Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 4

mergaites unsure.gif tik be mustyniu, gerai lotuliukas.gif

susipainiojau visai rolleyes.gif nebezinau kurios reikia, nes ir pabandzius ja kristianoj nuo vieno karto nieko nesuprasi g.gif


braskese popierine g.gif tokis ir turi buti g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biscuit: 06 gruodžio 2007 - 11:48
QUOTE(Lelinka @ 2007 12 06, 10:44)
drinks_cheers.gif  kai pirkau visos MYTHIC gyre, o dabar BEIGE eile atejo bigsmile.gif

Nu kodėl Mytihic irgi super, negaliu nieko blogo pasakyt, tik pvz. man labiau patinka Beige, nes jie veidą dar ir parusvina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 12 06, 11:38)
mergaites unsure.gif tik be mustyniu, gerai  lotuliukas.gif

negerai gun_smilie.gif

nu nežinau, įmetu fotkę trumpam, su beige, balinimo nematau
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 06 gruodžio 2007 - 11:43
QUOTE(biscuit @ 2007 12 06, 11:38)
mergaites unsure.gif tik be mustyniu, gerai  lotuliukas.gif

susipainiojau visai rolleyes.gif nebezinau kurios reikia, nes ir pabandzius ja kristianoj nuo vieno karto nieko nesuprasi g.gif


Vakar Kristianoj pabandžiau ant rankos pasitepliot, tai ant mano rusvos (saikingai įdegusios tongue.gif ) odos, mythic iškart matėsi, kad pašviesino.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 06, 12:37)
Tikrai nešviesina, biškuti parusvina, tai apie kokį balinimą eina kalba  g.gif
Dėl Mythic jūs negalvokit, kad laaaaabai balina, tik biškuti, labai nežymiai, dėl to ir veidas šaltesnis atrodo  smile.gif



Kalba eina apie tai, kad jeigu veidas siek tiek ideges, ar patepta su tamsesne krempudra, ar su kokiu nors bronzantu (t.y. jeigu veidas nera baltas kaip popierius ) - beige irgi pasviesina.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 06, 11:41)
negerai gun_smilie.gif

nu nežinau, įmetu fotkę trumpam, su beige, balinimo nematau
user posted image
user posted image


wub.gif grazu thumbup.gif jamsiu beige, aciu visoms uz pagalba wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 06, 11:49)
Kalba eina apie tai, kad jeigu veidas siek tiek ideges, ar patepta su tamsesne krempudra, ar su kokiu nors bronzantu (t.y. jeigu veidas nera baltas kaip popierius ) - beige irgi pasviesina.

nu aš net nežinau tada, koki tamsumo turi būti įdegis ar krempudra, kad Beige šviesintų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 06, 11:49)
Kalba eina apie tai, kad jeigu veidas siek tiek ideges, ar patepta su tamsesne krempudra, ar su kokiu nors bronzantu (t.y. jeigu veidas nera baltas kaip popierius ) - beige irgi pasviesina.

nesąmonė didžiausia schmoll.gif Visa vasarą jais tepliojaus, buvau įdegus ir tikrai nebalino veido schmoll.gif
Atsakyti
Gal ksas galit palyginti Beige shic ir Pink fresh 4u.gif
Pagal paveiksiuką matau, kad beige rusvesni už pink. O kaip dėl blizgesio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 06 gruodžio 2007 - 12:12
QUOTE(Ferrari @ 2007 12 06, 12:11)
Gal ksas galit palyginti Beige shic ir Pink fresh  4u.gif
Pagal paveiksiuką matau, kad beige rusvesni už pink. O kaip dėl blizgesio  g.gif

Pink fresh pavadinimas viską pasako, kaip ir Beige Chic ax.gif Jie į ružavumą daugiau, Beige į rusvumą smile.gif Dėl blezgejimo abieji vienodai, Mythic mažiau blizgučių turi nei šitie du rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 12 06, 12:41)
negerai gun_smilie.gif

nu nežinau, įmetu fotkę trumpam, su beige, balinimo nematau
user posted image
user posted image

Tai Beige ir neturi balint g.gif Oi ,nebuvau paskaičius sweety123 komentaro blush2.gif Nepritariu jai ,nebalina schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(biscuit @ 2007 12 06, 12:28)
o gal tada abi tureti g.gif  lotuliukas.gif
ziurejau braskese tik mythic yra. kur geriau pirkti ar braskese ar kristianoj, nes vieni sako, kad braskese padirbtos, kitos, kad kristianoj is turkijos veza blink.gif  nebezinau ka daryti unsure.gif

ta dezute, kiek iziurejau braskese- ji popierine g.gif  unsure.gif  ar ne g.gif

Aš Mythic pirkau braškėse ,tai dėžutė popierinė ,bet ir Beige popierinė [tokia pat ,o jie pirkti LT]
Su braškių meteoritais viskas buvo thumbup.gif ,tačiau aš juos pardaviau ,nes man nepatiko nubalinimas[ tikrai gana žymus] ,tai jei labai nori ,siūlyčiau Mythic įsigyti puse ar trečdaliuką pabandymui ,o Beige gali pirkt pilną pakuotę drąsiai bigsmile.gif ,nes bent jau trečdaliuką tikrai gali parduot SM ,yra daug norinčių išbandyt šitą gėrį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 06 gruodžio 2007 - 12:40
QUOTE(Baltija @ 2007 12 06, 12:41)
negerai gun_smilie.gif

nu nežinau, įmetu fotkę trumpam, su beige, balinimo nematau

user posted image


gerai jau gerai, nemuskit manes ax.gif man siek tiek pasviesina, tikiu kad kitoms gali buti kitaip
Baltijos labai grazios blakstienos 4u.gif
Atsakyti