Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 4

QUOTE(biscuit @ 2007 12 13, 15:52)
oi prajuokinai tu mane sitaip dziaugsmingai sukaliodama lotuliukas.gif  thumbup.gif  is tikro truputi balina ax.gif


ai tai gi gavau cia supermamoj velniu, kad apsimelavau biggrin.gif
o tu - mano gyvas irodymas

dabar noriu tu naujuuuuu meteoritu doh.gif baikit gundyt pagaliau
(gerai kad ju krisianoj jau nebera)
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 13, 15:00)
ai tai gi gavau cia supermamoj velniu, kad apsimelavau biggrin.gif
o tu - mano gyvas irodymas

dabar noriu tu naujuuuuu meteoritu doh.gif baikit gundyt pagaliau
(gerai kad ju krisianoj jau nebera)


as irgi noriu doh.gif
Atsakyti
Ir aš jau noriu tų naujųjų Gold temptation unsure.gif Kaip atsilaikyt doh.gif Lauksim dar ESLAUDOS atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
jei visos taip noresim, tai jie jau nebegales buti limituoto leidimo schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na siandien isbandziau Gold Temptation. Veidukas tikrai sveikai svyti, imanoma naudot ir diena, nors ant rankos uztepus, tai labai matomas sidabrinis zerejimas, bet ant veido normaliai. Bendras vaizdas tai man tikrai ne auksinis schmoll.gif Nesuprantu, kodel toks pavadinimas g.gif Asmeniskai man - siek tiek balina, jei ir nebalina, tai auksinio ar kokio silto atspalvio nesuteikia tikrai. Atvirai pasakius, nesupratau kolkas koki atspalvi suteikia g.gif Veidas grazus, toks porcialianinis. Galeciau pasakyt, kad man gavosi efektas panasus kaip nuotraukoj.
Bendrai meteoritais esu patenkinta, nors tikejaus kitokio efekto. Svarbiausia, oda tikrai svyti. Pabandysiu dar isimti sidabrinius rutuliukus, paziuresiu koks efektas gausis bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 13 gruodžio 2007 - 21:32
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 13, 21:20)
Na siandien isbandziau Gold Temptation. Veidukas tikrai sveikai svyti, imanoma naudot ir diena, nors ant rankos uztepus, tai labai matomas sidabrinis zerejimas, bet ant veido normaliai. Bendras vaizdas tai man tikrai ne auksinis  schmoll.gif  Nesuprantu, kodel toks pavadinimas  g.gif  Asmeniskai man - siek tiek balina, jei ir nebalina, tai auksinio ar kokio silto atspalvio nesuteikia tikrai. Atvirai pasakius, nesupratau kolkas koki atspalvi suteikia  g.gif  Veidas grazus, toks porcialianinis. Galeciau pasakyt, kad man gavosi efektas panasus kaip nuotraukoj. 
Bendrai meteoritais esu patenkinta, nors tikejaus kitokio efekto. Svarbiausia, oda tikrai svyti. Pabandysiu dar isimti sidabrinius rutuliukus, paziuresiu koks efektas gausis  bigsmile.gif
user posted image


tai man netiks, nes jei man beige balina, tai sitie dar labiau balins g.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 12 13, 22:40)
tai man  netiks, nes jei man beige balina, tai sitie dar labiau balins g.gif

Matai, meteoritai yra skaistinanti priemone. Kad veidas atrodytu skaistus, jis turi gaudyt sviesa, o tai optiskai balina. Jei tau netinka/nepatinka toks efektas, tuomet turetum naudot bronzanta. Guerlain turi puikiu skaistinanciu bronzantu. Beige meteoritai duoda toki silta, gelsva atspalvi veidukui. Gold Temptation, mano pastebejimu, labiau tokie sventiski, oda pasidaro tokia tarsi porcialianine, bet tikrai ne balta bigsmile.gif Ziurint is arti, as kartais pagaunu toki tarsi svelnu persikini atspalvi g.gif Na tikriausiai vienos dienos man nepakanka tiksliam ivertinimui bigsmile.gif
Atsakyti
Man Gold Temptation visai nepatiko. Šiltumo jie, mano galva, tikrai nepriduoda, jau greičiau kažkokio metališkumo lotuliukas.gif , šaltumo, bet ir nebalina. Neįsivaizduoju savęs su jais dieną, nebent makiažas turi būti ryškus

