Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinė pudra - 4

Mergaites, kiek supratau tai pas mus LT irgi yra tu Golden temptation, ania?
Kokia ju kaina? 149 kaip ir visu? g.gif
Perskaiciau apskutinius 10psl, daugiau tai jau laiko pagailejau, pasakykit jei nesunku smile.gif Beto ar verta juos pirkt, jei mythic turiu - jei efektas panasus tai gal ne? Beto mane sudomino tas persikinis atspalvis - turetu sveika atspalvi suteikti odytei, tai kaip ten? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 12 27, 16:10)
Mergaites, kiek supratau tai pas mus LT irgi yra tu Golden temptation, ania?
Kokia ju kaina? 149 kaip ir visu? g.gif
Perskaiciau apskutinius 10psl, daugiau tai jau laiko pagailejau, pasakykit jei nesunku smile.gif Beto ar verta juos pirkt, jei mythic turiu - jei efektas panasus tai gal ne? Beto mane sudomino tas persikinis atspalvis - turetu sveika atspalvi suteikti odytei, tai kaip ten? rolleyes.gif

esu ne Lietuvoj, bet kiek domejausi sake, kad kai kuriose parduotuvese ju nera jau, bet buvo, turbut ispirko. smile.gif o del mythic ir ju palyginimo tai nesu as meteoritu mane, Mythic gavau dovanu per kaledas, tai tepliojuos dar tik kelias dienas, bet parduotuvej isbandziau ir golden temptation, tai atsilaikiau norui ir juos nusipirkti. as ta persikini svelnu atspalvi isgaunu tepdama mythic ant egipto zemes, taip svelniai prasiskverbia man tas rusvesnis atspalvis, o meteoritai suteikia veidui tokio gyvumo, prigesina ez, gaunas idomiai, man patinka. tai vat pagalvojau kad tu golden neprireiks, be to jie man pasirode nelabai tinkami kasdienai ir to golden ten nelabai izvelgiau, man jie labiau silver temptation galetu vadintis manau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 12 27, 19:10)
Mergaites, kiek supratau tai pas mus LT irgi yra tu Golden temptation, ania?
Kokia ju kaina? 149 kaip ir visu? g.gif
Perskaiciau apskutinius 10psl, daugiau tai jau laiko pagailejau, pasakykit jei nesunku smile.gif Beto ar verta juos pirkt, jei mythic turiu - jei efektas panasus tai gal ne? Beto mane sudomino tas persikinis atspalvis - turetu sveika atspalvi suteikti odytei, tai kaip ten? rolleyes.gif


pas mus LT Golden temptation buvo, bet dabar jau nera - ispirko. Kaina buvo 149 Lt.
Mythic ir Golden temptation labai skiriasi. Mythic suteikia veidui salta ispudi, ne tokie pastebimi, o Golden temptation blizgesni, suteikia veidui silta, spindinti, persikini atspalvi. Kaip ir kitos paneles sake, kad abejus galima naudoti dienai, tas blizgesys nera toks ikyrus, spindincios daleles yra labai smulkios, blizguciu nesimato.
Atsakyti
Sakykite meteoritu zinoves,ar tinka si pudra sausai odai? Ir ar tepate po apacia slapia pudra,ar nebutina?
Atsakyti
nu patiko man naujieji gold thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif MB pasakė, kad labai gražiai atrodau, o jo sesuo - kad labai išgražėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 27 gruodžio 2007 - 19:43
Uzkretet ir mane merginos biggrin.gif , siandien nusipirkau mythic perlus, ziuresim kaip tiks, jei netiks nenusimenu labai, meginsiu golden temptation ieskot uzsienyje, man noretusi tokio persikinio atspalvio veidui, nes pati esu baltaode kaip ir APVALUTE, kartais net per daug balta.
Turiu ir avono rutuliukus, bet manau kai isigijau situos anie bus padeti i sona blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kajjja @ 2007 12 27, 19:53)
Turiu ir avono rutuliukus, bet manau kai isigijau situos anie bus padeti i sona blush2.gif

tai greičiausiai, nes Avonas ir meteoritai yra du visiškai skirtingi dalykai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kajjja @ 2007 12 27, 21:53)
Uzkretet ir mane merginos biggrin.gif , siandien nusipirkau mythic perlus, ziuresim kaip tiks, jei netiks nenusimenu labai, meginsiu golden temptation ieskot uzsienyje, man noretusi tokio persikinio atspalvio veidui, nes pati esu baltaode kaip ir APVALUTE, kartais net per daug balta.
Turiu ir avono rutuliukus, bet manau kai isigijau situos anie bus padeti i sona blush2.gif


