Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Lanka @ 2008 03 19, 13:47)
Kulnas nemazas ir kaina nemaza £95  ax.gif

Silkina, visai be kablo? Tai tu auksta pas mus?  biggrin.gif


nu nežinau ar aukšta, tai kad nelabai - mano ūgis 172 cm, tik kad mano MB tokio pat ūgio ax.gif todėl reikia visai be kablo smile.gif šiaip pas mane visi batai be kablo, gal su jais dar nepaeičiau lotuliukas.gif , nes seniai tokius beturėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2008 03 06, 18:18)
O su tokiais turbut butu galima visa diena ir visa nakti sokti  mirksiukas.gif

super! o kur tokuu yra? man didziausia problema, kad as pripratus vaikscioti ant laaaabai aukstu batu ir man jie patys graziausi, kokias 50 poru graziausiu issirinkciau, bet kad busiu uz MB aukstesne, o to per vestuves tikrai nenoriu, todel man reikia bateliu be kulniuko o ne vienu graziu berandu, bet sitie tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kur butu galima tokius nusipirkti? 4u.gif
Atsakyti
Tuos batelius as internete radau.. bet paieskojus, kazka panasaus, manau ir Lietuveleje butu galima rasti blush2.gif
O as nusipirkau batelius vestuvems.. nes kaina buvo tiesiog juokinga, kad ju nepirkti ir mano dydzio.. bet vis uzsidedu juos ir kazkokie nelabai patogus.. Vestuves tokia diena, kai reikes ant koju stoveti visa diena, tad vis kazkaip nerimas ima.. jauciu reikes ir kitu pasizvalgyti arba isimesti kazka persiauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sticho @ 2008 03 20, 11:41)
Tuos batelius as internete radau.. bet paieskojus, kazka panasaus, manau ir Lietuveleje butu galima rasti  blush2.gif
O as nusipirkau batelius vestuvems.. nes kaina buvo tiesiog juokinga, kad ju nepirkti ir mano dydzio.. bet vis uzsidedu juos ir kazkokie nelabai patogus.. Vestuves tokia diena, kai reikes ant koju stoveti visa diena, tad vis kazkaip nerimas ima.. jauciu reikes ir kitu pasizvalgyti arba isimesti kazka persiauti  rolleyes.gif

o kokiam puslapi gal atsimeni? ax.gif nes lietuvoj tai kazkada senai tik tokius buvau macius ir tai juodus..yra panasiu, bet kokybe ju doh.gif nekyla ranka pirkt, o ir atrodo baisiai, o siti tikrai labai subtiliai pagaminti blush2.gif
Atsakyti
Ne Aurelijyte.. ax.gif neatsimenu puslapiuko, neaktualu buvo, tai kazkaip ir neisidemejau ax.gif
Atsakyti
neblogi bateliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 03 21, 02:42)
neblogi bateliai  smile.gif

bigsmile.gif tos basutes trecios labai mielos...
kur cia radai tokius?
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 03 21, 09:26)
bigsmile.gif  tos basutes trecios labai mielos...
kur cia radai tokius?

angliskame tinklalapyje www.barratts.co.uk, ir kainos ju labai normalios £30-£40 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 03 21, 11:42)
angliskame tinklalapyje www.barratts.co.uk, ir kainos ju labai normalios £30-£40  ax.gif


labai geras puslapis, bet įdomu ar galima būtų iš ten užsakyt į lietuvą g.gif aš niekada nepirkau internetu unsure.gif man tai patiko šitie, nes man reikia be kablo
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 03 21, 02:42)
neblogi bateliai  smile.gif

pirmieji pasaka wub.gif na bet bijau rizikuot su užsakymu blush2.gif
Atsakyti
Na, kadangi nesu labai aukstu batu gerbeja (nors kartais tenka su jais pasikankint) tai man labiausiai patiktu kazkas tokio:

http://www.ladymarmalaide.com/sh7.html
http://www.ladymarma...e.com/sh11.html
http://www.ladymarma...e.com/sh23.html

Gal jau bus matyti smile.gif
Atsakyti
Stai dar kelieta beteliu, i siuos pirmus tai isimylejau:
[attachmentid=135969]
Papildyta:
[attachmentid=135970]
Papildyta:
[attachmentid=135971]
Papildyta:
[attachmentid=135972]
Papildyta:
[attachmentid=135973]
Atsakyti