biscuitpabandyk išimti pačius šviesiausius, tuos blizgius rutuliukus ir išplovusi šepetėlį pasidažyti be jų. Aš esu šviesiaodė ir mano veidui beige suteikia labai subtilų, šiltą atspalvį
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 13, 21:58)
Matai, meteoritai yra skaistinanti priemone. Kad veidas atrodytu skaistus, jis turi gaudyt sviesa, o tai optiskai balina. Jei tau netinka/nepatinka toks efektas, tuomet turetum naudot bronzanta. Guerlain turi puikiu skaistinanciu bronzantu.  Beige meteoritai duoda toki silta, gelsva atspalvi veidukui. Gold Temptation, mano pastebejimu, labiau tokie sventiski, oda pasidaro tokia tarsi porcialianine, bet tikrai ne balta  bigsmile.gif  Ziurint is arti, as kartais pagaunu toki tarsi svelnu persikini atspalvi g.gif  Na tikriausiai vienos dienos man nepakanka tiksliam ivertinimui  bigsmile.gif

eslauda, kaip naudoji perles de velours? as vis nesumastau kaip panaudot - tai uzkisti liudi spinteleje jie unsure.gif koks atspalvis tau gaunasi?
as pasinaudojau apvalutes patarimais ir nesioju winter radiance dabar - man tinka ir dienai - niekas nieko nepasake, o ir pati matau kad paskaistina oda ir suteikia zvilgesio bigsmile.gif
as si karta turbut susilaikysiu ir nebepirksiu jokiu meteoritu - man jie sunkiai nesiojasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2007 12 13, 23:10)
eslauda, kaip naudoji perles de velours? as vis nesumastau kaip panaudot - tai uzkisti liudi spinteleje jie  unsure.gif  koks atspalvis tau gaunasi?


Labukas puffy, seniai girdeta mirksiukas.gif Perles de Velours as naudoju skruostams, man jie duoda toki zerinti bordaviskuma - rusvuma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 13 gruodžio 2007 - 22:14
oi bronzantai man nelabai patinka schmoll.gif issiterlioju rubus (ypac sviesius) ir MB marskinius irterlioju visus doh.gif

bandysiu issimti sviesius rutuliukus g.gif nors man jie ten visi sviesus atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(centifolija @ 2007 12 13, 22:05)
Man Gold Temptation visai nepatiko. Šiltumo jie, mano galva, tikrai nepriduoda, jau greičiau kažkokio metališkumo lotuliukas.gif , šaltumo, bet ir nebalina. Neįsivaizduoju savęs su jais dieną, nebent makiažas turi būti ryškus

tikriausiai kievina meteoritu rusis yra skonio reikalas, todel ju tiek visokiu ir prigalvoja smile.gif

As tai noreciau pastebeti, kad yra du skirtingi dalykai, kaip golden temptation atrodo pabandzius ant rankos ir ant veido. Jei taip kaip blizga ranka blizgetu veidas, tai niekur is namu neiseiciau, o ant veido tas spindesys kazkaip pasiskirsto ir issilygina.
O atspalvi silta jie man visgi suteikia. Bet ne rusva ar koki kitoki spalvota. Tiesiog silta. Kaip pasidazius Mythic veidas atrodo saltesnis, taip su sitais jis igauna toki silta atspalvi. Bet cia matyt irgi labai individualu ir priklauso nuo naturalios odos spalvos ax.gif
Atsakyti