ziuriu cia mane labai daznai linksniuoja lotuliukas.gif Bukite grazios 4u.gif wub.gif Gal kaina ir kandziojasi, bet juk yra 33 g - uzteks tikrai ilgam. ir netaupykite naudodamos nono.gif nail.gif
Papildyta:
QUOTE(Baltija @ 2007 12 27, 22:03)
tai greičiausiai, nes Avonas ir meteoritai yra du visiškai skirtingi dalykai  ax.gif


nors nesu bandziusi, bet manau, kad taip ir yra drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(kajjja @ 2007 12 27, 21:53)
Uzkretet ir mane merginos biggrin.gif , siandien nusipirkau mythic perlus, ziuresim kaip tiks, jei netiks nenusimenu labai, meginsiu golden temptation ieskot uzsienyje, man noretusi tokio persikinio atspalvio veidui, nes pati esu baltaode kaip ir APVALUTE, kartais net per daug balta.
Turiu ir avono rutuliukus, bet manau kai isigijau situos anie bus padeti i sona blush2.gif


nenusimink, jei esi balta. Man tai banguoja - kartais man grazu balta oda, daug kas atkreipia demesi, pagiria (kad neatrodyciau serganti, pamegau skaistalus), o kartais norisi buti normalios spalvos - kaip ir visi kiti normalus zmones lotuliukas.gif , tada naudoju golden temptation. Beje, jei kartais makiazo pagrindas yra per tamsus, mythic pasviesina thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(foje @ 2007 12 27, 21:09)
Sakykite meteoritu zinoves,ar tinka si pudra sausai odai? Ir ar tepate po apacia slapia pudra,ar nebutina?


tinka:) kad efektas butu ispudingesnis, patarciau tepti krempudra. Bet, zinoma, isbandyk abu budus - pati atsirinksi, kuris tau geresnis 4u.gif
Atsakyti
buvau nulekus per pietus i gedo kristiana, pasitaike labai idomi konsultante doh.gif
pasakiau, kad noriu Mythisc (tikriausiai), nes pudra sviesiausia per tamsi, o ji man sako, kad Mythic yra pries pudra, tipo paslepti trukumams ir kad kitos tepa ant pudros - tai nesamone unsure.gif
niu perskaiciau visus psl, bet matyt kazko nesupratau doh.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kuri zinot kur pigiau nei Kristianoje galima but meteoritu nusipirkt? bigsmile.gif Arba gal naudotus parduodat? Ar puse porcijos su dezute? (ieskau beige, bet gal ir kiti tiktu... g.gif )
Aciu uz info 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2007 12 29, 15:10)
buvau nulekus per pietus i gedo kristiana, pasitaike labai idomi konsultante  doh.gif
pasakiau, kad noriu Mythisc (tikriausiai), nes pudra sviesiausia per tamsi, o ji man sako, kad Mythic yra pries pudra, tipo paslepti trukumams ir kad kitos tepa ant pudros - tai nesamone unsure.gif
niu perskaiciau visus psl, bet matyt kazko nesupratau  doh.gif

kaip keista unsure.gif taigi pasisleps visas efektas, gal ten konsultante kazko nesuprato doh.gif Man viena konsultante kaip tik aiskino, kad meteoritus reik naudot ant makiazo pagrindo, o sausos pudros tada kaip ir nebereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTELA @ 2007 12 29, 15:22)
Mergaites, gal kuri zinot kur pigiau nei Kristianoje galima but meteoritu nusipirkt? bigsmile.gif  Arba gal naudotus parduodat? Ar puse porcijos su dezute?  (ieskau beige, bet gal ir kiti tiktu... g.gif )
Aciu uz info 4u.gif

Papildyta:

kaip keista unsure.gif  taigi pasisleps visas efektas, gal ten konsultante kazko nesuprato doh.gif Man viena konsultante kaip tik aiskino, kad meteoritus reik naudot ant makiazo pagrindo, o sausos pudros tada kaip ir nebereikia g.gif


ir dar - paklausiau kainos, tai 159 Lt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 12 29, 14:10)
buvau nulekus per pietus i gedo kristiana, pasitaike labai idomi konsultante  doh.gif
pasakiau, kad noriu Mythisc (tikriausiai), nes pudra sviesiausia per tamsi, o ji man sako, kad Mythic yra pries pudra, tipo paslepti trukumams ir kad kitos tepa ant pudros - tai nesamone unsure.gif
niu perskaiciau visus psl, bet matyt kazko nesupratau  doh.gif

pamenu skaiciau, jog kazkokiai kitai forumietei irgi konsultante taip patare g.gif biggrin.gif
Atsakyti