Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 4

o as beige patenkinta. tas balinimas. matyt, kiekvienai skirtingai ir priklauso nuo odos. mano veidukas ideges soliariume saikingai, tai jokio balinimo nera.
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 13, 22:14)
Labukas puffy, seniai girdeta  mirksiukas.gif  Perles de Velours as naudoju skruostams, man jie duoda toki zerinti bordaviskuma - rusvuma smile.gif

vakar is perles de velours isemiau tos raudonuosius burbliukus ir naudosiu sau, nes kiti atspalviukai velouriuose man mieli wub.gif nes zandam kol sunesiosiu as pasensiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puffy_: 14 gruodžio 2007 - 10:44
QUOTE(puffy_ @ 2007 12 14, 11:34)
vakar is perles de velours isemiau tos raudonuosius burbliukus ir naudosiu sau, nes kiti atspalviukai velouriuose man mieli  wub.gif  nes zandam kol sunesiosiu as pasensiu  biggrin.gif


o kaip atrodo tie Perles de Velours ?
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 14, 12:31)
o kaip atrodo tie Perles de Velours ?

Sitaip bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 14 gruodžio 2007 - 11:39
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 12 14, 12:38)


Manyciau labiau tiktu kaip skaistalai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 14, 12:40)
Manyciau labiau tiktu kaip skaistalai ? g.gif

Taip ir naudojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Įdedu nuotrauka 24 val. biggrin.gif
Su Beige Chic ax.gif Nuotraukoj visko perteikt neina rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 12 14, 12:23)
Įdedu nuotrauka 24 val.  biggrin.gif
Su Beige Chic  ax.gif Nuotraukoj visko perteikt neina  rolleyes.gif
user posted image


Labai graži ir skaisti oda atrodo smile.gif o skruostus su tais pačiais metorais patamsinai ar skaistalais? gal turit ir nuotrauką su mythic meteorais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tutti @ 2007 12 14, 12:31)
Labai graži ir skaisti oda atrodo  smile.gif  o skruostus su tais pačiais metorais patamsinai ar skaistalais? gal turit ir nuotrauką su mythic meteorais  bigsmile.gif

su skaistalais rolleyes.gif Kažkur turiu ir su Mythic'ais, bet namie reik ieškot ax.gif
Atsakyti
kokius stebuklus daro sita pudra? kiek kainuoja ir kur perkat smile.gif ? apsvieskit kas cia per daiktas blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2007 12 14, 14:10)
kokius stebuklus daro sita pudra? kiek kainuoja ir kur perkat  smile.gif ? apsvieskit kas cia per daiktas  blush2.gif ?

visa tema apie tai, pasiskaitinėk paskutinius puslapius
Atsakyti
kad labai jus cia daug prirase, daug skaityti blush2.gif
Atsakyti