko negalima. viskas suvesta i duomenu baze. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Evachka @ 2010 03 09, 22:18)
laba. norejau jusu paklausti. as labai noriu stoti i turizmo ir viesbuciu administravima. bet nesu pasirinkus matematikos egzamino.. ka galima padaryti? pakeist jau nieko negalima. viskas suvesta i duomenu baze. sad.gif

Dėl matematikos ir mane domintų, nes labai jau prasti reikalai man su ja verysad.gif
Atsakyti
as turizma mokausi,matematika laikiau tik mokyklini pazimys buvo zemas,ir manau i stojima daug nenuleme.pirmam kurse buvo matematika tad pasimokyt ja vistiek reikejo. smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos ;] Šiuo metu esu abituriente ir planuoju studijuoti turizmą ( kadangi matematika labai nesiseka, užtat istorija gerai kertu ax.gif ). Planuoju stoti į KVK turizmo administravimą. Gal jau ten studijuojančios galetų man plačiau papasakoti ar patinka ten studijuoti ir panašiai, būčiau labai dėkinga wub.gif

Beje, KVK matematikos egzo nereikalauja, o kaip domėjausi VIKO reikia. Šito truputį nesuprantu, nes specialybe tai lyg ir ta pati;]
Papildyta:
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2010 03 09, 22:26)
Dėl matematikos ir mane domintų, nes labai jau prasti reikalai man su ja  verysad.gif


Stikit tada į Klaipėdos kolegiją (KVK) nes ten matematikos egzo nereikia, o tik metinio ;]
Atsakyti
As taip pat rasau turizmo diplominy, ir man praverstu medziaga apie sia srity 4u.gif mano tema: Kultūrinių išteklių įtaka klientų rekreacijai Turizmo informacijos centre ax.gif praverstu įvairios teorinės sampratos apie kultūrinį turizmą, rekreaciją ir pan. blush2.gif Labiausiai galetumete pagalbeti jei patartumete kokia linkme daryti apklausa ( darbuotoju apklausti negaliu, nes ju yra per mazai, o anketu skaicius ne maziau 50 turi buti..tad belieka klientai..tik nelbai zinau kokia linkme daryti klausimus... unsure.gif )
mano email: kittmiss@gmail.com
buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. ;>> Esu nežinioje,dar nevisiškai apsisprendusi kur tiksliai stoti,bet mane suviliojo TURIZMO IR VIEŠBUČIŲ ADMINISTRAVIMAS.Man įdomu,kaip dėl rusų kalbos,ar ji labai reikalinga?nes 12klasėje aš jos nesirinkau. ;s
Atsakyti
QUOTE(Tequilaa @ 2010 09 06, 18:12)
Sveikos. ;>> Esu nežinioje,dar nevisiškai apsisprendusi kur tiksliai stoti,bet mane suviliojo TURIZMO IR VIEŠBUČIŲ ADMINISTRAVIMAS.Man įdomu,kaip dėl rusų kalbos,ar ji labai reikalinga?nes 12klasėje aš jos nesirinkau. ;s

Man taip pat būtų idomu dėl antros užsienio kalbos ax.gif
Atsakyti
TIKRAI lbj domina ar reikalinga antra užsienio kalba.Jei kas žinote tiksliai,prašau pasakykit,nes laikas spaudžia. ;>> ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tequilaa @ 2010 10 07, 08:36)
TIKRAI lbj domina ar reikalinga antra užsienio kalba.Jei kas žinote tiksliai,prašau pasakykit,nes laikas spaudžia. ;>>    ax.gif

nereikalinga smile.gif


sveiki,
Gal kas turetu medziagos apie "Turizmo įmonių raida ir plėtra Lietuvoje." Buciau labai dekinga smile.gif lauksiu zinuciu i az
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Reikia parasyti praktikos ataskaita, studijuoju turizmo administravima (kolegijoj prie spaudos rumu), esu 3 kurse.
Gal kas rasete ir galite man atsiusti kaip pavyzdi ax.gif Butu man aiskiau kaip parasyti ta darba.
Is anksto dekoju smile.gif Rasykite i A.Z.
Atsakyti
Sveiki, studijuoju turizma Kauno Kolegijoje, nelaikiau matematikos egzo 12 kalsej, bet istojau! O rusu, musu mokys nebent treciam kurse, bet ir tai nebutinai. 4u.gif
Atsakyti