Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

tęsiam ir ieškom geriausių 4u.gif
Atsakyti
Butu gerai, jei rasydamos koks geriausias sampunas, parasytumete arba kuo jis geras, arba kokio tipo plaukai (sausi, linke riebaluotis, normalus ir pan.). smile.gif
Vienai geras, kad glotnina plaukucius, o kitai toks visai netinka, nes ji nori puresniu ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 12 liepos 2007 - 19:50
Is mano patirties:
As turiu dazytus, gana sausus plaukus, mano vieninteliai lukesciai yra kad plaukai butu sudrekinti, nesiveltu, o jei pasiseka tai dar ir blizgetu.

Tigi Dumb Blonde sampunas man patiko duodu 9balus. Po jo plaukai glotnus, svelnus, nesivelia, bet visgi reikia balzamo po jo. Arba aliejuku patepu as. Tik juo piktnaudziauti negalima - jis turi sudety daug keratino, tai daznai plaunant apsunkina plaukus. Kasdienai netinka - max 2-3 kartus per savaite.

Loreal proffesionnel Solar - 10 balu. Drekina, maitina, plaukai nesivelia ir blizga. Galima nenaudot balzamo. Aliejuku patepu priklausomai nuo busimos sukuosenos - jei garbanoju. O jei palieku tiesius tai tiesiog isdziovinu ir tiek.

O'Rising cocco - ale drekinantis sampunas, bet mano plaukus tik sausina. Apie plovima be balzamo ar kaukes kalbes negali but. Tada jie veliasi net prie saknu, ne tik galai blink.gif

Schwarzkopf silver (blondinems) - 8 balai. Uz tai kad nuima geltona atspalvi (tikrai), bet plauku nedrekina, reikia balzamo. Tiesiog gerai isplauna, bet ir nesausina.

Nivea blondinems ir brunetems (buvau blondi tapau brunete biggrin.gif ) - patiko tik is meginuku. Pirktas parduotuvej nera toks geras. Laime turiu pazisama nivea konsultante kuri mane jais aprupina wink.gif

Gliss kur aroma (atrodo toks) - jau kvapelio stiprumelis.. blink.gif net nosi riecia, apie naturaluma negali but ne kalbos. Labai greit susiriebaluodavo nuo jo, nors mano plaukai neriebus.

Z.one Urban Tribe garbanotiems plaukams - patiko,9 balai smile.gif naudojau gal pries dvejus metus, bet iki siol atsimenu kad geras buvo, plaukai nesipute, buvo svelnus, nesivele. tik pirktas buvo prancuzijoj, lietuvoj poto ilga laika ju dar nebuvo produkcijos, o kai atsirado dar nenusipirkau.

daugiau nebeatsimenu doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 07 12, 20:14)
glotnus, svelnus, nesivelia, bet visgi reikia balzamo po jo. Arba aliejuku patepu as. Tik juo piktnaudziauti negalima - jis turi sudety daug keratino, tai daznai plaunant apsunkina plaukus. Kasdienai netinka - max 2-3 kartus per savaite.

Loreal proffesionnel Solar - 10 balu. Drekina, maitina, plaukai nesivelia ir blizga. Galima nenaudot balzamo.
O'Rising cocco - ale drekinantis sampunas, bet mano plaukus tik sausina. Apie plovima be balzamo ar kaukes kalbes negali but.


Paaiskinkite man, zmogui besimokiusiam, kad shampunas yra sharmas ( ishplauna plauka nuo apnashu, riebalu) gali buti drekinantis? g.gif As nesuprantu.. g.gif niekad nenorejau kad shampunas veiktu kaip balzamas, svarbiausia man, kad gerai ishplautu plauka g.gif o po to sudrekinimui ir vartot balzama, kuris yra sukurtas kaip drekiklis ir pamaitinanti plaukuti priemone... doh.gif nieko nesupratus likau po mexica apraso.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotasangeliukas: 12 liepos 2007 - 20:42
Pamėginsiu ir aš apibūdinti savo šampūninę patirtį, kiek prisiminsiu biggrin.gif

Mano plaukai tamsūs, dažyti natūraliais dažais, stori, banguoti ir linkę pūstis ir šiauštis.
Šampūnai:
Klorane su chininu - šampūnas ir balzamas, 10 balų, plaukai švelnūs ir minkšti jau po šampūno, o po balzamo - super. Minusas: balzamas greitai išsinaudoja, kaina didoka.
O'Rising nuo slinkimo - patiko, bet plaukus sausina. Sakyčiau, 7 balai.
Vichy nuo slinkimo - labai patiko, 10 balų, plaukai švelnūs, bet naudodavau ir balzamą. Brangokas.
Natur Vital - patiko, 7 balai, bet sausina plaukus.
Lakme sausiems plaukams - labai patiko, 9 balai, plaukai minkšti net be balzamo. Naudojau nenuplaunamą purškalą.
Henna - patiko, plaukai purūs, bet nepasišiaušę, tikrai ilgiau laikosi dažyta spalva.
Fitoval nuo slinkimo - patiko, natūralus, bet efekto nebuvo, išsausino plaukus.
L'erbolario šampūnas ir balzamas - labai patiko, 10 balų, dar naudodavau prieš plovimą aliejų plaukams, tai super poveikis.
Iš pigių rusiškų labiausiai patiko "Zolotoj šolk", "Actuel placenta" ir "Juvenal" šampūnai, nepatiko - "Babuška Agafja", labai vėlėsi plaukai, nepadėjo nei balzamas.

