Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Akytėms paganyti, gal kam patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
prisiziurime cia visokiu groziu, o paskui kai einam ieskoti, nieko panasaus ir net su ziburiu nerandame verysad.gif
gal sakau atidarome savo batu siuvykla drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 03 27, 16:41)
prisiziurime cia visokiu groziu, o paskui kai einam ieskoti, nieko panasaus ir net su ziburiu nerandame  verysad.gif
gal sakau atidarome savo batu siuvykla  drinks_cheers.gif


Aš už drinks_cheers.gif
Nes tikrai parduotuvėse pas mus tai net nieko panašaus nėra doh.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

turiu toki gan idomu klausima smile.gif kaip jums atrodo ar kojines yra butinos? g.gif is vienos puses pagalvojus gal ir neetiska be kojiniu (as cia apie tas seksualias kojines lotuliukas.gif ) bet is kitos pagalvojus bus vasara, detis zadu basutes... tai kazkaip lyg ir nesiderina man visai... patarkit
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 03 28, 10:10)
sveikos merginos,

turiu toki gan idomu klausima smile.gif kaip jums atrodo ar kojines yra butinos? g.gif  is vienos puses pagalvojus gal ir neetiska be kojiniu (as cia apie tas seksualias kojines  lotuliukas.gif ) bet is kitos pagalvojus bus vasara, detis zadu basutes... tai kazkaip lyg ir nesiderina man visai... patarkit


mano vestuves vasara liepos men , taip pat busiu su basutem ir tikrai nesimausiu kojiniu. man tai labai negrazu kai su basutem ir su kojinem
Atsakyti
as tai ruosiuos pirk trumpa suknele,prie jos ne batelius-basutes.neturiu foto,bet balti,lakuoti be jokiu deimanciuku.pedkelniu manau nesidesiu,idegsiu kojas graziai,nusidepiliuosiu,pedikiuras ir manau ciki. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimanciuke @ 2008 03 28, 10:10)
sveikos merginos,

turiu toki gan idomu klausima smile.gif kaip jums atrodo ar kojines yra butinos? g.gif  is vienos puses pagalvojus gal ir neetiska be kojiniu (as cia apie tas seksualias kojines  lotuliukas.gif ) bet is kitos pagalvojus bus vasara, detis zadu basutes... tai kazkaip lyg ir nesiderina man visai... patarkit

na as patarciau detis kojines, nes vasara jei pasitaikys karsta diena,kojos plius dar patinsta, prakaituoja, daug vaiksciosi gali nutrinti kojas basutes, per kojines nenutrins. Ir man asmeniskai tai visai normaliai atrodo basutes su kojinem, kazkada teko matyti drauges vestuvese pamerge su basutem ir be kojiniu, na atrode tikrai negraziai.Man prie puosnios sukneles tai be kojniu negraziai atrodo, vistiek kojos matysis ar kaip eisi ar sedesi, nesvarbu kad ilga suknele. Bet aisku daryk kaip nori, cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
del nutrino koju,tai tiesa,reiks rankinukan isimest smile.gif ne ssu naujais bateliaidaznai nutrina
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 03 28, 14:57)
na as patarciau detis kojines, nes  vasara jei pasitaikys karsta diena,kojos plius dar patinsta, prakaituoja, daug vaiksciosi  gali nutrinti kojas basutes, per kojines nenutrins. Ir man asmeniskai tai visai normaliai atrodo basutes su kojinem, kazkada teko matyti drauges vestuvese pamerge su basutem ir be kojiniu, na atrode tikrai negraziai.Man prie puosnios sukneles tai be kojniu negraziai atrodo, vistiek kojos matysis ar kaip eisi ar sedesi, nesvarbu  kad ilga suknele. Bet aisku daryk kaip nori, cia tik mano nuomone  mirksiukas.gif

Nu siaubas, man asmeniskai ner baisiau uz kojines prie basuciu doh.gif Isviso pagal etiketa prie vestuvinies sukneles negali buti atviros basutes doh.gif O ka jau kalbeti apie kojines blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksnele007 @ 2008 03 25, 13:46)
Na man tai cia tikrai nesamone: su perlais negalima, su skolinta suknyte negalima, su atvirais batais negalima, atrodo, kad kiekviena diena vis nauju prietaru sugalvoja! Nesamone schmoll.gif


Neseniai isgirdau isvis topini - ogi pasirode, jei vienas is jaunosios (jaunikio) tevu mires, antrasis negali jo palaimint vestuviu diena islydedamas is namu fool.gif Tai taip gautusi, kad kokios kaimynes ar kaimyno prasyt reiktu, arba giminaicio, kuri matai 6 karta gyvenime lotuliukas.gif Atsiprasau uz offtopica poster_offtopic.gif
Atsakyti
Ikeliu savo ir laukiu nuomoniu ax.gif tik sorry uz nuotrauku kokybe..
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 03 29, 10:57)
Ikeliu savo ir laukiu nuomoniu  ax.gif  tik sorry uz nuotrauku kokybe..



Grazus bateliai, 4u.gif idomu kur pirkote? Gal nuomos salonuose, nes ten panasiu buna, tik kaina 300 Lt. man brangoka, bet ka darysi... nelabai yra ir pasirinkimo. vis dar paieskuose esu, o vestuves vis arteja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AngelG: 29 kovo 2008 - 13:27