Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

QUOTE(Tiffany @ 2007 07 16, 11:59)
naudoju Milk_Shake sampuna dazytiems plaukams, galiu duoti kokius 8-9 balus, nes mano plaukai yra sviesinti, sausi, galiukai megsta susivelti. Sampunas plauna neblogai, tik noreciau, kad taip neisausintu plauku, nors po jo dedu Milk_shake balzama, ji maisau su eteriniu Jojobos aliejuku  4u.gif

tai milk shake sausina plaukus? g.gif unsure.gif aš kaip tik jį pirkt žadėjau,bet neradau,tai trevor sorbie dažytiems plaukams prigriebiau ax.gif
Atsakyti
Plaukai ploni, ilgi, tiesus, prie saknu gana greit riebaluojasi o galiukai sausoki. Vis ieskau sampuno kuris purintu bet nesuveltu plauku doh.gif

Weleda rozmarinu - 10balu!!! thumbup.gif plaukai purus, labai sveiki atrodo, tik brangokas 100ml 25lt, bet jo mazai reikia nes koncentruotas

Klorane su migdolais - ne velnio nepurina nors ir parasyta, man po jo galva niezti blink.gif

"zolotoj siolk" - dabar naudoju nes klorane jau nebegaliu del niezejimo, tai tikrai uz ji geresnis

Is tu pigesniu tai blogiausias buvo Dove tiesiog klaikus, siaip ilga laika naudojau Fructis bet dabar nebenaudoju nes kazkokie sudini pasidare...dar gliss kur puse velnio tokie
Atsakyti
QUOTE(RKR @ 2007 07 15, 19:44)
kur jo galima nusipirkti?



Loccitane atskira parduotuve bent jau Klp yra akropolyje,po to senamiestyje,bet manau ir kituose miestuose taip pat tikrai turi buti,ten visokiu sios firmos produktu yra,naturalios priemones ten skaitosi,kaip tik buvo akcijos cia perkant 3produktus 30proc. nuolaida,tai nusipirkau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 07 16, 12:25)
tai milk shake sausina plaukus? g.gif  unsure.gif aš kaip tik jį pirkt žadėjau,bet neradau,tai trevor sorbie dažytiems plaukams prigriebiau ax.gif


man truksta dregmes, nors kirpeja nesiule pirkti sampuno, kuris labai sausiems ir pazeistiems plaukams, atseit riebintu, bet tikriausiai jis man butu tikes rolleyes.gif
Atsakyti
As visada naudoju "johnson baby",tik poto dedu kauke,kadangi vien jo neuztenka.tik sis sampunas man atstate plaukus thumbup.gif
Atsakyti
kažkur skaičiau, kad šampūnus reikia keisti, nes kažkas ten negerai darosi plaukams. Ar kas nors apie tai girdėjote?
Atsakyti
QUOTE(Roche vivante @ 2007 07 16, 15:36)
kažkur skaičiau, kad šampūnus reikia keisti, nes kažkas ten negerai darosi plaukams.  Ar kas nors apie tai girdėjote?

Plaukai "pripranta" prie to paties ilgai naudojamo šampūno ir jis nebesuteikia tokio efekto, kokį suteikdavo tik pradėjus jį naudoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BaltaJuoda: 16 liepos 2007 - 14:38
QUOTE(Roche vivante @ 2007 07 16, 15:36)
kažkur skaičiau, kad šampūnus reikia keisti, nes kažkas ten negerai darosi plaukams.  Ar kas nors apie tai girdėjote?


girdejau ir keiciu, kai uzbaigiu viena pakuote - perku kitoki sampuna
Atsakyti
man pats geriausias loreal professional absolut repair, atgaivino plaukus, nes anksciau buvo siurkstus, neblizgejo. Dabar atsigavo. smile.gif Beje, plaukai mano riebus prie saknu, o galiukai sausi. Dar naudoju toki pati balzama plaukam, bet tik galiukus tepu.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 07 12, 21:14)
Is mano patirties:


Loreal proffesionnel Solar - 10 balu. Drekina, maitina, plaukai nesivelia ir blizga. Galima nenaudot balzamo. Aliejuku patepu priklausomai nuo busimos sukuosenos - jei garbanoju. O jei palieku tiesius tai tiesiog isdziovinu ir tiek.



O kur tokį perki? blush2.gif

Pas mane tai plaukai ilgi, plonoki, prie šaknų riebesni, galai sausi dabar naudoju milk shake sausiems plaukams, bet labai super efekto nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2007 07 16, 14:13)
Loccitane atskira parduotuve bent jau Klp yra akropolyje,po to senamiestyje,bet manau ir kituose miestuose taip pat tikrai turi buti,ten visokiu sios firmos produktu yra,naturalios priemones ten skaitosi,kaip tik buvo akcijos cia perkant 3produktus 30proc. nuolaida,tai nusipirkau  thumbup.gif


dėkui smile.gif
manau ir kituose mietuose Akropolyje parduotuvė turėtu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2007 07 12, 15:00)
Ne pirma karta girdziu, kad Orising reikia kaitalioti, nes jie gydomieji, kas kiek laiko keisti, tikriausiai sunaudojus buteliuka, gal kas kelinta plovima? Parasykit  ax.gif


Aš tai kaitalioju kas kokį trečią plovimą kuo nors kitu plaunu. Nes tikrai efektas nebe taskai pastoviai vienu plauni ax.gif
Atsakyti