Na, visų neišvardinsiu, čia tie, kuriuos prisimenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 07 12, 21:40)
Paaiskinkite man, zmogui besimokiusiam, kad shampunas yra sharmas ( ishplauna plauka nuo apnashu, riebalu) gali buti drekinantis?  g.gif As nesuprantu.. g.gif  niekad nenorejau kad shampunas veiktu kaip balzamas, svarbiausia man, kad gerai ishplautu plauka  g.gif  o po to sudrekinimui ir vartot balzama, kuris yra sukurtas kaip drekiklis ir pamaitinanti plaukuti priemone... doh.gif  nieko nesupratus likau po mexica apraso.. lotuliukas.gif


O as iki siol maniau, kd sampunas tai nera vien sarmu misinys smile.gif
Beto daugumos sampunu ph yra neutralus. Kartais rugstinis. ale sarminiu sampunu jauciu jau niekas nebepardavineja.. Nors plaunanti medziaga yra tam tikras sodos sulfatas, bet dedama kitu medziagu neutralizuoti terpei.
Beto as nesakiau kad man reikia jog sampuns veiktu kaip balzamas. man reikia kad jis neveiktu priesingai ir tiek.
Atsakyti
labas, tikrai esu girdejus, kad kazkur galima nusipirkti pilstomu "milk shake" firmos sampunu o gal ir kitu priemoniu g.gif . gal kas zinot kur galima ju isigyti kaune? kas jas platina? nes pas kirpeja gana brangiai gaunas jei nori nusipirkt ir ampuliu ir putu ir sampuno ir t.t., gal tiesiogiai perkant pigiau butu? g.gif g.gif
Atsakyti
Mexica paaiskink man:

Tigi Dumb Blonde sampunas man patiko duodu 9balus. Po jo plaukai glotnus, svelnus, nesivelia, bet visgi reikia balzamo po jo. Arba aliejuku patepu as. Tik juo piktnaudziauti negalima - jis turi sudety daug keratino, tai daznai plaunant apsunkina plaukus. Kasdienai netinka - max 2-3 kartus per savaite.


ka turi omenyje ta keratina? kodel tik 2-3 kartus galima plauti?
Atsakyti
Na keratinas yra baltymas, kuris sudaro plauka. Sitam sampune jo yra neva tam, kad atsatytu pazeista plauka, bet zinant kad keratinas vandeny netirpus, tai plaunant galva su situ sampunu jis tiesiog padengia plaukus. Plaunant daznai jie apsunksta, praranda toki lengvuma, nors ir atrodo sveiki ir blizgantys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(R&R @ 2007 07 14, 10:19)
labas, tikrai esu girdejus, kad kazkur galima nusipirkti pilstomu "milk shake" firmos sampunu o gal ir kitu priemoniu g.gif . gal kas zinot kur galima ju isigyti kaune? kas jas  platina? nes pas kirpeja gana brangiai gaunas jei nori nusipirkt ir ampuliu ir putu ir sampuno ir t.t., gal tiesiogiai perkant pigiau butu? g.gif  g.gif



Yra kaune einant nuo soboro,laisves alejos kaire puse pirmas posukis i kaire,ten berods mickeviciaus gatve ir toliau einant ta gatve tiesiai desine puse uz Milano,bet nepraejus sviesaforo yra kirpykla,kurioje pardavineja visokiu firmu pilstomus sampunus ir priemones pigiau,tame tarpe ir milkshake smile.gif

Na as dabar atradau isties gerus sampunus ir kondicionierius:
Perku is "Skonis ir Kvapas" kur ten visokie sveriami muilai,tai ten parduoda buteliukuose ir maitinanti sampuna su alyvuogiu aliejumi ir kondicionieriu toki pat kaina po 25lt,tikrai lb geros priemones,plaukai palieka minksti,sveiki,juos tikrai pamaitina,jau po sampuno,nes mano plaukai linke sauseti,šiauštis,galiukai šiurti.O dar geresnis yra Loccitane firmos sampunas ir kondicionierius su taukmedzio sviestu,plaukai isvis silkiniai palieka,slidus ir glotnus,man thumbup.gif tinka kaina aisku ju dvigubai didesne nei skonis ir kvapas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2007 07 14, 14:39)
Loccitane firmos sampunas ir kondicionierius su taukmedzio sviestu,plaukai isvis silkiniai palieka,slidus ir glotnus,man  thumbup.gif tinka kaina aisku ju dvigubai didesne nei skonis ir kvapas unsure.gif


kur jo galima nusipirkti?
Atsakyti
naudoju Milk_Shake sampuna dazytiems plaukams, galiu duoti kokius 8-9 balus, nes mano plaukai yra sviesinti, sausi, galiukai megsta susivelti. Sampunas plauna neblogai, tik noreciau, kad taip neisausintu plauku, nors po jo dedu Milk_shake balzama, ji maisau su eteriniu Jojobos aliejuku 4u.gif
Atsakyti